Gönderen Konu: Sanatsal Etkinlikler & Sinema Haberleri  (Okunma sayısı 26496 defa)

Ynt: Sanatsal Etkinlikler & Sinema Haberleri
« Yanıtla #210 : 24 Temmuz 2012 - 12:28:52 »

Çevrimdışı drown

• Cool
http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/21023957.asp

64. Emmy Adayları. Modern Family'den beklentim yüksek yine. Downton Abbey ile American Horror Story de ödül toplarlarsa şahane olur. En kötü Jessica Lange ve Maggie Smith'in ödül alacağına inanıyorum ben.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #210 : 24 Temmuz 2012 - 12:28:52 »

« Yanıtla #211 : 25 Temmuz 2012 - 03:08:50 »

« Yanıtla #212 : 25 Temmuz 2012 - 09:19:53 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/21023957.asp

64. Emmy Adayları. Modern Family'den beklentim yüksek yine. Downton Abbey ile American Horror Story de ödül toplarlarsa şahane olur. En kötü Jessica Lange ve Maggie Smith'in ödül alacağına inanıyorum ben.

Ben birkaç bölüm Downton Abbey izlemiş biri olarak söylüyorum; ( :D ) Maggie Smith iyi, hoş ama "The Good Wife"ın kadın oyuncuları yanında ödül şansı yok bence ya da olmasın. Modern Family konusuna girmeye gerek yok zaten. Başımızdan eksik olmasınlar.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #213 : 26 Temmuz 2012 - 00:07:39 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
tivitırda sanat galerileri kapatılsın tt olmuş.
ne hıyar adamlar var ya.

Onların hepsi oyun. İnsanların fikirleriyle alay etmek için düzenleniyor. Bu sayede eğlenmeye çalışanlar var.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #214 : 26 Temmuz 2012 - 00:33:57 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Onların hepsi oyun. İnsanların fikirleriyle alay etmek için düzenleniyor. Bu sayede eğlenmeye çalışanlar var.
evvvet çok haklısınnnn ;)
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #215 : 26 Temmuz 2012 - 00:36:01 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
İnternet ve oyunlar da beyin yıkama araçlarından bunlar televizyondan da beter bence
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #216 : 26 Temmuz 2012 - 00:42:39 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
İnternet ve oyunlar da beyin yıkama araçlarından bunlar televizyondan da beter bence
shiver zaten bilgisayar kesinlikle dünyanın en zararlı aleti :D pc başında oturmaktan boynum tutuldu mesela :D :D
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2012 - 00:44:24 Gönderen: MYSTICSUFİİ »
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #217 : 26 Temmuz 2012 - 01:53:53 »

Çevrimdışı munxur

• Üye
  • **
Ataman ve Kırca Portakal'dan çekildi
Altın Portakal Film Festivali'nde tartışmalara bitmiyor. Kutluğ Ataman ve Levent Kırca jüriden çekildiğini duyurdu...
49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, ulusal uzun metraj jürisi başkanlığına Hülya Avşar´ın seçilmesi nedeniyle büyük polemik yarattı. Dün açıklanan jüri listesindeki iki isim Kutluğ Ataman ile Levent Kırca görevi ise kabul etmeyeceklerini açıkladı.
Radikal'in haberine göre, daha önce Avşar’la ‘İki Genç Kız’ filminde çalışan Ataman’a festival tarafından jüride Avşar’la çalışıp çalışmayacağının sorulduğu, Ataman’ın ‘Evet’ dediğini, ancak Avşar’ın jüri başkanı olacağının söylenmediği öğrenildi..
Levent Kırca da Avşar yüzünden çekildiğini açıkladı: ''Hülya Avşar’ın sinema ve genel kültürünün yeterli olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda akla gelen en son isim o olmalıydı. O yüzden ben jüriden çekiliyorum. Avşar, yakın bir tarihte programına konuk olan bir kardeşimizin ‘Benim adımı Ruhi Su koydu’ ifadesi karşısında ‘Bizi izliyorsa ona el sallayalım’ diyor. Bunun üzerine ‘Hülya hanım Ruhi Su öleli çok oldu, kendisi değerli bir ozanımızdır’ diyorlar. O da ‘Her şeyi bilmek zorunda mıyım?’ diye konuşuyor. Madem her şeyi bilmek zorunda değilse, böyle bir festivale de jüri başkanlığı yapmamalı. Ben Hülya’nın başkanlığını yeni duydum.
Prensip olarak onun başkanlığını kabul etmiyorum. Bu başkan olabilecek kalitede arkadaşlarımız için de çok ciddi bir ayıptır. Yarışma sırasında da sorun çıksın, polemik yaşansın istemiyorum. O yüzden işin başında çekiliyorum''

Kaynak
http://www.sinemalar.com/haber/2397/ataman-ve-kirca-portakaldan-cekildi

« Yanıtla #218 : 24 Eylül 2012 - 10:58:56 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ben birkaç bölüm Downton Abbey izlemiş biri olarak söylüyorum; ( :D ) Maggie Smith iyi, hoş ama "The Good Wife"ın kadın oyuncuları yanında ödül şansı yok bence ya da olmasın. Modern Family konusuna girmeye gerek yok zaten. Başımızdan eksik olmasınlar.

Yine Maggie aldı demiştim :P Modern Family yine süpürdü ödülleri canımız o bizim. Jim Parsons denen adam ödül alamadı ya başka bi şey istemem. Jessica Lange'in de ödül almasıyla tüm favori adaylarımın ödül almış olması beni benden almıştır. Julie Bowen yerine Sofia Vergara alsaydı demedim değil ama olsun o da aileden :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #219 : 09 Mart 2013 - 15:49:10 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
İşte bunu bekliyordum;  .woot.

The Hangover Part III - Official Teaser Trailer [HD]
http://www.youtube.com/watch?v=NKE-RXR_XIs