Gönderen Konu: Pin Up  (Okunma sayısı 32552 defa)

Pin Up
« : 01 Ocak 2005 - 23:13:46 »

Çevrimdışı girlinterrupted

• Deneyimli Üye
  • delusional
(bunuda) duydunuz mu bilmiyorum zira bn yeni duydum, vokalde ılgın, gitarda ayşegül, basta ezgi, davulda özlem den oluşan türk-hepsi hatun grubu..ist.lu gruptur.h2000 de çıkmışlardır.geçen sene kemancı da çıkıolarmış.zmnında "placebo"nun alt grubu olmuşlar..hatunların hepsi kılık saç baş olarak aşmışlar..kesinlikle özlem tekin in alt grubu olmalılar(bence)..
sewgili 2005 yılına kendilerinin sahne performanslarıyla girmiş we aazım gene açık kalmış durumdayım..(bence) gerçekten süperler ve hepsi tek tek çok başarılılar..sahne böyle cıwıl böyle kımıl böyle zıp zıp olamazdı!çok eğlenceliler.."çeksene elini" cover ında "çek çek **iktir giiiieeeaaaatt" die böürmeleri şahsımı coşum coşum çoşturmuştur..
ayrıca "dağları deldim" i (vede "gwen-what u waitin for" u) (bence) başarıyla sööleyip bünyemi mest etmişlerdir..çok sewmişimdir çoookk..şiddetle destek wermekteyim "hepsi hatun" gruplara.. 8)

bknz.: http://www.pin-up.garaj.org

Özlem Tekin

Pin Up
« : 01 Ocak 2005 - 23:13:46 »

Pin Up
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2005 - 02:21:33 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
hayret ben niye rastlamamışım kemnacıda :)

ok bizde destek olalım tanıyosan site hazırlayalım bu garibanlara  :lol:

Pin Up
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2005 - 14:16:37 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
ben uzun zaman önce dinledim bi şarkılarını; ayşem hutunum önalımın "çeksene elini" parçasını kendi tarzlarında yorumluyolardı... hiç sewmemiştim o zaman da... :lol: bi ayşe hatun önal kadar olamadılar gözümde :P

Pin Up
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2005 - 14:38:14 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
Pin-up yılbaşında hakikaten, cebren ve hile ile İzmir'de. 31 Aralık gecesi Bornova Dungeon Bar'da hep birlikte azıcaz. İzmir kızları mı güzel, Pin-up kızları mı görücez bakalım

bunu grup elemanlarından biri yazmış sanıyorum; turkrock.com dan buldum :)

Pin Up
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2005 - 19:48:58 »

• Deneyimli Üye
  • delusional
geçen sene çarşambaları guitar cafe de ctsleri alt kemancıda çıkıolarmış..

Pin Up
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2005 - 19:57:24 »

• Deneyimli Üye
  • delusional
walla şahsen izmirli bi kız olarak gayet güzel olduklarını söyleyebilirim.. ama tabi insandan insana deişir.
hakikatten cebren we hile ile azım azım azdırmışlar hytmın en ii yılbaşısını geçirtmişler, yeni yıla özlem tekin'le girememenin hüznünü "dağları deldim" çalarak bi nebze hafifletmişler..saolsunlardır

Pin Up
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2005 - 21:43:51 »

Çevrimdışı theBad

• Daimi Üye
yaw bunların hiç kendi şarkısı yok mu? hep milletin şarkılarını mı söölüolar???

hem bütün kızlar güzeldir bi kere :lol:

sorarım size "ŞEYTAN HİÇ ÇİRKİN GÖRÜNÜR MÜ İNSANLARA?" :lol:

Pin Up
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2005 - 00:40:11 »

• Deneyimli Üye
  • delusional
walla çok bi fikrim yok kendileri hakkında daa 2 gün önce farklarına wardım..
ama war tabiiki kendi şarkıları ama hangisi kendilerinindi hangileri cover dı, kendi şarkılarının adı, sözleri fln neydi bilemiycem..

Pin Up
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2005 - 14:02:57 »

• Ziyaretçi
geçenlerde çeksene elini adlı nadide eseri söylediklerini duymuştum ve hemen şarkıyı bilg. çektim .. isteyen warsa msn den gönderebilirim.. süperler  :D

Pin Up
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2005 - 21:32:58 »

• Deneyimli Üye
  • delusional
çeksene elini cover ı kesinlikle mükemmel..
ayriyetten "çıtır kızlar" (ii kızlar cennete kötü kızalr her yere :D) cover ıda süperdi..hatta bi ara coşup "i love u i love u do you love me yes i do" yu bile cover lamışlardır, halay çektirmişlerdir

Pin Up
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2005 - 20:17:07 »

Çevrimdışı maLi

• Deneyimli Üye
  • tahtaßo$aLar ...
    • avril tr fan page
piyasa işte :lol:
zaman dü$er eLLerimden yere , oradan tahtaßo$a...

http://www.grupvega.net

Pin Up
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2005 - 22:15:10 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
yalnız pişyasa miyasa ama bi klip çekseler izlenir yani  :lol:

Solist: Ilgın
Gitar: Ayşegül
Bas Gitar :Ezgi
Davul: Özlem

Pin-up 2001'de, İstanbul Üniversitesi'nde öğrenciyken tanışan Ayşegül Esen ve Özlem Gündoğmuş' un biraraya gelmesiyle kuruldu.Aslen Kadıköylü bir grup olan Pin-up, bir kaç basçı ve solist değişikliğinden sonra vokale Ilgın Midillioğlu ve bas gitara Ezgi Özkan'ın geçmesiyle bugünkü şekline kavuştu. Grubun tüm üyeleri müzikal geçmişlere ve eğitimlere sahip olup, daha önce de çeşitli projelerde yer almışlardır. Yaş ortalaması 21 olan Pin-up, Türk rock müziğindeki kadın müzisyen eksikliğini doldurmak amacıyla genç dinleycilere yönelip öncelikli olarak underground tarzlara eğildi. Bugüne kadar pek çok festival, üniversite şenliği, parti, bar ve organizasyonda yer alan Pin-up, son olarak Park Orman 'da ünlü İngiliz topluluk Placebo'nun sahne aldığı dünyaca ünlü müzik ve dans festivali Creamfields'ta, ve rock müziğin devi Uriah Heep'in sahne aldığı Rock N Harley Festivali'nde kendi besteleriyle dinleyicileriyle buluştu. Vokalde Ilgın Midillioğlu, gitarda Ayşegül Esen, bas gitarda Ezgi Özkan ve davulda Özlem Gündoğmuş'tan kurulu Pin-up topluluğu, yaz boyunca Eskişehir Hayal Kahvesi ve Kadıköy Voodoo Bar'da sahne almaktadır.

Pin-up hakkında hiç bilmedikleriniz:

*Gitarist 16 yaşındadır.
*Solist 6 çocuk annesidir.
*Basçı meksikalıdır.
*Gitaristle davulcu evlidir, solist onların dayısı, basçının ise halası olur.
*Solist sağır ve dilsizdir.
*Basçı brezilya kadın futbol takımı santrforu domaldinyo'nun eltisidir.
*Gitarist keldir, hatta ayna grubundaki kel var ya, hah işte odur, gitar çalmayı bilmez.
*Davulcu ise murat göğebakan'ın ta kendisidir.
*Solist balerindir.
*Pin-up adına ilk olarak mısırlılar ile hititler arasında yapılan kadeş anlaşmasının kil tabletlerinde rastlanmıştır.
*Pin-up üyeleri punk rocktan para kazanamadığından geçtiğimiz kışı kaykaylarını sobada yakarak ısınmak suretiyle geçirmişlerdir; böylece ata sporumuz, sen koskoca skateboard, pin-up yapmayınca ölmüştür.
*Solist, piyer van hoydonk'un bıyıklarını bir kavanoz içinde saklamaktadır.

Bu arada Pin-up'a şahane web sitesi geliyor.

pinup@skateboard.com

ahanda size pin-up

her hakkı onlara aittir...

Pin Up
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2005 - 22:23:46 »

• Deneyimli Üye
  • delusional
oha jack!tüm sayfayı geçirmişsin :)
walla bncede çok izlenilesi hatunlar..Türkiye'de bu tiplerle KIZ BAŞLARINA bişiiler yapmaya çalışıolar onlarada dağları deldirmek lazım die düşünüyorum we kız olarak "yürüyün huuuullleeeeyyynnn" die böürüyorum oturduum yerden..

ya özlem in alt grubu olsunlar yauw..ay bak çok istedim birden  :lol:

Pin Up
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2005 - 22:26:56 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
bööör bak bizde reklamlarını yapıyoruz :)

madem izmirdeler sen bi koşu git röportaj yap ana sayfadan yayınlayalım :) gasteci interrupted

Pin Up
« Yanıtla #14 : 09 Ocak 2005 - 00:51:23 »

• Deneyimli Üye
  • delusional
ya inanmıyorum 14 ü 15 i arka arkaya izmir deler we bn o günler izmir dışındayım!!! :evil:

neyse izm.li ark.lar brz salalım kendimizi cıvıtalım coşalım eğlenelim gözümüz şenlensin yauw diyorsanız kaçırmayın derim..fotorafta çekin! :)