Gönderen Konu: Gidiyorum (dönmem bahardan önce)  (Okunma sayısı 12223 defa)

Gidiyorum (dönmem bahardan önce)
« : 03 Haziran 2008 - 20:34:19 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Arkadaşlar,

Siteye üye olduğumdan beri her gün en az 2-3 kere girdim bir yenilik olsun, olmasın. Çok iyi dostlar edindim (ad saydırmayın bilen biliyo ya işte bu başlığa mesaj atanlar olur büyük ihtimal :D). Özlem'i geç buldum (bi sitede en sevdiğiniz Özlem Tekin şarkısı diye anket vardı, "Bahar" birinci gelmişti, dinleyim şunu bi dedim. Sonra ben bu şarkıyı bi yerden hatırlıyorum derken ve delisi olup her yerde dinlerken Özlem'in tüm albümlerini bir şekilde edindim (maalesef ilk albüm sadece mp3 olarak var elimde, sesimi duyan, orijinal CD'sine sahip olan kişilere servetimi dökebilirim :D)) ve maalesef onu müziğiyle sevmiş biri olarak erken kaybediyo gibiyim... 3 aylığına yurt dışına gidiyorum ve bu süre zarfı içinde siteye ya çok nadir girebilirim, ya da hiç giremem. O yüzden hepinize şimdilik veda etmek istiyorum. Kendinize çok, çok iyi bakın. Öz'ünüzden kopmayın (Eylül gibi dönüyorum; umarım o sırada burada "Albüm haftaya çıkıyor, düşünceleriniz?" gibi başlıklar açılıyor olur!) Hoşça kalın! :holey:
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2010 - 23:38:23 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

Özlem Tekin

Gidiyorum (dönmem bahardan önce)
« : 03 Haziran 2008 - 20:34:19 »

Ynt: Gidiyorum...
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2008 - 20:37:29 »

furkiii

• Ziyaretçi
supersonic gerçekten de umarım döndüğünde sanırım en istekle ve merakla beklediğin albümün kesin çıkış tarihine dair başlıklar olur..=) iyi yolculuklar,sen de kendine çok çok iyi bak ve tabii ki "özlem" ile kal..=)

« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2008 - 20:41:16 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ay bende 3 aylığına gidiyorum siteyi ve furkiiyi çok özlicem
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2008 - 20:49:28 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
Super Sonic geçen yıl bahsetmiştin. Work and Travel olayı sanırım değil mi?? Vay be bir yıl geçti.

Tam olarak nereye?

İyi iş yalnız.. Ne diyeyim?  "Bol eğlence" iyi gider herhalde.. Bi sürü konsere git.. :))

Döndüğünde görüşürüz.. Güle güle..

(Bu arada ben burada Kime Ne albumunu her yere sordum. Yok. Bi adam İstanbul'dan bakablirim dedi, o da aratmış ama bulamamış. Belki de bakmadı.. )

« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2008 - 20:50:37 »

furkiii

• Ziyaretçi
ay bende 3 aylığına gidiyorum siteyi ve furkiiyi çok özlicem

ehehe ben de melis..=)ben zaten sana özlem ile ilgili haberleri vereceğim için bu sorunlar bir parça da olsa ortadan kalkıyor sanki..=)kendine iyi bak bakalım şimdiden söyleyeyim dedim iyi yolculuklar ayrıca..=)

« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2008 - 21:38:36 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Sağ olun arkadaşlar. amanda, Pennsylvania eyaletinde Greensburg diye bi şehirde karavanda yaşayacağım (karavan her türlü "lüks" konaklama yerinden daha çekici geldi, onu seçtim :D). Bir eğlence parkında "ride operator" olarak çalışacağım. Yani bu lunaparklarda oyuncakları çalıştırıp, kemerler sıkı mı diye kontrol eden tipler olur ya, hah aynen onlardan işte :D Kime Ne'ye bir de orada bakacağım, bir de uçak Almanya aktarmalı olduğu için Münih'teki hava alanında da bakarım. Bir ihtimal?
« Son Düzenleme: 15 Mart 2011 - 17:37:20 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2008 - 22:53:58 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
eylülde görüşürüz ..  :şok:

« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2008 - 01:06:11 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Hoşçakal Aykut çok fazla muhabbetimiz geçmediyse de ÖZ ü birlikte görmemiz bile yeter bence ayrıca  geldiğin tarihte albüm çıkar heralde  iyi bakasın kendine (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2008 - 13:40:43 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
ya irregularlık iğrenç bişey
dersleri toparlamak için yaz okuluna kalıyorum
bende ya interrail ya da work & travel yapmak istiyordum :(
seneye artık :D

Super Sonic sanada iyi eğlenceler
3 ay sonra görüşürüz
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2008 - 15:54:11 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Super Sonic görüşürüz kendine iyi bak oralarda..Bizim yerimize de eğlen bak haa :D

Ben de 15 Haziran'dan tez yok 2-2.5 aylığına burda olmayacağım..Antalya'ya çalışmak için gidiyorum.Girmeye vakit bulabilir miyim bilemiyorum o yoğunlukta ama nadir aralıklarla da olsa girmeye çalışırım ben hepinizi çok özlüyeceğim-iyisini de kötüsü de-.

Şimdiden veda mesajımı göndereyim de bu günlerde de pek yoğun giremiyorum zaten.

kanatsız melek'e  :flowers:
fodul'una  :flowers:
furkiii'ye  :flowers:
drown'a  :flowers:
amanda'ya  :flowers:
mavitilki'ye  :flowers:
Q_ZEN'e  :flowers:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Ve bu çiçekler de adını unuttuklarıma...Hepiniz çok süpersiniz...Unutmayın Biz Ayrıcalıklıyız.. 
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #10 : 04 Haziran 2008 - 18:40:22 »

furkiii

• Ziyaretçi
burak kendine çok iyi bak,iyi tatiller iyi çalışmalar şimdiden..=)"öz"ünle kal sen de..=)

« Yanıtla #11 : 04 Haziran 2008 - 18:46:19 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ya nedir bu herkes ayrılıyo forumdan kısa süreliğine de olsa :(

Ayrıca burak (burak demekte bi sakınca görmüyorum artık :D )  çok sağolasın bu güzel veda mesajın için  iyi çalışmalar iyi eğlenceler güzel günler geçir ve geri dön :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #12 : 04 Haziran 2008 - 18:55:19 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
burak kendine çok iyi bak,iyi tatiller iyi çalışmalar şimdiden..=)

çok teşekkür ederim..gitme taraftarı değilim ama önümde benim de artık üniversite var.Bakarsın İstanbul'a gelirim..İstiyorum ya zaten neyse..

"öz"ünle kal sen de..=)

Ondan şüphen olmasın :D

Ya nedir bu herkes ayrılıyo forumdan kısa süreliğine de olsa :(

Ayrıca burak (burak demekte bi sakınca görmüyorum artık :D )  çok sağolasın bu güzel veda mesajın için  iyi çalışmalar iyi eğlenceler güzel günler geçir ve geri dön :)
çok teşekkürler ... İyi gün geçirirmiyim bilinmez ama geri döneceğimin garantisi verebilirim. cooL
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #13 : 04 Haziran 2008 - 19:17:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Güle güle git Öz'ünle kal

« Yanıtla #14 : 04 Haziran 2008 - 19:18:50 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Bende okul kapandıktan 1-2 gün sonra soluğu almanyada alcam 3 ay siteye giremicem sanırım:( ama furki bana yardımcı olcak özlem biyere çıkınca haberim olcak :)(daha hat almadım furkii)
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)