Gönderen Konu: [Dizi] Dexter  (Okunma sayısı 3080 defa)

Ynt: [Dizi] Dexter
« Yanıtla #15 : 20 Aralık 2011 - 21:29:50 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Bekle şimdi güz gelsin o_0

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 20 Aralık 2011 - 21:29:50 »

« Yanıtla #16 : 03 Aralık 2012 - 11:54:51 »

Çevrimdışı drown

• Cool
En güzel sezonu açık ara altıncı sezondur benim için. Çevremdeki insanların Ritaya bayılıp Debradan nefret etmesine de bir türlü anlam verememekteyim hala :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #17 : 02 Mart 2013 - 13:25:35 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Dün gece bitirdim nihayet 7.sezonu ve yeni sezonu (galiba son sezonu) beklemeye başladım. Pek dizi hastası değilimdir hatta bunu bile 1.5 yılda falan bitirdim ama çok enteresandır izledikçe izleyesim geliyo. Objektif bakamıyorum dexter'a . Hiç bitmesin ve döngü sürekli devam etsin,dex yakalanmasın istiyorum :)

Koca dizide en ürperdiğim,üzüldüğüm,şaşırdığım,kızdığım bölüm yanılmıyorsam 4x12 ydi. Rita'nın öldürüldüğü bölüm.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #18 : 17 Mart 2013 - 23:38:32 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
En güzel sezonu açık ara altıncı sezondur benim için. Çevremdeki insanların Ritaya bayılıp Debradan nefret etmesine de bir türlü anlam verememekteyim hala :D

harbiden yahu o saftorik,ezik ritada ne var anlamadım hiç(: debra iyidir iyi, gerçi yedinci sezonda hannah pabucunu dama attı bence debranın((:birde  dizinin zenci iki ana karakterininde(doakes ve laguerta) öldürülmesi garip geldi bana.hatta arada bide mike mı ne zenci bi dedektif daha öldürülmüştü(: ırkçı lan bu dizi :D:D tarantino abiye söyleyelim django'nun zincirlerini kırıp salsın dexter'ın üzerine (((:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #19 : 17 Mart 2013 - 23:48:39 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
harbiden yahu o saftorik,ezik ritada ne var anlamadım hiç(: debra iyidir iyi, gerçi yedinci sezonda hannah pabucunu dama attı bence debranın((:birde  dizinin zenci iki ana karakterininde(doakes ve laguerta) öldürülmesi garip geldi bana.hatta arada bide mike mı ne zenci bi dedektif daha öldürülmüştü(: ırkçı lan bu dizi :D:D tarantino abiye söyleyelim django'nun zincirlerini kırıp salsın dexter'ın üzerine (((:

django sevdiceğine kavuştu git suratına '' lanet olası pis zenci derhal defol burdan seni aşağılık kokarca '' desen bile ı-ıh işlemez ona :D

Son sezon 30 Haziran'da yayınlanacakmış.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #20 : 20 Ekim 2013 - 09:49:32 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
iyi giden son sezon boktan bi finalle resmen piç edildi mk. dexin öldürülmemesinin nedeni senaristler değil yayın haklarına sahip kanal yönetiminin imiş.
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #21 : 31 Mart 2017 - 00:43:13 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Hi Dexter Morgan :D

« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2022 - 17:35:28 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Fenomen dizi Dexter'ın devamı niteliğinde olan "Dexter: New Blood" dizisi, 7 Kasım 2021'de Showtime tarafından yayınlanmaya başlanmıştı. 10 yıl aradan sonra ekranlarda Dexter Morgan'ı görmek heyecan verici bir durumdu. Amerikanın en sempatik seri katilini konu alan dizi; dün itibariyle final bölümü ile ekranlara veda etmiştir. Madem dizi bir sezon olacaktı niye çekiyorsunuz bea final bölümüde zaten dandikti böyle final bölümü mü olur.

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2022 - 23:43:18 Gönderen: ARGo_ »