Gönderen Konu: Koray Candemir  (Okunma sayısı 10392 defa)

Ynt: Koray Candemir
« Yanıtla #75 : 01 Mayıs 2013 - 21:12:03 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Olaylar Koray cephesinde biraz ilginç.

Şimdi bildiğim kadarıyla bu adamın ne Mor ve Ötesi ile ne de direkt olarak Harun Tekin'le bir ilişkisi yoktu, ne müzikal anlamda, ne de sosyal anlamda. Tabi, arkadaşlar falan olabilirler de, bu hiçbir şekilde belli olmuyordu.

Son aylarda Koray'da bi Harun aşkı türedi. Tivitırda birbirlerinin projelerini reklam yapmalar. En son gittim Koray konserinde, Koray'ın Harun için "kardeşimden öte" demesi, hem de durup dururken. Ne alaka yani.

Hatırlıyorum, 2006 sıralarında Hayal Kahvesinde, kanserli bir arkadaşımız için konser programı vardı. Aslı, Bertuğ Cemil, Koray ve Harun Tekin. Koray ve Harun konser öncesi diğerlerinden sonraki sıralarını beklerken bardalardı, bırak iki kelam etmeyi, gözgöze bile gelmediler. Siz ne ara kardeşten öte oldunuz? :D

Sizi bilmiyorum da, ben bu tür pis oyunları sevmiyorum. Evet, bana oyun gibi geliyor. Malum, Koray'ın kitlesi inanılmaz sınırlı. Kargo'dan sonra işler onun için iyice yokuş aşağı gitti. Eski popülarite asla gelmez zaten de, bunun için Harun ile canım cicimcilik oynamak çok saçma geliyor bana. Şu tivitır muhabbetleri beni öldürecek. Kardeşim, canım, abim, dostum...

Bir de dikkat ettim, Koray kendisine soru soran erkek fanlarının 10undan 9uzuna cevap vermiyor. Kızların hemen hemen hepsi cevap alıyor. Kızlardan bol bol RT. Manyak mısın be adam? :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 01 Mayıs 2013 - 21:12:03 »

« Yanıtla #76 : 02 Mayıs 2013 - 12:21:12 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye

« Yanıtla #77 : 02 Mayıs 2013 - 12:54:55 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Olaylar Koray cephesinde biraz ilginç.

Şimdi bildiğim kadarıyla bu adamın ne Mor ve Ötesi ile ne de direkt olarak Harun Tekin'le bir ilişkisi yoktu, ne müzikal anlamda, ne de sosyal anlamda. Tabi, arkadaşlar falan olabilirler de, bu hiçbir şekilde belli olmuyordu.

Son aylarda Koray'da bi Harun aşkı türedi. Tivitırda birbirlerinin projelerini reklam yapmalar. En son gittim Koray konserinde, Koray'ın Harun için "kardeşimden öte" demesi, hem de durup dururken. Ne alaka yani.

Hatırlıyorum, 2006 sıralarında Hayal Kahvesinde, kanserli bir arkadaşımız için konser programı vardı. Aslı, Bertuğ Cemil, Koray ve Harun Tekin. Koray ve Harun konser öncesi diğerlerinden sonraki sıralarını beklerken bardalardı, bırak iki kelam etmeyi, gözgöze bile gelmediler. Siz ne ara kardeşten öte oldunuz? :D

Sizi bilmiyorum da, ben bu tür pis oyunları sevmiyorum. Evet, bana oyun gibi geliyor. Malum, Koray'ın kitlesi inanılmaz sınırlı. Kargo'dan sonra işler onun için iyice yokuş aşağı gitti. Eski popülarite asla gelmez zaten de, bunun için Harun ile canım cicimcilik oynamak çok saçma geliyor bana. Şu tivitır muhabbetleri beni öldürecek. Kardeşim, canım, abim, dostum...

Bir de dikkat ettim, Koray kendisine soru soran erkek fanlarının 10undan 9uzuna cevap vermiyor. Kızların hemen hemen hepsi cevap alıyor. Kızlardan bol bol RT. Manyak mısın be adam? :D
:D Benim de gözümden kaçmadı değil bu durum. Fakat Harun Mask'ta ki neredeyse her konsere geldi,Koray MVÖ konseri için Ankara'ya gitti,Harun Koray'ın Bursa'daki konserine gitti. Bu nedir yani :D Hepsinde de olay aynı he bir derdim var söyleyip iniyolar.

Ben esas albümü Serkan'la yapmamasına şaşırdım.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #78 : 02 Mayıs 2013 - 16:05:12 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Dertler benim, çile benim, mutluluk senin olsun tadında şarkı yapmış.Klibin de tek amacı tv'de gösterilmek olsa gerek, kötü çünkü.

« Yanıtla #79 : 02 Mayıs 2013 - 17:16:15 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Oh ne güzel, klibi de vevo kanalında yayınlatmış. Sony Müzikle çalışmanın avantajı. :D

« Yanıtla #80 : 02 Mayıs 2013 - 17:26:55 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #81 : 02 Mayıs 2013 - 18:45:15 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yeni Klip: Kalan Giden Benim

Çok kötü değil klip,önemli olan şarkı neticede. :D
Hem Vevo kanalı açılmış Koray'a ama klibi HD eklememiş akıllılar. :p

« Yanıtla #82 : 05 Mayıs 2013 - 00:25:22 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şarkı sevilmedi sanırım, 3 günde sadece 4.932 kez izlenmiş.

« Yanıtla #83 : 05 Mayıs 2013 - 07:53:40 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Dümdüz bir şarkı olmuş. Nerde "Sade" albümündeki şarkılar, nerde bu şarkı!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #84 : 05 Mayıs 2013 - 19:36:14 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

KORAY CANDEMİR ''KALAN GİDEN BENİM''

Yıllardır Kargo grubunda sergilediği performanslar ile tanınan başarılı müzisyen Koray Candemir solo albümü ''Yarım Kalan'' ile dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 7 Mayıs’ta Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak albüm için hazırlıklarına son hızla devam eden sanatçı, albüm yayınlanmadan hemen önces ilk lokomotif şarkısı “Kalan Giden Benim”i radyolar ve dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle paylaştı.

İlk solo albümünü 2001 yılında yayımlayan ve 12 yıllık bir aranın ardından ikinci kez solo albümüyle müzikseverlerle buluşacak olan Koray Candemir’in kendi hikayesinden, yaşadıklarından yola çıkarak hazırladığı, ruh halini anlatan albümün özeti niteliğindeki Kalan Giden Benim’in Sözü Esin İris bestesi ise Koray Candemir imzası taşıyor.

http://hayatmuzik.blogspot.com/2013/04/koray-candemir-kalan-giden-benim.html

« Yanıtla #85 : 07 Mayıs 2013 - 23:59:17 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Albüm geldi bugün, biraz sonra eve geçip dinleyeceğim.

« Yanıtla #86 : 08 Mayıs 2013 - 01:14:25 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Sanırım bunu direkt olarak söylemek daha iyi.

Albüm berbat. Ve bunu ağır Koray Candemir fanı olarak söylüyorum. Çok dingin bir albüm olmuş, bir tane sert şarkı yok. Sözleri okuyorum, birbirinden kötü, klişelerle dolu. Kalan Giden Benim gerçekten albüm için kötünün iyisi olabilir. Diğerlerinden öne çıkan, benim için; Ruhum Ayakta olabilir.

Genel itibariyle, Koray'ın sesinin bile kurtaramayacağı basitlikte albüm olmuş. Bir albümde bu kadar fazla yaylı çalgı kullanılması rahatsız edici.

« Yanıtla #87 : 08 Mayıs 2013 - 01:41:24 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
piyasaya oynanmış yani yıllar sora çıkınca bişiler yapması gerekiyor gibi hissetmiştir..

« Yanıtla #88 : 14 Mayıs 2013 - 00:22:37 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Tamamen dinleyebildim sonunda albümü, evet gerçekten beklenmedik şekilde fazla tekdüze bir albüm olmuş.Oysa çıkış şarkısı epey ümitlendirmişti beni.
Güzel şarkılar yok değil tabi; Kalan Giden Benim başta olmak üzere, Kar ve Akreple Yelkovan dinlebilir şarkılar ancak onca yıl sonra böyle olmamalıydı diyerek kapatıyorum konuyu.

« Yanıtla #89 : 14 Mayıs 2013 - 21:46:07 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Lansman konserini canlı izlemek için; http://fizy.org/konser
Ben açamadım orası ayrı  ;)