Gönderen Konu: Türk Müzik Eleştirmenlerinde "Özlem Tekin Anlaşılmıyor" Klişesi!  (Okunma sayısı 12545 defa)

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Ben engelliyim, biri kendisine emo fotoğrafını yollasın. Biz konuşmayalım, kendi fotoğrafı kendisine cevap versin. :D

Özlem Tekin

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
seni de mi engellemiş inanamıyorum kendisi ergen bence :D

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Evet arkadaşlar, an itibariyle hürriyet gazetesinden teklif aldım yazı ile ilgili. Birkaç budama ve düzeltme ile yazıyı yayınlamak istediler. Lakin böyle bir şeyi Özlem'le görüşmeden yapmak istemem.

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
şahane bi haber bu daha çok kişiye farkındalık yaratabilir.. özleme hemen ulaşması lazım yazının..

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Bir eleştirmen mesaj attı: Söyleyemediğimiz gerçekleri, acı da olsa dile getirmişsin. Bu hepimizin suçu aslında, sadece Özlem değil, her soyutlanan müzisyen için geçerli.

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bakalım Özlem vize verecek mi??
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
fena tahrik var yalnız biber fanı olun siz falan

sercanla bedri'nin konuşmalarını foto cekmis paylasmıs bence burda GEE ergen :D sümüklü :))) baska laf bulamamıs

hürriyetten teklif gelmesi de cok güzel sercan belki köşe yazarı olursun özlemle ilgili bol bol haber yaparsın ;) iyi bakalım yazını yayınlamak istemeleri de cok güzel bi haber özlemden de onay gelirse güzel olur
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Evet, daha önce birkaç kişinin daha yazdığı gibi çok daha sert bir yazı olabilirdi bu. Ama o zaman bu kadar öne çıkarılmak istenmezdi bunun da göz önünde bulundurarak yazılmış olduğunu düşünüyorum ve tebrik ediyorum gerçekten.

Güven Erkin Erkal'ın yapmış olduğu terbiyesizliğe gelince.. Dediğim gibi daha sert yazılsaydı bu yazı o yorumları yapma hakkını belki kendinde bulabilirdi (tamamen kişiliğinden ötürü). Yazıya yaptığı yorum da bence tam da bu sebepten bir korku barındırıyor. Biliyor ki içerik daha net ve sert olabilir. Ayrıca, "Belieber olun Directioner olun" demiş ya neden bu piyasadaki popüler isimlerin fanlarını ortaya atmamış? Sanki yıllardır onlar farklı şeyler yapıyorlar. Tabii, Özlem'i bu kadar çok seven ve benimseyen insanlar olabileceğine çok şaşırıyor ve hala alışamıyor da olabilir..

Neyse Sercan'ı bir kez daha tebrik ediyorum. Eminim bu daha başlangıç. ;) 
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Destekleyenlere teşekkürler.

Tekrarlıyorum GEE'nin cevap tarzı yazdıklarımda ne kadar haklı olduğumuzu bana gösteriyor. Yani garip, sen o kadar şey yaz, onlara gram cevap vereme ama "hee Özlem'in ergen fanları var hihihi" diye durumu provake et. Acizlik.

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Bana da:" Arkadaş "Özlem beni sev beni sev noolur" derken ne hale düşmüş. Acıdım :)" demiş,dün gece mention'lamıştım onu "Bak burda ne var?" deyip.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Gizem'e "bacaksız" gibi seviyesizce laf çarpan, bir kaçımıza ergen diyip kendince eğlenen kendini bilmez ve söylediği küçültücü hitaplarla asıl ergen olan bir adam bu GEE. Çokta takmamak lazım.

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Asıl Bedri görmesin kendisine ergen dendiğini, akşama psikopata bağlar şimdi :D

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Asıl Bedri görmesin kendisine ergen dendiğini, akşama psikopata bağlar şimdi :D

g.e.e düşük kapasiteli yapısını gün yüzüne vuruyor.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Valla kime ne derse desin, ergen de desin, kendisini yansıtıyor. Bana geçenler de ibne de demişti kendisi. Tam dava açmalık kelime. Olay, üzerine alıp almamakla alakalı.

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ŞF'nin maske düşünce 11.14.. ( sadece yorumları okuyor ve hemen çıkıyor) :

bence karşı yazıya hazırlanıyo
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2013 - 18:31:19 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)