Gönderen Konu: Özlem Tekin LP Plak Basımı!  (Okunma sayısı 2753 defa)

Özlem Tekin LP Plak Basımı!
« : 09 Nisan 2013 - 20:12:07 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Arkadaşlar böyle bir durum söz konusu. Bir sanatçının prestiji açısından çok da önemli bir olaydır. Ayrıca arşiv seven dinleyiciler için de kaçınılmaz bir fırsat.

GEE ve Bedri arasında birtakım konuşmalar geçmiş. 500 plak garantisiyle bu basımın yapılacağı düşünülüyor. Benim izlenimime göre Türkiye'de özellikle rock müzik alanında arşivcilik bir tutkudur. Özlem Tekin hayranı olmayan birileri bile satın alabilir, sırf arşiv mantığı ile. Lakin yine de sosyal medyada yer etmesi gerekiyor.

Bana göre, eğer basım gerçekleşir, birkaç gazete ve internet sayfasında iyi bir reklam döndürürse 1 haftada tüm basımlar tükenebilir.

Destek!

Özlem Tekin

Özlem Tekin LP Plak Basımı!
« : 09 Nisan 2013 - 20:12:07 »

Ynt: Özlem Tekin LP Plak Basımı!
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2013 - 20:23:57 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Kenan Doğulu'nun plağı 95 TL'den satışa çıkmış.

« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2013 - 20:38:23 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Özlem'in ki de sanırım 60 ila 90 tl arasında olabilir. Sürelerle ilgili bir durum. Ve kesinlikle değer.

« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2013 - 20:41:35 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
LP.. Şu olayı biraz açsak.. Farkı ya da faydası nedir mesela? İçerik nasıl olur?
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2013 - 20:48:30 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Sipariş usulü yapıldığına göre 500 kişinin sipariş vermesi gerekiyor. Bu da bence zor. Güven de bunu adı kadar iyi biliyor. Gece rüyasında görüp de bu teklifi yaptığını düşünmüyorsunuz değil mi?
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2013 - 20:50:31 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Valla maaş durumuna göre seve seve alırım,maksat faydamız olsun Öz'e.
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2013 - 20:56:55 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Böyle bir projeyi gereksiz buldum ama olursa alırım. Arkadaşlar önce bi konser yapılsında plak mlak sonraki iş...
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2013 - 20:59:37 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Böyle bir projeyi gereksiz buldum ama olursa alırım. Arkadaşlar önce bi konser yapılsında plak mlak sonraki iş...

aynı fikirdeyim.

« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2013 - 21:13:15 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Gereksiz değil. Tamam bunu GEE'nin önermesi şüphe edici bir durum lakin neredeyse 20 yıla yakın müzik içinde bulunan biri için prestijli bir olay. Ben olursa şayet desteklerim.

Bir de sizin kaçırdığınız bir nokta var. Siz Özlem'in fanlarını burada sınırlı sanıyorsunuz ya da sosyal medyada gördükleriniz...vs. Sanal da olsa burası küçük bir dünya, gerçek sonuçları yansıtmaz. O yüzden 500'lük bir sipariş bana göre tükenecektir.

Tekrarlıyorum, bu Özlem'i sevip, LP alma işi de değil. Bunun tutkunları vardır Türkiye'de. Arşivci mantığı.

« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2013 - 21:21:16 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
bu konuda konusuldumu ben yokken ama burdan yazayım bari..
bugun GEE beni takibe almıs.bi de mesaj atmıs...
"Husumeti bir süre kenara bırakıp Özlem için iyi bir şey yapalım mı?"  demiş...

"Konu şöyle; firma 500 plak garantisi alırsa LP basıyor..Böyle bir çalışmanın Özlem Tekin'e yakışacağını düşünüyorsanız ben hemen yarın gidip bir plak için ödememi yapacağım..." dedi...

500 fan muhabbeti budur..konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ,olur mu yapılabilir mi böyle bişi..gerek var mı?

bu kadar iyi niyetliyse şarkılara yer versin yeter!

köşeye sıkıştırır gibi-şunu yapın gidip alayım-durumu enteresan,iyi niyetimizi kaybettik BİZ ona

karşı,hem Özlem fanları zamanında onun adına ''bahar'' ormanı yapmış insanlar.

ilk amacımız tv radyo ve albüm satışı..

fiyatı da pahalıymış,meraklısı varsa ki benim bilmediğim olay,gider alırım.

gee'nin tekinaliye yaptığı gibi sizin şarkı şu kadar dinlendi ''yalnız kuş'' şu kadar dinlendi derse! satamadınız derse.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2013 - 21:22:31 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #10 : 09 Nisan 2013 - 21:24:49 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Gereksiz değil. Tamam bunu GEE'nin önermesi şüphe edici bir durum lakin neredeyse 20 yıla yakın müzik içinde bulunan biri için prestijli bir olay. Ben olursa şayet desteklerim.

Bir de sizin kaçırdığınız bir nokta var. Siz Özlem'in fanlarını burada sınırlı sanıyorsunuz ya da sosyal medyada gördükleriniz...vs. Sanal da olsa burası küçük bir dünya, gerçek sonuçları yansıtmaz. O yüzden 500'lük bir sipariş bana göre tükenecektir.

Tekrarlıyorum, bu Özlem'i sevip, LP alma işi de değil. Bunun tutkunları vardır Türkiye'de. Arşivci mantığı.

Tamam haklısın LP işi prestij sağlar elbette. Ama özlemin o prestiji LP ile değil son çıkardığı albümle sağlaması gerekiyor 20 senelik bir sanatçı olarak. Albüm satışı ve verdiği konser sayılarının önceki albümlere oranla artması, hem medya hem de dinleyici olarak Özleme karşı olan ön yargıların yıkılması en büyük prestiji olacaktır Özlemin.

Sonrasında LP de çıkarır, konser Dvd'si de.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2013 - 21:26:18 Gönderen: FIRATESER »

« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2013 - 21:27:37 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Tamam haklısın LP işi prestij sağlar elbette. Ama özlemin o prestiji LP ile değil son çıkardığı albümle sağlaması gerekiyor 20 senelik bir sanatçı olarak. Albüm satışı ve verdiği konser sayılarının önceki albümlere oranla artması, hem medya hem de dinleyici olarak Özleme karşı olan ön yargıların yıkılması en büyük prestiji olacaktır Özlemin.

Bunu Bedri ile de konuştuk. Bana garip bir cevabı vardı bu bağlamda. 2005 yılını hatırlayanlar olacaktır. Pat diye albüm geldi, pat diye de Turneler oldu, özellikle Özlem hiç ortalarda bile yokken. Tekrarı neden olmasın dedim. Bedri'ye göre Özlem piyasadaki herkesle kanlı bıçaklı imiş. O yüzden konser, turne falan ayarlamak zormuş.

Ee bir dolu da sponsor var ünileri gezen. Coca Cola, Eti, Koçfest, Mercedes...vb. Neden yıllardır biri bile olmuyor? Burada suç bizde mi? Bir şeyler için çırpınması gereken bazen de karşı taraftır.

« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2013 - 21:56:33 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Eğer herkesle kanlı bıçaklıysa bar konserleriyle idare edicez demektir.

« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2013 - 21:58:57 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Ben o lafı saçma buluyorum. Yukarıdaki herhangi bir sponsorla anlaşma yapmak için Özlem'in menajerliği ilgilenir. Gider teklifi yapılır...vs. Bunun kimseyle kanlı bıçaklı olmayla alakası yok. Piyasada aktif olmakla alakalı. Eee bu da Burak Demirsaran ile Aydan'ın elinde olan bir şey.

« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2013 - 22:11:12 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Özlem ''bayan kapris'' mi yoksa :D Ben satılmayacağını düşünmüyorum,satılır ama ne gereği var '' şu an '' . Konser,konser,konser!
İzin verilen 400 karakter