Gönderen Konu: Mix Girl  (Okunma sayısı 2771 defa)

Ynt: Mix Girl
« Yanıtla #15 : 09 Mart 2006 - 18:17:15 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
mesaj sayısına göre mod seçmiyorum, modları keyfi olarak kafama göre en gıcık adamlardan seçiyorumki gıcıklığı onlar yapsın ben keyfime bakayım. Modlarım benim canlarım onlarla ilgili sorunu olanlar  bana özel mesaj yazsın.

sağolasın cyber  :D arkandayız  :dill hoş galiba en "geniş" mod benim galiba ama yine de gıcığızdır icabında  :dill
« Son Düzenleme: 09 Mart 2006 - 18:22:32 Gönderen: LittleHercules »
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 09 Mart 2006 - 18:17:15 »

« Yanıtla #16 : 09 Mart 2006 - 20:34:33 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
mesaj sayısına göre mod seçmiyorum, modları keyfi olarak kafama göre en gıcık adamlardan seçiyorumki gıcıklığı onlar yapsın ben keyfime bakayım. Modlarım benim canlarım onlarla ilgili sorunu olanlar  bana özel mesaj yazsın. forumun genel gidişi ile ilgili problemi olanlarda bana özel mesaj atabilir yeniliğe değişikliğe açığmdır. ama kurallar bellidir kuralsız her yerde düzensizlik olur...

ozcu7 , kızım sana noluyo sen niye isyan ediyorsun, ayıp ayıp :P konuları ben kilitliyorum eğer sebepsiz yere kilitlenen konu varsa bana özelden linkini yolla ya açayım yada neden kilitlendiğini açıklayayım. bizde insanız hata yapabiliriz.

vay be adamdaki taktiğe bak bende seni ii kalpli bilirdim işin yüzü başkaymış meğer :P

modların mj sayılarıyla seçilmediklerini biliyorum anlam düşüklüğü olmuş yani ilgili görünmek gibi neyse... zaten benimm derdim hepsiyle değil 1,5 kişiyle özelliklede birinin tavrına sinir oldumburda isim vermiyorum kişisel bişi değil benimki dediğm gibi üyelere karşı davranış meselesi neyse kapattım burda özel bişi olursa cyber yakanı bırakmam bil:D

siteye bence açılırken bi cadı koyun kükresin :D ama komik olmasın korkutucu :P

yok yok bi hareketli orkestra koyun ozz olarak animasyonda olabilir ses çıkarmasalar da olur..

« Yanıtla #17 : 10 Mart 2006 - 14:40:44 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
site ile ilgili açıklamalarından dolayı cyberjack e teşkkr ediyorum,, bunu özel msj olarak göndermeliydim,, yalnız üyelerin sorularına kulak kapatılması,, bir görüş belirtildiginde ,, buranın kuralları vardırla yetinilen,, öneri sundugumuz için özel msjla ,, uyarıldıgımızdan,, bu cevabın umarım örnek teşkil eder,,

gönül isterdiki site tasarımı ''geyik bölüm'' içinde böyle cevap alalım,, neyse burda bazı şeylerin daha iyiye gittigini görmek güzel,,

« Yanıtla #18 : 11 Mart 2006 - 13:02:51 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
İsteyen Üyeler Greve Gitsin :D :D :D 
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #19 : 11 Mart 2006 - 17:25:54 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
site yenilencek mi ? daha iyi bir tasarım için ?
:)))

« Yanıtla #20 : 12 Mart 2006 - 15:00:20 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
arkadaşlar konu dağılmasın isterseniz. site tasarımı ile ilgili öneriler için buyrun burdan devam edin: http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=2635.0  linke tıklarsanız sitenin yeni halinin nasıl olmasını istediğinizi belirtebilirsiniz.

mix girl'deki haberle ilgili yorumlarınızı bu başlık altında sürdürebilirsiniz.
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!