Gönderen Konu: Gazete, Dergi ve İnternette Özlem Tekin Haberleri  (Okunma sayısı 15690 defa)

Ynt: Gazete, Dergi ve İnternette Özlem Tekin Haberleri
« Yanıtla #90 : 21 Eylül 2014 - 17:00:23 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
Yani tepki kötü ama can acısı oldugunu düşünüyorum.yazik gerçekten
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 21 Eylül 2014 - 17:00:23 »

« Yanıtla #91 : 21 Eylül 2014 - 20:13:00 »

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
Show TV de de çıktı
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I

« Yanıtla #92 : 21 Eylül 2014 - 21:11:57 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
:( inş.en kısa zamanda iyileşir
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #93 : 21 Eylül 2014 - 21:18:50 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Tanıtımlarda gördüm, bu akşamki heycanlı isimli programda var Özlem. Kaza görüntüleri değildi sanki...

« Yanıtla #94 : 21 Eylül 2014 - 21:50:05 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu da haberin videosu; http://www.sondakika.com/haber/haber-ozlem-tekin-hastanelik-oldu-6505689/

Özlem'in gereksiz tepkisine gıcık oldum!

Evet, gerçekten çok itici bu tavırları. Güllü yapsa anca yakıştıracağım hareketleri böyle yurt dışı görmüş, iyi okullarda eğitim görmüş, güzel yerlere gelmiş, profesör bir babanın kızı yapınca "Bu ne ya?" demekten kendimi alıkoyamıyorum. Kimileri de "Doğal olduğu için öyle!" diyor ya, bitiyorum!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #95 : 22 Eylül 2014 - 14:42:44 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Evet, gerçekten çok itici bu tavırları. Güllü yapsa anca yakıştıracağım hareketleri böyle yurt dışı görmüş, iyi okullarda eğitim görmüş, güzel yerlere gelmiş, profesör bir babanın kızı yapınca "Bu ne ya?" demekten kendimi alıkoyamıyorum. Kimileri de "Doğal olduğu için öyle!" diyor ya, bitiyorum!
bak yine güllüden örnek vermiş artık gerçekten insanları ötelemekten vazgeç haypır!! çünkü insanları küçümseyen  ırkçı bir imaj çiziyosun rahatsız edici!! canı çok acıyor kadının nasıl tepkiler vermesini beklerdin "oww bugün de ayak tarak kemiğimi kırdım çok mutluyum sevgili basın mensupları arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum" mu demeliydi??

« Yanıtla #96 : 22 Eylül 2014 - 18:58:39 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu kez Hyper'la aynı fikirdeyim. Her düşündüğünü söylemese keşke. Kaybeden kendisi oluyor maalesef...

« Yanıtla #97 : 22 Eylül 2014 - 21:12:42 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Her yerde ÖZLEM TEKİN!
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #98 : 23 Eylül 2014 - 00:15:32 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Bu kez Hyper'la aynı fikirdeyim. Her düşündüğünü söylemese keşke. Kaybeden kendisi oluyor maalesef...
yani özlem bu böyle bunu biliyoruz artık 20 yıl oldu hep aynı değişmiyor biz yargılarsak sevmeyenler ne düşünür  kim bilir ??? ki  biraz empati yapılırsa verdiği tepkiler normal bence zira magazincilerin ne kadar abuk sabuk olduğu ortada ülkede

« Yanıtla #99 : 23 Eylül 2014 - 00:31:57 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
yani özlem bu böyle bunu biliyoruz artık 20 yıl oldu hep aynı değişmiyor biz yargılarsak sevmeyenler ne düşünür  kim bilir ??? ki  biraz empati yapılırsa verdiği tepkiler normal bence zira magazincilerin ne kadar abuk sabuk olduğu ortada ülkede

Özlem'i biliyoruz doğru, deli doludur ama son 3-4 yıldır değişti sanki.
Çocuk değilsin be kadın azıcık sakin ol. :)
Severiz ayrı mesele ama izleyenlerin %90'ına itici geliyor bu hareketleri.

« Yanıtla #100 : 23 Eylül 2014 - 03:29:17 »

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
Tamam kardeşim magazinciler abuk sabuk olabilir ama sende onların ekmeğine yağ sürme al işte haber her yere çıktı şimdi adamlar haklı oldu adamın eline mis gibi malzeme verdin
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I

« Yanıtla #101 : 23 Eylül 2014 - 09:18:12 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
bak yine güllüden örnek vermiş artık gerçekten insanları ötelemekten vazgeç haypır!! çünkü insanları küçümseyen  ırkçı bir imaj çiziyosun rahatsız edici!! canı çok acıyor kadının nasıl tepkiler vermesini beklerdin "oww bugün de ayak tarak kemiğimi kırdım çok mutluyum sevgili basın mensupları arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum" mu demeliydi??

Ya ne alakası var ırkla, cinsiyetle falan? Her hareket her insana yakışmaz! Bu hareketi Güllü yapsa yakıştırırım. Sebebi Güllü'nün "tü kaka" biri olması değil, sebebi Güllü'nün görmüş olduğu kültürün bunlara izin verir olması. İnsan biraz kibar olur. Orada yapılması gereken davranış "Arkadaşlar canım acıyor, konuşamayacağım, teşekkürler."den fazlası olamaz! Ben bunları söyleyince ırkçı oluyorum da sen canı acıyor diye etrafına saldıranı destekleyince vandalist, anarşist falan olmuyor musun?

« Yanıtla #102 : 24 Eylül 2014 - 00:05:23 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Ya ne alakası var ırkla, cinsiyetle falan? Her hareket her insana yakışmaz! Bu hareketi Güllü yapsa yakıştırırım. Sebebi Güllü'nün "tü kaka" biri olması değil, sebebi Güllü'nün görmüş olduğu kültürün bunlara izin verir olması. İnsan biraz kibar olur. Orada yapılması gereken davranış "Arkadaşlar canım acıyor, konuşamayacağım, teşekkürler."den fazlası olamaz! Ben bunları söyleyince ırkçı oluyorum da sen canı acıyor diye etrafına saldıranı destekleyince vandalist, anarşist falan olmuyor musun?

saldırmak derken ortada bi şiddet falan yok diğer ünlüler magazin muhabirlerine neler neler yaptı yakın tarihte hepsini gördük kadınlardan örnek veriyim hande ataizi şemsiye kırdı kafalarında mesela yumruk yumruğa şiddet uygulayan erkek örnekler de var.. böyle bişey olsa ve bunu desteklesem vandalist veya anarşist falan olabilirim ama ortada böyle bi hadise yok! sizin yerden yere vurmanızı anlayamadım sadece o yüzden ben sizin söylediklerinize sonuna kadar karşıyım ve normal bir davranış olarak değerlendiriyorum. bu durumu özlemin aile yapısı ve güllünün kültürel değerleriyle kıyaslaman falan ırkçı bi söylem bu örnekleri hep veriyosun sen

« Yanıtla #103 : 24 Eylül 2014 - 08:50:46 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
saldırmak derken ortada bi şiddet falan yok diğer ünlüler magazin muhabirlerine neler neler yaptı yakın tarihte hepsini gördük kadınlardan örnek veriyim hande ataizi şemsiye kırdı kafalarında mesela yumruk yumruğa şiddet uygulayan erkek örnekler de var.. böyle bişey olsa ve bunu desteklesem vandalist veya anarşist falan olabilirim ama ortada böyle bi hadise yok! sizin yerden yere vurmanızı anlayamadım sadece o yüzden ben sizin söylediklerinize sonuna kadar karşıyım ve normal bir davranış olarak değerlendiriyorum. bu durumu özlemin aile yapısı ve güllünün kültürel değerleriyle kıyaslaman falan ırkçı bi söylem bu örnekleri hep veriyosun sen

Şiddet sadece fiziksel şiddet mi? Sözlü şiddet diye bir şey yok mu? Kim kime durduk yere saldırıyor? Ben o muhabirin yerinde olsam "Hanım efendi biraz saygılı cevap verin. İşimizi yapmaya çalışıyoruz şurada." tarzı bir cevap verirdim ve sanmıyorum ki bu lafım senin bahsettiğin yumruk yumruğa görüntülere sebep olmasın! Ben ne kadar ırkçıysam sen de o kadar şiddet yanlısısın. Sözlü saldırıyı meşru gösteriyorsun çünkü.

« Yanıtla #104 : 25 Eylül 2014 - 01:11:08 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Çok tatlı ya, birsürü de kilo almış  hahaha

Hastaneden acı içinde bağırarak çıkan birine (ki bu kişi özlemse bi de :D), insan soru sormaktan çekinmez mi ya, muhabirin cesaretine de bravo. Özlemin tepkisi gayet normal ve cok samimi, özlemişim onu :* Ben de onun kadar sinirli olur ve aynı tepkiyi verirdim.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2014 - 01:29:53 Gönderen: Sınır »
..