Gönderen Konu: [Sinema] Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest  (Okunma sayısı 2639 defa)

[Sinema] Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
« : 11 Temmuz 2006 - 14:32:44 »

Çevrimdışı maslow

• Yepyeni Üye
  • *
hollywood tarihinin en başarılı girişini yapmış bir devam filmi.55 milyon dolarlık haftasonu hasılatı getirmiş.Burada bu hafta sonu gösterime girecek bakalım türkiyede nasıl bir ilgi bekliyo onu.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2006 - 22:47:50 Gönderen: SeZzZ »

Özlem Tekin

[Sinema] Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
« : 11 Temmuz 2006 - 14:32:44 »

Ynt: [Sinema]Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2006 - 14:40:06 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Adamım Star Wars III ün rekorunu geçmiş oluyo Amerika'da 55 milyon $ hasılat ne demek... Merak ettiriyo... 12 Temmuzda gösterime giriyo yani yarın... Star Wars a gitmedim hehe bu filme gidilir...
      ▌▐

« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2006 - 20:31:27 »

Çevrimdışı timu®gfb

• Yepyeni Üye
  • *
ya ben divx ini indircem alt yazı bulamadım sinir oldum ama güzel film eminim grçi çekimlerin yarısından sonra gişede hüsran yaşayacaını düşünüomş tüm kadro.. yaptığı girişi görünce öle düşünmesler neler olcaktı dmeden edemio insan yani

« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2006 - 20:44:37 »

mehhmet

• Ziyaretçi
ya ben divx ini indircem alt yazı bulamadım sinir oldum ama güzel film eminim grçi çekimlerin yarısından sonra gişede hüsran yaşayacaını düşünüomş tüm kadro.. yaptığı girişi görünce öle düşünmesler neler olcaktı dmeden edemio insan yani
karsona hayir kardes ayip :D

« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2006 - 23:01:44 »

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
bu cuma gösterimde , ilk filmden güzel olmuşa benzio , fragmanda izlediim kadarıyla....

« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2006 - 16:48:06 »

Çevrimdışı timu®gfb

• Yepyeni Üye
  • *
duyumlarıma göre tamamen jhonny depp üzerine kurgulanmş bu film diğer herkes arka planda bırakılmş ve depp showa dönüşmüş ama ben bundan şikayet etmem açıkçası :) bi de şu war 2inci ve 3üncü film aynı yüzüklerin efendisinde olduğu gibi bütün olarak çekilmiş ve 2 ye ayrılmş onun için merakla aylarca 3üncü bölümü beklemek zorunda kalacağız :(

« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2006 - 21:03:01 »

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
çok güzel olmuş film.. dün akşam izledim..
konu çok eğlenceli ilk filmden , Jack süper özellikle , ama uçan hollandalı tayfası , kaptan Davey Jones ve inanılmaz Kraken de  :şok:  müthişler  :holey:

« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2006 - 20:19:35 »

Çevrimdışı furkanc

• Yepyeni Üye
  • *
çok güzel olmuş film.. dün akşam izledim..
konu çok eğlenceli ilk filmden , Jack süper özellikle , ama uçan hollandalı tayfası , kaptan Davey Jones ve inanılmaz Kraken de  :şok:  müthişler  :holey:
ya nolur iyi demeyin yaa!filmin geldigi gün izleyemeden yurtdisina cikmak zorunda kaldim dönünce ilk isim DVDsini almak olucak! herkes mi begendi allah askina!

« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2006 - 20:25:57 »

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
duyumlarıma göre tamamen jhonny depp üzerine kurgulanmş bu film
johnny  biraz  gerisinde kalıo Davey Jones ve ekibinin :)
Davey Jones'in ayrıca bi filmi bile çekilebilir.. sandık olayı müthiş :))

« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2006 - 16:56:14 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
haberlerde duyduguma gore laz korsanlarda varmış :D hehe hehe
çok komik olmuştur muhtemelen... :D
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #10 : 30 Temmuz 2006 - 03:27:53 »

Çevrimdışı lidy

• Deneyimli Üye
evet laz korsanlar var ama hiç de komik değil maalesef :(...film genel anlamda da "kara inci'nin laneti"nden daha kötü bence..büyük bir umutla gitmiştim ama...johnny deep pardon kaptan jack sparrow :) olmazsa zaten hiç tadı kalmazdı..yine de "dünyanın sonu"na da giderim..

« Yanıtla #11 : 30 Temmuz 2006 - 03:43:20 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
karsona hayir kardes ayip :D
ehuehe ,, ya mehhmet ,, ben sokakta yürüyorum pınar şahit jonny deep dio gençler,, yaa bırakın elin gavuruna benzetiyosunuz,, sonra arkadaşlarda demeye başladı megersem bu filmden dolayıymış,, herneyse ilk filmi izledim,, güzeldi,, ikinci filmi ise vcd den izledik arkadaşla,, ilk filme göre daha güzel daha çok görsellik var,, ve 3.cü film olacak gibi bitiyo,, sevdim

« Yanıtla #12 : 09 Ağustos 2006 - 06:48:47 »

mehhmet

• Ziyaretçi
ehuehe ,, ya mehhmet ,, ben sokakta yürüyorum pınar şahit jonny deep dio gençler,, yaa bırakın elin gavuruna benzetiyosunuz,, sonra arkadaşlarda demeye başladı megersem bu filmden dolayıymış,, herneyse ilk filmi izledim,, güzeldi,, ikinci filmi ise vcd den izledik arkadaşla,, ilk filme göre daha güzel daha çok görsellik var,, ve 3.cü film olacak gibi bitiyo,, sevdim
akın sen 2. film mi? vcdden izledin öylemi tuuu yazik korsana destek vermiş yerli jonny deep birde kendi filmmin ben pretosto ediyorum bu film mi?
canim starwars filmminin acılış rekorunu kırmiş izlemicem hatda korsan cdsini görursem kiracam :D :D :D

« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2006 - 14:45:50 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
akın sen 2. film mi? vcdden izledin öylemi tuuu yazik korsana destek vermiş yerli jonny deep birde kendi filmmin ben pretosto ediyorum bu film mi?
canim starwars filmminin acılış rekorunu kırmiş izlemicem hatda korsan cdsini görursem kiracam :D :D :D
biz korsancılar hep destek tam destek ,, iyi günde kötü günde  :dill :dill

« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2006 - 16:51:36 »

Çevrimdışı scream2000

• Üye
  • **
ve ölümdeee :dewil
HeRşEy ÖzLeM İçİn İtİrAzI OlAn BaNa BaŞvUrSuN....