Gönderen Konu: Barlas  (Okunma sayısı 12841 defa)

Ynt: Barlas
« Yanıtla #60 : 13 Mart 2009 - 15:01:31 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
hımm tuhaf  ilginç iyimi kötümü anlamadım hahaha
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 13 Mart 2009 - 15:01:31 »

« Yanıtla #61 : 13 Mart 2010 - 13:08:51 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Alıntı
'Seviş Benimle' şarkısını Nick Hilligos'un Yaratılış Masalı adlı animasyon filmi eşliğinde şu aşağıdaki youtube linkinden izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=QM-NB-_T_bM

"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #62 : 13 Mart 2010 - 14:54:39 »

« Yanıtla #63 : 20 Mart 2010 - 18:47:17 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Alıntı
Bahar geldi. Özlem Tekin'in muhteşem yorumuyla şereflendirelim (söz-müzik:BARLAS)

video linki gruba eklenmiştir.
http://www.facebook.com/group.php?gid=42939986878

Yine BARLAS'ın yazdığı Aşk Her Şeyi Affeder mi, Aşka Dair, Biri Var gibi ÖZLEM TEKİN diskografisine katkıda bulunan en güzel şarkılardan biri Bahar ve Özlem Tekin'e çok güzel yakışmış. Muhteşem yorum.

iyi baharlar

Barlas
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #64 : 21 Mart 2010 - 13:17:35 »

Çevrimdışı unicorn

• Deneyimli Üye
aa ben buraya albüm linki vermiştim face grubundan alıp uçmuş :)
neyse...
bu arada barlas face grubunda seytan_nikahı'nın üstte alıntıladığı bahar şarkısının linkine yorum yapmış. şöyle demiş:

Barlas Erinc: özlemin şarkılarımı yorumlamasından hep onur duymuşumdur inanılmaz söylemiş zaten bu şarkıyı da...

« Yanıtla #65 : 17 Nisan 2010 - 21:36:54 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
Barlas Yatagım Boş u dinlediğinde Özlemi aramıs mı mesaj mı atmıs unuttum şimdi.."Allah belanızı versin bu ne biçim bi şarkı " demiş :D
Çok begendiği için...yanlıs anlamayın...

Bu takım böyle konusuyo nedense...ÖZlem de klibi izleyip  beni aradıgında " abi yönetmen saçmalamıs " demişti...ben de kötü bi iş çıkardı sanıp korkmustum..meger o kadar begenmiş ki Özlemin bunu  ifade şekli " saçmalamıs "  :D :D

« Yanıtla #66 : 17 Nisan 2010 - 21:51:40 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
barlasın yorumda harikaymış yaaa.... çatlak bunlar harbiden yaa
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #67 : 27 Nisan 2010 - 12:49:51 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Yine süper bi Barlas şarkısı...

ŞİZOFREN AŞK

Yüzümüzde güller açardı hep
Gitme, kal derdim, daha vakit erken
Sen güzellikler verdin, ben buna oyun mu derdim?
Acıtırmış gerçek meğer, kaybederken

Ne bir veda, ne bir hüzün
Ne bir özür beklemem
Bu şizofren aşk bitsin yeter
Senden başka şey istemem
Ne bir telaş, ne bir resim
Ne bir teselli beklemem
Bu şizofren aşk bitsin yeter
Senden başka şey istemem

Bitiren ben miyim yoksa sen mi?
Boşver, aldırma artık ne farkeder ki?
Sen güzellikler verdin, ben buna oyun mu derdim
Acıtırmış gerçek meğer kaybederken....
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #68 : 01 Temmuz 2010 - 07:01:03 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Katlanılmaz bir sesi var gerçekten de.Ben bunun albümünü nasıl aldım acaba ?
Kulak tırmalayıcı bir sesi var ki,berbat
Aşk Herşeyi affeder mi'yi ilk defa dinledim bu gece (a-aaa sabah mı oldu) ve Özlem olmasa katlanılabilir gibi değil.Bi' de "pişman oldum ben yandım",la "pişmalıktan ağladım" demek niyetinde imiş kendisi

« Yanıtla #69 : 09 Temmuz 2010 - 11:05:55 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
bende bir albümü var:)
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #70 : 10 Temmuz 2010 - 10:29:42 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
içip içip face'te saçma sapan şeyler yazıyor :) ertesi gün de tüm yazdıkları siliniyor.
geçen gün ''nefret ettiğim şarkılar'' diye bi başlık atıp, aşk herşeyi affeder mi, ne ekmek ne de su, hareket vakti vs sıralamış.
ben de madem en çok aşk herşeyi affer mi'den nefret ediyorsun, daha çok satsın die mi kendi albümüne de koydun diye sordum ama cevap vermedi.
garip bi adam. tamam müzisyenler, bu işle uğraşanlar biraz garip olmalı zaten ama bu bi doz fazla garip :)

« Yanıtla #71 : 10 Temmuz 2010 - 11:22:33 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
içip içip face'te saçma sapan şeyler yazıyor :) ertesi gün de tüm yazdıkları siliniyor.
geçen gün ''nefret ettiğim şarkılar'' diye bi başlık atıp, aşk herşeyi affeder mi, ne ekmek ne de su, hareket vakti vs sıralamış.
ben de madem en çok aşk herşeyi affer mi'den nefret ediyorsun, daha çok satsın die mi kendi albümüne de koydun diye sordum ama cevap vermedi.
garip bi adam. tamam müzisyenler, bu işle uğraşanlar biraz garip olmalı zaten ama bu bi doz fazla garip :)
garip adammıs harbiden, mertle mertçe diye bi programda özlemle ilgili bi konusma yapmıstı ve ben hiçbişey anlamadım o konusmadan, ayrıca ask herseyi affedermiden nefret ediyor sonra gidip albumune koyuyor ve hiçte güzel söylemiyor:)
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #72 : 10 Temmuz 2010 - 13:15:30 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Tariz yapmış olmasın?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #73 : 10 Temmuz 2010 - 13:24:46 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
sanmıyorum. kafası çok iyiydi. yazdıklarından sadece 1i bu. Zaten kendisi de demiş, kafam iyi, saçmalama hakkımı kullanıyorum diye :)
adam güzel şarkılar yapıyor ama bazı yorumları ve davranışları soğutuyor kendinden

« Yanıtla #74 : 10 Temmuz 2010 - 13:28:22 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Bende face'de tartışmıştım onunla, sayfasında Özlem'in videosunu paylaştım diye söylemediğini bırakmamıştı... Ne sanıyor kendini anlamış değilim   hı: