Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 100653 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #1410 : 29 Eylül 2014 - 12:05:24 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bir tanıdığın arkadaşının sevgilisine gözleri önünde tecavüz etmiş bu arkadaş zamanında. Ya da "birlikte olmuş" diyeyim... :/
Kalbim pusula, sen kuzey!

Özlem Tekin

« Yanıtla #1410 : 29 Eylül 2014 - 12:05:24 »

« Yanıtla #1411 : 29 Eylül 2014 - 15:11:42 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
böyle saçma sapan dedikodular çok..özlemle alaklı da var..mesela en sevdiğim özlem tekin dediğimde çok kişi bana şöyle demiştir: Hacı o karıyı rockn coke'da benim bir arkadas görmüş herkesin gözü önünde sevgilisiyle......B ide normal bir konser olmaz hiç heP rockn coke'da görürler.. :D çünkü baska rock festivali bilmezler
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2014 - 17:22:37 Gönderen: ShiverVol2 »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1412 : 13 Ocak 2015 - 10:36:49 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
2 ay sonra yeni albümü geliyomuş "Bir rüya uğruna"
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1413 : 15 Ocak 2015 - 20:57:48 »

Çevrimdışı mustafabolat

• Yepyeni Üye
  • *
  • Rock'n Roll
bence ilk 3 albüm fena değil malum  özlemde vokallerde çok  iyiydi ama 4. albümden itibaren piyasa şarkıcısı oldu çizgiyi koruyamadı...
GÜZEL GÖZLERİ HARAMSA , ÇATAL DİLLERİ ÖLÜM !<br />BUGÜNLERDE BENİ YAŞATMAYAN BİRİ VAAARRRR

« Yanıtla #1414 : 20 Şubat 2015 - 22:20:36 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////

« Yanıtla #1415 : 09 Mart 2015 - 19:43:46 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
https://www.youtube.com/watch?v=G9gbeMJX3rw
yeni klibi....vasat üstü şarkı ehh...
« Son Düzenleme: 09 Mart 2015 - 19:45:39 Gönderen: ShiverVol2 »

« Yanıtla #1416 : 09 Mart 2015 - 23:35:14 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Çok kötü değil şarkı, biraz anadolu rock yapmış bu kez.  :)

« Yanıtla #1417 : 20 Mart 2015 - 00:26:35 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Albümünü 2-3 kez falan dinledim.. Çok iyi bir albüm olmamış gibi 10 şarkıdan 3-4 tanesi dikkatimi çekti henüz..Çölde Çiçek, Yıldızları Yakalamak, Serseri, Seninin Sonkez(Düet İrem Candar) bunları herkese öneririm.. Albümde 2 barlas şarkısı var biri yıldızları yakalamak..

« Yanıtla #1418 : 23 Mart 2015 - 22:51:47 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
dinlenir ama  eski tad yok genede
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #1419 : 18 Mayıs 2015 - 20:26:04 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yeni klip;
Teoman - N'apim Tabiatım Böyle -
https://www.youtube.com/watch?v=K9XKN1oll68&feature=youtu.be

« Yanıtla #1420 : 18 Mayıs 2015 - 21:03:46 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Çölde çiçek ve yıldızları yakalamak varken bu nası boktan bir tercih böyle

« Yanıtla #1421 : 19 Mayıs 2015 - 10:46:05 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu adam hâlâ şarkı yapıyor ve daha da önemlisi tutunabiliyor mu ya? Kulak tırmalayıcı sesini duymaya tahammül bile edemiyorum ben şahsen ki ilk albümünden beri istisnai bir iki şarkısı hariç bu hep böyleydi benim için.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1422 : 21 Mayıs 2015 - 01:05:49 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
çoookk kötü arabesk sosuna batırıp çıkarmış ağabeyimiz biraz piyasaya oynaması lazım tabi :sss

« Yanıtla #1423 : 03 Ocak 2021 - 16:57:12 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Yeni albüm geliyomuş..Albümden bir şarkının sözleri:                                                                         TEOMAN - HAYAL MEYAL ŞARKI SÖZLERİKargaşayım, kaosum, şahdamarından daha yakınım sana,Aklım başımda değil hafızam parça parça,Şahidim, yalancıyım, hakikat uçuşur rüzgarımda,Suçun ortağınım vücudunun bütün kıvrımlarında.Hayal meyal, hayal meyalim dünyada,Hayal meyal, hayal meyalim dünyada.Zırhını delen yağmurum, sızarım sana damla damla,Bulanık bilincinim, her cevabın her soruna,Çağırırım lodosuma, sahip olmaya hayatına,Hor görürüm inancını, bir zehirim, bir kahkaha.Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada,Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada,Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada,Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada. Bir sen bir ben sağ kaldık, korkuyu gör gözlerinde,Metastazım bedeninde,Bali çeken bir çocuğum, düşünürüm kalan beynimle,Bildiğimi biliyor Tanrı, çevirir bakışını ecelime.Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada,Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada,Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada,Hayal, meyal, hayal meyalim dünyada....               

« Yanıtla #1424 : 13 Nisan 2023 - 04:49:52 »

Çevrimdışı Evrim Official

• Yepyeni Üye
  • *
severim. hatta yalan yok, en sevdiğim rock sanatçılarından biri, özlem'le eşit mertebede benim için. son yıllarda çok leonard cohen vari, daha sözlere indeksli, 'popüler kültürden uzak' işler yapmaya çalışıyor ve bu hoşuma gidiyor - istisnalar hariç - ama tabii pop kültüre hitap eden 17 gibi kült albümlerinin de baş üstüne yeri vardır.
AYNADA, KENDİNİ GÖRMELİSİN!