Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 105777 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #675 : 18 Mayıs 2008 - 01:05:11 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Bu akşam biraz geçte olsa gittik konserine
işini şansa bırakmayıp, herkes tarafından bilinen şarkılarını çaldı biz ordayken
sadece ortada durup şarkı söylesede, güzeldi
insanlarda şikayetçi gözükmüyorlardı hani
tabi sonra Demet Akalın çoşturdu o insanları :D
neyse
ben sevmesemde çok fazla kendisini
çok seveni varmış iyice anladım
ayrıca basçısının seside çok güzelmiş
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

Özlem Tekin

« Yanıtla #675 : 18 Mayıs 2008 - 01:05:11 »

« Yanıtla #676 : 28 Mayıs 2008 - 09:09:20 »

Çevrimdışı pickid

• Yepyeni Üye
  • *
bende kucuklumde tum albmlerınıezbere bılıodum ama artık sıktı gıbı bısey..aynı sekılde hayko ve duman fanı olmama raqmen onların sarkılarından da sıkılmak uzereyım..yenı arayıslara gırdım..album cıkrsalar ne gusel olur yaa...
dündE kALma AsLA, yARını sORma
şu aNı bİ anLA sUsUp bİ dİnLe ...

« Yanıtla #677 : 30 Mayıs 2008 - 21:40:26 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
artık albüm yapmıcakmış
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #678 : 31 Mayıs 2008 - 14:37:28 »

Çevrimdışı puppetcursed

• Üye
  • **
süper parçalardır 2side ama teomana ayrı hayranlığım var ah yaz gelsede balansa gitsek :) dişlerine dudaklarına öldüğüm herif =)

« Yanıtla #679 : 04 Haziran 2008 - 10:49:29 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Geçtiğimiz ocak ayında kariyerinin en önemli şarkılarını Sezen Aksu, Candan Erçetin, Yalın, Mirkelam, Hayko Cepkin, Yaşar, Kreş, Yavuz Bingöl gibi müzisyen arkadaşlarının yorumladığı adlı bir albüm yayınlayan , yeni albüm yapmaya karar verdi.

Bir yandan “Söz-Müzik: Teoman 2” üzerinde çalışmalarını sürdüren sanatçı, yeni şarkılar üretmeye başladı. Amerika’dan yeni dönen Teoman, Şebnem Ferah’ın Parkorman’daki konserini izleyenler arasındaydı.

“Söz-Müzik:Teoman 2” albümünün de büyük ölçüde tamamlandığını açıklayan sanatçı, yeni albümün mü yoksa “Söz-Müzik: Teoman 2” nin mi önce yayınlanacağına henüz karar vermediğini söyledi.

“Söz-Müzik: Teoman 2” albümünde Kenan Doğulu, Sertab Erener, Şebnem Ferah ve Ferhat Göçer’in yer alacağı ise kesinleşmiş durumda.

bakalım diğer isimler ne olacak..=)

« Yanıtla #680 : 08 Haziran 2008 - 17:17:58 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
"Teoman Paramparça Senfoni" Konseri'yle Harbiye Açık Hava'da olacak bu Ağustos'ta...

Avea Harbiye Açık Hava Konserleri bu yıl 4-18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Teoman'ın "Paramparça Senfoni"si de bu tarihler arasında yapılacak. Detaylar ve diğer isimler için biraz daha beklememiz gerekecek...

« Yanıtla #681 : 09 Haziran 2008 - 11:31:06 »

furkiii

• Ziyaretçi
geçen hafta baya dinledim teoman'ı,önümüzdeki bir kaç haftada öyle olacak sanırım..söz yazma konusundaki başarısını kabul etmekle birlikte gırtlağını ön plana çıkararak söylediği kimi şarkılarda hafif tempolu şarkılarına oranla daha iyi vokal yaptığını düşünmekteyim..bunun istisnası "dursun dünya" bence,ordaki vokalini sevmedim ama özellikle "güzel bir gün" ve "tesadüfler"deki vokali çok başarılı..

hâlen yaptığı en iyi albümün "en güzel hikâyem" olduğunu düşünüyorum..özellikle de "güzel bir gün","bugün","duş" ve "gökdelenler" çok başarılı..

son albümünden en sevdiklerim ise "tesadüfler" ve "iki çocuk"..bunların yanı sıra söylediğim tip şarkıyla pek uyuşmasa da "terlemeden sevişenler"i de seviyorum..yine de son albüm kalite itibariyle diğer albümleri gibi en güzel hikâyem'in gerisinde..

daha eski şarkılarından ise "senden önce senden sonra","yağmur","nefes nefese","istasyon insanları","istanbul'da sonbahar""bazı yalanlar" ve "kupa kızı sinek valesi" en beğendiklerim..

saydığım bu 12-13 şarkı dışında pek de sevdiğim bir isim değil teoman..

« Yanıtla #682 : 09 Haziran 2008 - 14:21:47 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Son albümden favori parçam 'Çoktandır' benim de..1 haftadır ara ara şu sıra dinlemeye çalışıyorum..

Onun dışında;Kadınım,İstanyon İnsanları,Yağmur,Bazı Yalanlar,En güzel Hikayem,O

Bu parçaların dışında ben de pek dinlemem kendisini..Bayan vokal dinleme alışkanlığımdan olsa gerek.

Bu arada üzülerek belirtmeliyim ki;Kadınım parçasını Teoman değil de Şebnem Ferah daha güzel söylemiş.Teoman tırmalıyor o şarkıda benim kulaklarımı..Şarkının formatına uyabilir ama uykudan kalkmış bir vokal bilemiyorum..
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2008 - 14:23:12 Gönderen: seytan_nikahı »
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #683 : 10 Haziran 2008 - 14:47:14 »

Çevrimdışı CahilCüvelek

• Aktif Üye
  • qwertyuıopğüişlkjhgfdsazxcvbnmöç
 çoğu şarkısını seviyorum şebnemle yaptığı gibi özleöle düet yapmadığın kızgınım sadece geri vokal yaptı öz teomana en güzel hikayem gibi bi düet yapmadı teoman özle
1234567899874563214 7852369951753247925 4548526548866210084 46

« Yanıtla #684 : 10 Haziran 2008 - 16:09:41 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Beyoğlu eğlence hayatının vazgeçilmez isimlerinden olan Teoman uzun bir aranın ardından gece gezmelerine geri döndü.

Kimi zaman sergilediği sempatik tavırlar kimi zaman ise aşırı alkol nedeniyle olay olan ünlü rockçı bir değişiklik de korumasında yapmış.

Yeni bir koruma tutan Teoman gece boyunca bir mekandan başka bir mekana mekik dokudu.

Kendisine mekanda eğlendiği 5 bayanın hatırlatılması üzerine Teoman “ Hani neredeler. Gelirlerse sakın evime almayın’ demekle yetindi.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #685 : 14 Haziran 2008 - 12:06:28 »

Çevrimdışı CahilCüvelek

• Aktif Üye
  • qwertyuıopğüişlkjhgfdsazxcvbnmöç
her albümünü beğenerek dinliyorum çok süper albümleri ama keşke canlıda iyi söylese
1234567899874563214 7852369951753247925 4548526548866210084 46

« Yanıtla #686 : 14 Haziran 2008 - 12:24:02 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
Teoman günüü(:

istanbul istanbul istanbul  :zielig:  :zielig:

...yüksek ateş ve kıskançlık
bu zayıflık anımda, bi aşkın komasında
kıskançlık aktığında durmaksızın damarlarımda
Sen ilacımsın, susuz yuttuğum
Bir türlü gitmeyen ne yapsam da boğazımda...

buna da takılmış durumdayım nedense.. çok mu uygun ne..
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #687 : 18 Haziran 2008 - 20:25:41 »

Çevrimdışı gzd

• Üye
  • **
İlk albümünden sonra aradığımı bulamadığım bir diğer isim de Teoman.Keşke hala Sessiz Eller,Papatya,Yollar tadında şarkılar yapsa.

« Yanıtla #688 : 21 Haziran 2008 - 03:35:05 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Teoman’ın yeni albümü Ekim ayında çıkıyor.

Teoman , yeni parçalarından oluşan albümüyle iki buçuk yıllık sessizliğini bozuyor. 12 parçadan oluşması düşünülen albümün 5 parçası tamamlandı bile. Düzenlemelerini Alper Erinç’in yaptığı çalışmanın prodüksiyonu Teoman ve yine Alper Erinç tarafından yapılıyor.

Şarkıların çoğunun teoman’a ait olduğu albümde ; her burcun özelliklerinin kadınlar açısından anlatıldığı “ burçlarına göre kadınlar “ ve “mavi kuş ile küçük kız “ özellikle dikkat çekecek şarkılar.
Albümün ismi -daha tam olarak kesinleşmese de - ; “İnsanlık Halleri”. Farklı anlarda, farklı insanlık durumlarını anlatan bu albümde , daha öncekilerdeki gibi sürpriz konuklar da olacak.

Avrupa Müzik tarafından yayınlanacak albüm teoman’ın 8. Stüdyo albümü.

"Paramparça Senfonik"
« Yanıtla #689 : 21 Haziran 2008 - 15:43:10 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...

Alıntı
Teoman, AVEA Harbiye Açıkhava Konserleri’nde, alışılmış çizgisinin dışında bir ilk konser projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 13 Ağustos 2008 tarihinde “ Paramparça Senfoni” adı altında  “Teoman” şarkılarından oluşan konserin heyecanı şimdiden tüm ekibi sarıyor. Sanatçı’nın bugüne kadar yazdığı şarkılardan oluşturulan bir seçki, uzun yıllardır müzikteki başarılı çalışmalarıyla tanınan ve halen TRT Caz Orkestrası’nda görevini sürdüren “Kamil Özler” tarafından senfonik aranjmanlara dönüştürüldü. Bu konserde İstanbul Senfoni Orkestrası ve Borusan Filarmoni Orkestrasından oluşan 50 kişilik bir klasik müzik topluluğu; ülkemizde ve yurt dışında pek çok önemli toplulukla konserler veren İzmir Devlet Senfoni Orkestrası müzik direktörü “İbrahim Yazıcı” şefliğinde bir araya geliyor. Konserin müzik direktörlüğünü ise; pek çok ünlü sanatçıyla birçok ülkede konserler vererek dünyaya adını duyuran “Çağ Erçağ” üstleniyor. Sadece klasik müzik enstrümanlarının kullanılacağı ve birbirinden değerli müzisyenlerin bir araya geleceği bu konserde Teoman da solist kimliğiyle ilk kez bir orkestranın parçası olacak. Teoman’ın “paramparça”, “17”, “iki yabancı” gibi klasikleşmiş şarkılarının senfoni orkestrası eşliğinde seslendireceği konser 13 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava’da gerçekleştirilecek.

Harbiye CemiL TopuzLu Açık Hava Tiyatrosu

1.Kategori: 150,00 YTL (Protokol*)
2.Kategori: 75,00 YTL
3.Kategori: 60,00 YTL
4.Kategori: 50,00 YTL
5.Kategori: 40,00 YTL
6.Kategori: 35,00 YTL
7.Kategori: 25,00 YTL

*: Protokol 3 sıradan oluşmaktadır. Biletix'ten bilet almış olan müşterilerimize 3.sırada yer verilmektedir.

biletix