Anket

Teoman'ın müziğe dönmesini doğru buluyor musunuz?

Evet
6 (33.3%)
Hayır
2 (11.1%)
İlgilenmiyorum
10 (55.6%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Teoman  (Okunma sayısı 105857 defa)

Ynt: Teoman
« Yanıtla #780 : 08 Nisan 2009 - 19:10:42 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Arkadaşlar aramızda kavgacı ruhlu arkadaşlar olabilir ama her zamanda aynı şekilde kendierinin haddi olmayan konulara ve benim yorumlarıma burunlarını sokmaları şartmı acaba ?? Bu benzetmeyi ben kendi adıma yaptım vede SÖZLERİ dedim ama işte aynı tablo aynı kişi...Kimse bana bunu böyle diyemezsin diyemez ben ister benzetirim ister benzetmem...Bu yorumumuda kimse üzerine alınmasın tabi alınmak isteyen varsa karışamam ? ..... Bundanada bişey çıkarırsınız siz gerçi ama..

Bir daha OKU ama nasıl bilmem ? Ben sana hiç hitapta bulunmuşmuyum sadece yorumlara baktım benzeten Süper Sonic'te varmış ama hiiiç bir kimseye hitap etmedim isimde vermedim ama anlayana... Benzemede var bana göre sözler benziyo diyede kötü bişey demedim tabiki benzeye bilir kelimelerin hiç kimsede patenti yok herkez istediğini yapabilir ama anlayaROCK...

Özlem Tekin

« Yanıtla #780 : 08 Nisan 2009 - 19:10:42 »

« Yanıtla #781 : 08 Nisan 2009 - 20:24:16 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ben kesinlikle sözlerin benzediğini düşündüğümden bu düşüncemi dile getirdim. Hepsi bundan ibaret. Bazı arkadaşların iletilerini okuyunca dediklerim "Teoman birilerini taklit ediyo!" şeklinde algılanmış sanırım ki bu kadar kargaşa? Söylediklerim gayet masum şeylerdi ve kesinlikle karışıklık çıkarmaya çalışmadım. Teoman'ı birkaç şarkısı hariç dinlemem etmem. Öylesine bir bakayım dedim ve şarkı sözlerini görüp yorum yapma gereği duydum. Ha, bu sözleri yazan ve seslendiren bayan bir rockçı olsa işte o zaman "taklit" olaylarına girerdim. Teoman ve Özlem Tekin pek aynı kulvarda değiller, tek benzerlik icra ettikleri müzik kategorisi.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #782 : 08 Nisan 2009 - 20:28:51 »

furkiii

• Ziyaretçi
şarkıların çok kısa bölümlerini dinledim..bunun neticesinde "1 kadın 1 erkek","fahişe","yalnız kalpler sütunu","sevişirdik bazen","galata'da rıhtımda" isimli şarkıların tamamını merak ettim..bu kadar az dinlemeyle yorum yapmak pek sağlıklı değil ama çok da güzel bir albüm olmamış gibi geldi bana..muhtemelen benim gözümde "en güzel hikâyem" en iyi albümü olarak kalacak..bu arada "ruhun sarışın" isimli şarkıda geri vokalde yer alan bayanı çıkartamadım kısa hâlinde,merak ettim..=)

« Yanıtla #783 : 08 Nisan 2009 - 20:36:59 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
şarkıların çok kısa bölümlerini dinledim..bunun neticesinde "1 kadın 1 erkek","fahişe","yalnız kalpler sütunu","sevişirdik bazen","galata'da rıhtımda" isimli şarkıların tamamını merak ettim..bu kadar az dinlemeyle yorum yapmak pek sağlıklı değil ama çok da güzel bir albüm olmamış gibi geldi bana..muhtemelen benim gözümde "en güzel hikâyem" en iyi albümü olarak kalacak..bu arada "ruhun sarışın" isimli şarkıda geri vokalde yer alan bayanı çıkartamadım kısa hâlinde,merak ettim..=)

Özlem olabileceğini mi ima etmeye çalışıyorsun furkiii :D

« Yanıtla #784 : 08 Nisan 2009 - 20:38:23 »

furkiii

• Ziyaretçi
Özlem olabileceğini mi ima etmeye çalışıyorsun furkiii :D

yok özlem değil,zaten olmasın da düetten içime fenalık geldi bu ara..:D şebnem,aslı,pamela falan da değil..:D

« Yanıtla #785 : 08 Nisan 2009 - 20:40:00 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
yok özlem değil,zaten olmasın da düetten içime fenalık geldi bu ara..:D şebnem,aslı,pamela falan da değil..:D

Ben de merak ettim şimdi. Dinleyeyim bir.

« Yanıtla #786 : 08 Nisan 2009 - 23:47:39 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...

« Yanıtla #787 : 10 Nisan 2009 - 15:43:37 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
İyi başladı albüm, iyi de gidiyor.

"Galata'da Rıhtımda"

« Yanıtla #788 : 10 Nisan 2009 - 16:48:11 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
super sonic, rock_ö.tekin, 5E, 11:14 arasındaki dialog iyi gidiyodu albümü değil ama albümden sonraki yorumlarınızı heyecan içinde bekliyorum
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #789 : 11 Nisan 2009 - 03:25:35 »

furkiii

• Ziyaretçi
çok iyi olmasa da iyi bir albüm yapmış teoman..=) hatta ilk dinleyişte alışılacak türden de şarkılar olduğundan tekrar dinlendiğinde daha hoş oluyor ama tabii tüm şarkıları beğendiğimi söyleyebilmem mümkün değil,zaten çok iyi bir albüm olmadığını da belirttim..=) 4 şarkı çok hoşuma gitti,tüm şarkıları bir defa dinledim ama bu dördünü bir çok kez dinledim yani şimdilik favorilerim..:D "sevişirdik bazen","galata'da rıhtımda","ruhun sarışın" ve "fahişe" bahsettiğim şarkılar..=)

bu arada "ruhun sarışın" bu saatte iyi geldi,aklıma da maja geldi hem teni hem ruhu sarışın..

acıtıyor güzelliğin farkında mısın..?
tenin esmer,ruhun sarışın..
çağırıyorsun günaha,sen şeytan mısın..?
tenin sıcak,tenin kıvrak,ruhun sarışın..

severim böyle muzip şarkıları..=)akşam ilgili kişiyi de görünce daha iyi gidiyor..=)

« Yanıtla #790 : 11 Nisan 2009 - 12:13:42 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
toplam kaç şarkı var 10 mu
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #791 : 11 Nisan 2009 - 12:26:48 »

furkiii

• Ziyaretçi
toplam kaç şarkı var 10 mu

11 şarkı..

« Yanıtla #792 : 11 Nisan 2009 - 12:35:15 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bende sevdim ama keşke biraz daha sert olsaydı
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2009 - 12:37:12 Gönderen: shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #793 : 12 Nisan 2009 - 00:33:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
İşte TEOMAN geri döndü :D Çok beğendim albümü....Teo farkını belli etmiş yine böyle taze kana çok ihtiyaç vardı....
Albümden favorilerim:
Sevişirdik Bazen
Ruhun Sarışın
Elveda

« Yanıtla #794 : 12 Nisan 2009 - 22:32:24 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Dinleyebildim sonunda (: Çok umutlu dinlemeye başlamıştım fakat beklediğimden vasat çıktı albüm.Gerçi "Renkli Rüyalar Oteli" ile kıyasladığımda çok çok iyi ama benim için bi "O" olamıycak.Albümün en iyi parçası "Fahişe".Çok beğendim şarkıyı ilk dinleyişte tam ortadan vurdu hedefi."Ruhun Sarışın" ve "1 Kadın ve 1 Erkek" albümün bence diğer iyileri.Gerisi ya vasat ya da ortalama..
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.