Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 37612 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #540 : 28 Haziran 2017 - 20:48:39 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Tarkan'ı sevmemek gibi saçma yorumlar kullanmışım mazide. Artık hangi nedenden dolayıysa bilmiyorum. Adam gibi adam diyebileceğim nadir sanatçılardan. Helede son dönemlerde ünlü olarak hitap edilen yalakaların yanında Tarkan, duruşuyla, düşünceleriyle gerçek bir sanatçı diyebilirim... Uzun zamandan sonra sessizliğiniz bozan Tarkan, "10" adlı son albümüyle 2017'ye damga vuracak gibi gözüküyor. Albümün ilk klibi "Yolla" şarkısı.. Bence klibi bu şarkıya çekmeleri iyi mi oldu bilemiyorum.. Gerçi beğenilme durumu kişiye göre değişir. Klip, sanki biracık "Kıl Oldum Abi" klibi gibi olmuş.. Bir fino eksik.. :) Klip ve şarkıyı değerlendirmek gerekirse sanki Tarkan bana çakma gibi geldi. Ne bileyim eski şarkılarındaki karizmatik durumu gitmiş. Bakışları değişmiş dans figürleri bozulmuş. Şarkıyı "lay laylom" tarzında söylüyor. Birazda boyuna doğru çekmiş gibi.. Yok eski Tarkan değil sanki.. Olsun, megastar olarak dünyayı yeterince meşgul etti bir dönem.. :)  Albümü dinlemek henüz nasip olmadı zaten bende yeni klibini "Youtube" ta gördüm. Bir karalayım dedim foruma. :)

Özlem Tekin

« Yanıtla #540 : 28 Haziran 2017 - 20:48:39 »

« Yanıtla #541 : 04 Temmuz 2017 - 14:13:17 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Albümü aldım da, Ümit Sayın'ın bestelediği "O Sevişmeler" diyorum, can alıcı.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #542 : 15 Ağustos 2017 - 23:30:25 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Artık eski heveslerle dinleyemiyorum maalesef.