Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219428 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #150 : 08 Ocak 2007 - 14:16:45 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
http://www.youtube.com/watch?v=docK011Yjy4

videosu yalan oldu ama şeffaf odada söylemiş hoşçakalı canlı..
yaa çok seviyorum ama nedense izleyemiyorum kadını canlı söylerken,bööle bi içim daraltıyo canlı performansı..konserde sorun olmuyo da ,uzaktan görünmüyo çok net ama tv de klipleri dışında  kasıyo beni..(şebnemi çok seviyorum o ayrıı  :D )
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2007 - 14:17:45 Gönderen: pyroxevil »

Özlem Tekin

« Yanıtla #150 : 08 Ocak 2007 - 14:16:45 »

« Yanıtla #151 : 08 Ocak 2007 - 16:38:28 »

furkiii

• Ziyaretçi
bugünkü müzik hattından anladığım kadarıyla şebnemin yeni videosu çok yakın bi zamanda geliyo sanırım..yalnız video olarak ben bir mülteciyim'i istemişlerdi..ona mı geliyo klip acaba..:s..o zmn demek ki hoşçakal daha sonraya kaldı ya da kalmadı..=))

« Yanıtla #152 : 08 Ocak 2007 - 21:55:40 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
biz klip gelene kadar ölücez,bize "hoşçakal" mahiyetinde olacak klip...  :D :56

ben bir kısrak gibi gelmişim dünyaya,şahlanıp koşmak içimde var,HOŞÇAKAL    :cry1: :cry1: :cry1:

« Yanıtla #153 : 09 Ocak 2007 - 00:51:18 »

Çevrimdışı sferah82

• Deneyimli Üye
  • Hep yek hep tek başıma...
    • aslı
 aslında hosçakala klip çekildi hatta yayınlanacaktı ama nasıl olduysa klibi birileri bir yerlerden bulup tv de dönmeden internette yayınlanmaya basladı.. o yüzden yayınlanmıyor, zaten  hoşçakal son klip olacaktı.. önce ben bir mülteciyim yada bir kalp kırıldıgında  parçasına gelecek, o da sanırım yakın bir zamanda yayınlanır... aldıgım bilgiler bu sekilde :dill
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2007 - 00:53:18 Gönderen: sferah82 »
Ve OLaMaDı AşK....

« Yanıtla #154 : 09 Ocak 2007 - 00:58:25 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
hoşçakala gelsin ya çok güzel bi şarkı
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #155 : 09 Ocak 2007 - 16:15:12 »

furkiii

• Ziyaretçi
bence okyanusa gelseydi aslında ama hiç ismi bile geçmiyo maalesef..ben bir mülteciyime gelmesi daha muhtemel..hoşçakal benim bildiğim kadarıyla izinle yayınlanmıştı ama demek öyle değilmiş..=))o klip beni bitirdi ya..=))

« Yanıtla #156 : 09 Ocak 2007 - 17:10:26 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
şebneme bak yaa  kaç ay sonra çekti klip yani yada çekiyo.. her neysee 2 yıl oldu albüm çıkalı ve uzun bi aradan sonra yine klip olayıı tebriklerr wallaaa
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #157 : 09 Ocak 2007 - 17:49:43 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
şebneme bak yaa  kaç ay sonra çekti klip yani yada çekiyo.. her neysee 2 yıl oldu albüm çıkalı ve uzun bi aradan sonra yine klip olayıı tebriklerr wallaaa
valla yaa herhalde yeni album cıkarmaya niyeti yok ondan klıp cekıo bence ikisini birden yapsın ama hıc znnetmıom hem nie delgec ya da okyanus a cekmıokı onlar daha gusel
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #158 : 09 Ocak 2007 - 19:58:21 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
Kliplencek daha çok parçası var albümünde hoşçakal şarkısına klip çekseydi valla daha ii olurdu ama diğer parçaları da güzell

Bu konu kaç defa silindi bilmiyorum ama ben her defasında aynı şeyleri sölerim

Şarkı sözleri süperdir ve aynı zamnda yüreğide bi okdar güzel olan bi kadındır. konserlerinde ayrıca onu dinlemekten büyük bi keyif alırım

son bişi Şu ana kadar çizgni hiç bozmadığın için sana teşşkr olsun şebo cooL
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #159 : 11 Ocak 2007 - 15:49:24 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Beklemesi bile güzel aslında. O bekleyiş sürecinde kurulan düşler, o düşlerde kaybolmalar, çıkış bulunduğunda bir daha bir daha düş kurmalar...

En güzeliyse düşün ötesiyle karşılaşmak an gelince. "Kelimeler Yetse"nin ötesine nasıl geçilebilirdi? "Babam Oğlum", "Mayın Tarlası", "Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler", "Dans Pisti", "ÇSOKRA", "Ben Şarkımı Söylerken", "Daha İyi Olmaz mıydı"... Bu şarkıların ötesi yazılır mıydı?
Ötesinin yazılmasını beklemektense hepsini ayrı ayrı yerleştirdim düşkuyuma. Nice duyguyu hazır beklettim önlerinde hayatı ıskalamamak adına.

An gelir ve;

"Can Kırıkları"nı ilk radyoda duydum, 2 Temmuz 2005 Cumartesi, Show Radyo, 13 civarı. Ekin Olcayto sunuyordu programı. Introyu duyduğumda dedim ki; "Evet bu. Bu kesinlikle bir Şebnem Ferah şarkısı". Yanılmadım da. İnanılmaz bir andı.

Yeni albüm bekleme moduna girmek istemiyorum bu kez. Çünkü "Can Kırıkları" iki yılın yeteceği bir albüm değil. İki video hiç yetmez. Dahası olmalı.

Bu sessizlik güzel şeyler getirecek ama yeni bir albüm değil!

Erken.
Daha çok erken.

« Yanıtla #160 : 11 Ocak 2007 - 16:19:41 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
günde  en az 12 saat şebnem dinlediğim günlere ara verdim..bu aralar gwen stafani falan dinliyorum  :56
ee napayım bu da can,o kadar kendi  üzerime gitmeye hakkım yokki..her şarkı hedefine kenetlenmiş bir ok gibi en derine en özele saplanıveriyor her dinleyişimde..o yüzden "ötenazi" hakkı yasallaşana kadar yasakladım kendime şebnemi...ama şimdi yazarken bütün şarkılar birbiri ardına içimden geçti.paramparça can kırıkları mı ,o kırıklara sebep iyi gün dostları mı,şu an içimde kopmak üzere olan fırtınayı ,kaç kez mağlup olduğum dans pistlerini, yaktığım  bugün ki 38.i sigarayı,bu aşkın fazla geldiği geçmiş hataları,geçmişe yolculukların verdiği acıyı,elindeki delgeçi saklayıp aşka inandıranları,gözlerimin etrafında hızla artan çizgileri,aşkı,nefessiz kalışlarımı,oyunun sonu nda farkedilen oyun içinde oyunları,vazgeçtiğim dünyayı,kelimelere aktarılmamış kendi içimdeki hoşçakalları.....   :cry1: :cry1:
bu kadının bütün şarkıları gerçek..hepsini yaşadık ve yaşıyoruz...

« Yanıtla #161 : 11 Ocak 2007 - 17:40:32 »

Çevrimdışı rockchı kız

• Deneyimli Üye
  • SıNı®LÅ®dÅ ¥ÅşÅmÅ¥ı S€viY0RuM
hergün onun şarkılarını bıkmadan usanmadan zevkle dinliyorum.(abartı gibi olcak ama bütün şarkılarını defalarca dinliyorum)
şebnem benim Vazgeçilmeziiimm :hug: :asssK

« Yanıtla #162 : 11 Ocak 2007 - 17:45:25 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
hergün onun şarkılarını bıkmadan usanmadan zevkle dinliyorum.(abartı gibi olcak ama bütün şarkılarını defalarca dinliyorum)
şebnem benim Vazgeçilmeziiimm :hug: :asssK
avatarından belli hergün defalarca dinlediğin.. :D
kızma sakın espri sadece..yoksa ben de en az senin kadar dinliyorumdur heralde
  :D :D
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2007 - 17:46:56 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #163 : 11 Ocak 2007 - 22:26:35 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Şebom benim her yönü ile harika biri...ve halen dinliyorum vede müzik kariyerinin sonuna kadar dinliyeceğim..ve,şarkılarını dinlerken bir akıma kapılıp gideceğim..çünkü,insana bir haz veriyo..tamamen duygusal motifleri şarkıları vasıtasıyla dışa yansıtmaktadır..duygu çerçevesi neticesinde icra etmiş olduğu müziğinin,en anlamlı cümle kalıplarını kullanıpla kalmayıp,söyleyiş tarzıda olsun..ve ayrıyetten müzik tarzı olsun..kulağa hoş gelecek sert müzik kıvamında haykırışlarını ve isyanını dile getiriyor..BENİ SEVMEZSEN, YAĞMURLARI SEV..BULUTLAR AĞLASIN,SEN GÜL GÜNEŞ DOĞSUN YENİDEN.........

« Yanıtla #164 : 11 Ocak 2007 - 23:46:06 »

Çevrimdışı sferah82

• Deneyimli Üye
  • Hep yek hep tek başıma...
    • aslı
günde  en az 12 saat şebnem dinlediğim günlere ara verdim..bu aralar gwen stafani falan dinliyorum  :56
ee napayım bu da can,o kadar kendi  üzerime gitmeye hakkım yokki..her şarkı hedefine kenetlenmiş bir ok gibi en derine en özele saplanıveriyor her dinleyişimde..o yüzden "ötenazi" hakkı yasallaşana kadar yasakladım kendime şebnemi...ama şimdi yazarken bütün şarkılar birbiri ardına içimden geçti.paramparça can kırıkları mı ,o kırıklara sebep iyi gün dostları mı,şu an içimde kopmak üzere olan fırtınayı ,kaç kez mağlup olduğum dans pistlerini, yaktığım  bugün ki 38.i sigarayı,bu aşkın fazla geldiği geçmiş hataları,geçmişe yolculukların verdiği acıyı,elindeki delgeçi saklayıp aşka inandıranları,gözlerimin etrafında hızla artan çizgileri,aşkı,nefessiz kalışlarımı,oyunun sonu nda farkedilen oyun içinde oyunları,vazgeçtiğim dünyayı,kelimelere aktarılmamış kendi içimdeki hoşçakalları.....   :cry1: :cry1:
bu kadının bütün şarkıları gerçek..hepsini yaşadık ve yaşıyoruz...

çok haklısın....
Ve OLaMaDı AşK....