Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219441 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #240 : 12 Şubat 2007 - 00:04:43 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
benim gözümde de şöle bi gerçek var  sesini performansını tartışmıyorum sadece gördüğümü sölüyorum şeboyu seven gerçekten çok demek ki bişiler var bu hatunda...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Özlem Tekin

« Yanıtla #240 : 12 Şubat 2007 - 00:04:43 »

« Yanıtla #241 : 12 Şubat 2007 - 00:10:47 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
ne yalansöyleyeyim. şebneminde bütün albümlerini aldım.
oda elini değişik kitapları alıp değişik şarkılar yapmaya çalışıyor.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #242 : 12 Şubat 2007 - 00:14:38 »

Çevrimdışı özöz_88

• Üye
  • **
Fakat şunu da ısrar ediyorum ki konserine gidin ve gerçeği siz de görün! Gidenler ve GERÇEKTEN SAĞDUYULU dinleyenler gerçeği görmüşlerdir saygılar efem!!!
"ÖZ"

« Yanıtla #243 : 12 Şubat 2007 - 11:57:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
ekibinin çok iyi olduğuna katılıyorum..ekip süper..ama bence şebo da süper..yıllarca hep belirli bi çizginin üstünde kaldı..hiçbi zaman ortalama bi isim omadı (benim gözümde)..her yaptığı işte hak ettiği başarıyı yakaladı..çok çok önemli bi isim..türkçe rockta en olmazsa olmazlardan..

« Yanıtla #244 : 13 Şubat 2007 - 00:20:29 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Höh ve afedersiniz ama oha!!! demek istiyorum. Sesi kısılıyormuşmuş... Kulaklarınızın zarı patlıyor sesin görkeminden ve siz konserin kalanını duyamıyorsunuz muhtemelen(:

Yiğidi öldürün hakkını yemeyin... Beni de deli etmeyin;)

Hoşgeldim:P

Sesi kötü olsa, yıllardır şarkı söyleyemezdi. Sesi, sahnesi kötü olanları görüyoruz...

Atın artık at gözlüklerinizi;)
Sevmiyorsanız sevmeyin ama çirkefe yatmayın...

Fakat şunu da ısrar ediyorum ki konserine gidin ve gerçeği siz de görün! Gidenler ve GERÇEKTEN SAĞDUYULU dinleyenler gerçeği görmüşlerdir saygılar efem!!!

Sesi kısılsa nasıl sahnede kalabilir ki 2, 2 buçuk saat?! 4 konserine gittim 3 tanesinde 19 şarkı söyledi cayır cayır... Diğerinde de 16...

Gece gece güldürdün şekerim beni yaa...
Gel sana senfoni konseri ısmarlayayım da gör...

« Son Düzenleme: 13 Şubat 2007 - 00:53:30 Gönderen: özdry »

« Yanıtla #245 : 13 Şubat 2007 - 00:31:40 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
yonca evcımıgın gunaha davet adlı sarkısında gerı vokalı cok cok ıyı.sesını kucumseyenler ordakı tınıya dıkkat etmemelıler bence.belkı en ıyısı degıl ama seboda ses konusunda başı cekenlerden...

« Yanıtla #246 : 13 Şubat 2007 - 00:35:43 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Number One Tv'de geçen haftasonunun özel konuğuydu. Yapılan röportajda yeni albüm çalışmalarına yaz sonunda başlayacağını söylemiş  :cry1:

Yıllar sonra bir kış albümü gelecek... Beklemek beni öldürecek(:

« Yanıtla #247 : 13 Şubat 2007 - 00:54:49 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
yonca evcımıgın gunaha davet adlı sarkısında gerı vokalı cok cok ıyı.sesını kucumseyenler ordakı tınıya dıkkat etmemelıler bence.belkı en ıyısı degıl ama seboda ses konusunda başı cekenlerden...

bunu hiç fark etmemiştim ala alaaaaa şaşırdım doğrusu
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #248 : 13 Şubat 2007 - 00:58:30 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
bende gecen gun dınledıgımde farkettım.ses cok guzel dıyordum.sonucta yonca evcıgımın oyle ses cıkarması ımkansız.sonradan emın olmak ıcın ınternettende baktım.gunaha davet ve o albumdekı pek cok sarkıda gerı vokalı varmıs.

« Yanıtla #249 : 13 Şubat 2007 - 01:05:20 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
yoncanında çıkardığı bence en iyi ve tek albümü o... yani olgunluk albümü olmuştu onun için. demek şebonun da katkısı varmışş  :şok: o çığlık atan şebo mu yani  :aaaa.
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #250 : 13 Şubat 2007 - 01:07:07 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Sesini küçümsemek kimsenin haddine değil sesini beğenmemek ayrı şey küçümsemek ayrı şey
      ▌▐

« Yanıtla #251 : 13 Şubat 2007 - 12:44:45 »

furkiii

• Ziyaretçi
Number One Tv'de geçen haftasonunun özel konuğuydu. Yapılan röportajda yeni albüm çalışmalarına yaz sonunda başlayacağını söylemiş  :cry1:

Yıllar sonra bir kış albümü gelecek... Beklemek beni öldürecek(:

üzülerek söylüyorum ki o albüm baharı bile bulabilir..can kırıklarının ne kadar beklettiğini hatırladım da..=(

« Yanıtla #252 : 13 Şubat 2007 - 13:05:24 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Aslında evet... Zaten mevsim diye bi şey kalmaz 2008'e:/ Muhtemelen Mart-Nisan civarı gelir... Sonra da Üniversite şenliklerinde coşarız.

Nası coşcan olum bitio seninki bu sene :cry1: Aman ßre... Bi gelsin o zaman... Gerekirse okul uzatırız, yeniden başlarız... Yaparız bi'şeyler ::bye

« Yanıtla #253 : 13 Şubat 2007 - 13:09:37 »

furkiii

• Ziyaretçi
Aslında evet... Zaten mevsim diye bi şey kalmaz 2008'e:/ Muhtemelen Mart-Nisan civarı gelir... Sonra da Üniversite şenliklerinde coşarız.

Nası coşcan olum bitio seninki bu sene :cry1: Aman ßre... Bi gelsin o zaman... Gerekirse okul uzatırız, yeniden başlarız... Yaparız bi'şeyler ::bye

süpersin yalnız şimdiden planlara başlamışsın.. :D :D..ben de bi düşünim..seneye ben üniversitede olucam umarım.. :cry1: :D :D..bu bağlamda şenliklerde şeboyla coşma şansım var..artık zaten mümkünse gidim bi şebo konserine.. :cry1:..bi yıldan fazla oldu gidemedim ve şebonun da şu aralar istanbuldan çıkmaya pek niyeti yok sanırım.. :D :D :D..beklemedeyim yeni albüm ve yeni (istanbul dışındaki) konserler için.. :D

« Yanıtla #254 : 13 Şubat 2007 - 13:24:57 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Röportajda yeni albüm bilgisi verirken "Can Kırıkları" albümünün konserleri bitince çalışmalara başlayacağını söylemişti de mi? Ve tarih olarak yaz sonunu göstermişti. Kaba bi hesap yapalım şimdi;

Senfoni öncesi konser vermez Şebnem Ferah... Bir sonraki konser dizisi bu seneki şenliklere denk gelir demek bu da, yani Nisan, Mayıs;) Yazın da bi kaç konser verse ve Ağustos gibi el etek çekip yeni albümü için kozasını örmeye başlasa bize en az 5 konser düşer daha(: Elbet Ankara'ya da uğrar. İnsan evi gibi gördüğü bi yerden ne kadar uzak kalabilir ki;)