Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219425 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #510 : 29 Temmuz 2007 - 15:33:10 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
bende isledim makinayı yaf hakan pekere kıL oldum haaa =))
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

Özlem Tekin

« Yanıtla #510 : 29 Temmuz 2007 - 15:33:10 »

« Yanıtla #511 : 29 Temmuz 2007 - 15:52:20 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ya bne aslında şeboyu sevmem ama dun ne kadar buyuk bı sanatcı olduunu kanıtladı ozellıkle fanlar alkıslarken okan utanıyorum demesıyle gonlumde taht kurdu kısa bı surelııne cok zekı ve mutevazı bi kadın
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #512 : 29 Temmuz 2007 - 15:55:04 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
yok sebo iidir mütevazidir güzel sarkılar yazar ama ben tek o kadının sesini sevmiyorum....
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

« Yanıtla #513 : 29 Temmuz 2007 - 16:33:05 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2010 - 18:07:46 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #514 : 30 Temmuz 2007 - 14:02:16 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
makinayı bende izledim  canlı performansı çok iyidi hep iyi işler çıkar şebodan zaten  :D
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #515 : 31 Temmuz 2007 - 11:19:10 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Birbirinden ünlü yıldızları Bodrum Antik Tiyatro'da hayranlarıyla buluşturan; 'Yıldızlı Turkcell Geceleri', tüm hızıyla devam ediyor
....
24 Ağustos Cuma Şebnem Ferah Unplugged
....
devamı için
http://kultur.sabah.com.tr/muz102-202-20070731-200.html
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #516 : 31 Temmuz 2007 - 22:11:03 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
Unglopped onun şarkılarına çok iyi gider hani depresif falan ya..
Şebnem'i severim ben..
Kadın albümü çok iyidir mesela..
O dönemde onun gibi albüm zor bulunur..
Perdeler albümüde iyiydi..
Diğerleri zaten aynı...
Yeni albüm için 2008'i bekliyor herhalde..
Dvd yi merak ediyorum cidden..
Yağmurlar performansı çok iyiydi..
Deli Kızım Uyan'ı 2.devrede toparladı..
Çakıl Taşları gibi asil bir şarkının en can alıcı yerlerini Ceren ve Ozan a okutması ayrı bi dokundu bana ama Şebodur..
Onun İçin ÜzüLdüm..
Belki Birgün O)Da Sever..

« Yanıtla #517 : 01 Ağustos 2007 - 00:08:02 »

Çevrimdışı drown

• Cool
erdal sana gercekten mınnetlerımı sunuorum o seboıst arkadasa daa ıı bı tepkı verılemezdı ayrıca herkes sebo sevmek zorunda dııl lutfen bunu olgunlukla karsılıyalım ya bu arada sebo nun sesı soluu cıkmıo yenı album falan mı var?
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #518 : 01 Ağustos 2007 - 00:10:48 »

Çevrimdışı seboisthande

• Yepyeni Üye
  • *
şebnem ferah albüm cıkarmıyor bu sene ne zaman çıkacağı belli değil..
ama konser dvd si çıkıyor..2 haftaya öyle söyledi şebnem ferah..

« Yanıtla #519 : 01 Ağustos 2007 - 00:20:12 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
sebo nun sesı soluu cıkmıo yenı album falan mı var?

Albüm için 2008 yazı en uygun tarih... Tabi Şebnem Ferah'ın içsel süreçleri nasıl ve ne yönde işler bunu şarkılarına ne şekilde aktarır bilinmez...

Ama "farklı" olmalı bu kez... Bu ayın ortasında dvd gibi enfes bir materyali katacağım arşive... 6. albüm de bu dvd olayı gibi iştah kabartmalı...

Şebnem Ferah ve yeni albüm hep heyecanlandırır. Bekleyişi bile ihtişam katar insanın hayatına... Bu kez "10 yeni şarkı" dışına çıkmalı... Bu "üç nokta"yı nasıl doldurmalıyım bilemiyorum ama Şebnem Ferah "bi'şeyler yapmalı..."

« Yanıtla #520 : 01 Ağustos 2007 - 00:28:11 »

Çevrimdışı seboisthande

• Yepyeni Üye
  • *
o herzamanki gibi kalbimizi durdurmadan albüm çıkarmayacak bu kesin.. :cry1:
bu heycanı çok seviyorum ya... :cry1:
çok özledik şebom :cry1: 

« Yanıtla #521 : 01 Ağustos 2007 - 00:29:32 »

Çevrimdışı seboistdidem

• Yepyeni Üye
  • *
ama makınada dedı bır sure dvd ıle ıdare etceksınız dıye neyse artık onla herseye razıyız
çσ¢υккєη ѕαнιρ σℓ∂υğυм кıямızı яυgαη αуαккαвıℓαя σηℓαя ∂α ѕєηιη gιвι çσк тαтℓıу∂ıℓαя αмα ¢αηıмı уαкαя∂ıℓαя, α¢ıтıя∂ıℓαя.

« Yanıtla #522 : 01 Ağustos 2007 - 00:30:54 »

Çevrimdışı seboisthande

• Yepyeni Üye
  • *
evet ya dvd alıcam hemen ilk çıktığı gün

« Yanıtla #523 : 01 Ağustos 2007 - 00:43:38 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ara ara şu ilk mesajımı alıntılamam iyi olucak sanırım.ilk mesajı bile okusanız bu başlıkta nasıl bi yaklaşım oldugu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..şebneme kötü söz söylendiğinde ilk müdahaleyi ben yaparım zaten hiç aklınız kalmasın..

defalarca silinmiş de olsa,bu başlıkta bazen tartışmayı beceremediğimizi acı da olsa görsek de,türkçe rock bölümünde şebnem ferah başlığının olmaması özlemtekin.biz olarak bize yakışmaz arkdaslar..türkçe rock bölümüne bakınız bir,daha dün album çıkarmıs insanlar bile bu bölümde bi  yer alırken,en az özlem kadar rock müziğe hizmet vermiş bir sanatçıyı barındıramıyo olmamız bizim için bir ayıptır...şimdi belki de haddimi aşaraktan bi başlık açıyorum yeniden,ve ekliyorum düşüncelerimi:
*özlemtekin-şebnemferah ; galatasaray-fenerbahçe diildir..bugün spor bile hoşgörü ve anlayış ilkelerine dayalıyken müzik gibi paylaşım gerektiren bi konuda kavga ve husumet hiç kabuledilebilir bişey diildir...
*ne özlem şebnemden iyidir,ne şebnem özlemden iyidir..ikisi de kendi yolunda çok başarılı saygıdeğer sanatçılarıdr..bu başlık asla bi kıyaslamayı kabul etmeyecektir.
*burası özlemtekine adanmıs bir sitedir..bu yüzden şebnem feraha ayrılan bölüm sadece müzikalitesini ve yaptığı işleri konuşmak için mevcuttur..kişiliği ve özeli bizim konumuz diildir..zaten bu konulara girecek kadar şebnem fanı olanlar halihazırda  şebnemferahın kendi web sitesine üyedir ve bu isteklerini oralarda tatmin edebilirler.
*kimse şebnem ferahı sevmek zorunda diildir..ama saygı her alanda önem verdiğimiz bir konudur..ve kim olursa olsun bu sitede saygısızlık görmemelidir..bu bizim kendi kalitemizi belirleyen bi unsudur..
*bu sayfalardaki kavgalar kıyametler saygısızlıklar sebnem ferahın umrunda bile diildir,haberi bile yoktur..unutmayın burda yaptıgınız kavga şebenemle diil site arkadaslarınızladır..ve saygısızlıgınız da tamamen site üyelerinedir..şebnemi sevip sevmemeniz sizi bağlar ama site üyelerine saygısızlık kabul edilebilir birsey diildir..

şebnemi sevmiyorsanız bile sevenleri oldugunu düşünerek ve bu sevenlerin bu sitenin bir parçası oldugunu unutmadan,siteye duydugunuz sevgi ve saygıyı burada göz önünde bulunduracagınız düşüncesindeyim..

konumuz şebnem ferah-müziği-sözleri-yaptığı ve yapacagı çalışmalar...
lütfen tek bir kelime:SAYGI....

ŞEBNEM FERAH

bu arada;
acaba dvd de extra olarak video kliplerde olurmu ki..evanescence n konser dvd sinde seceneklerde video klipler ve kamera arkası bölümleri falan vardı..insallah öyle olur....

« Yanıtla #524 : 01 Ağustos 2007 - 00:52:21 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Tam manasıyla bir dvd olur sanırım... Aslında video eksiği yoktur esas kitlenin(: "Hoşça kal" olsun ama... Ya da video çekilip de yayınlanmamışsa onları alalım(:

Konser öncesi, sonrası, prova vs... Herhalde olur... Bi arkadaş Masstival'de rastlamış Şebnem Ferah'a. Şebnem Ferah demiş ki; "Dvd'de çok görünüyorsun sen..." Bu demektir ki ekstarsı bol bir dvd olacak(: