Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219411 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #780 : 03 Mart 2008 - 21:51:06 »

Çevrimdışı karabalık

• Yepyeni Üye
  • *
Şebomu çok seviyorum, sesini, şarkılarını, kendisini, aşığım da denebilir  :şok:  ama her ne kadar onu çok seviyor olsamda körü körüne de tutkun değilimdir, olumsuz bir yönünü gördüğümde (ki hiç istemem sevdiğim bir insanın olumsuz yönlerinin olmasını ama sonuçta o da insan ve kimse dört dörtlük değil) şu konuda hak veriyorum size, bu sadece Şebo için değil tüm şarkıcılar için geçerli, şarkıyı yarıda kesip de izleyiciye söyletmelerini sevmiyorum, ha ara ara yapsınlar ama sürekli oldu mu rahatsız oluyorum,bir de şarkıları bazen fazla uzatıyo, yinede meleğimi çok seviyorum, iyi ki var

Özlem Tekin

« Yanıtla #780 : 03 Mart 2008 - 21:51:06 »

« Yanıtla #781 : 03 Mart 2008 - 22:01:36 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
önemli olan bir şarkıda değişik melodiler ve damga vuran sözler oluşturabilmek.Birçoğumuz aynı tarz gibi görsede ben öyle düşünmüyorum.yağmurlar gibi şarkı ile perçinlediği ününü delgeçlerle,vokal yönünü can kırıkları gibi şarkılarda ile iyi yönde değiştirmiştir.Özellikle söz ve melodi arasındaki uyum ve kalite kokan şarkıları ile hep yükselme göstermiştir.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #782 : 03 Mart 2008 - 23:58:27 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Şebnem Ferah ın son albümü Can Kırıkları ile ilgili bi yazı "İyiler Siyah Giyer" den bi kısım ne güzel söylemiş Deniz Durukan duygularımı tamamen dile getirmiş buyrun:

Şebnem Ferah'ın senenin ortasında çıkardığı albümde yer alan "Benim can kırıklarım var" tarzındaki,dinlemekten bıktığımız ajitasyonlu,ağlamaklı,yalvaran,titrek sesli şarkılar yerine biraz daha gerçeklere yüzümüzü dönmekte,Serdar Öztop gibi seslere kulak vermekte yarar var.
Elbette Serdar Öztop ile Şebnem Ferah'ı kıyaslamak değil derdimiz.İkisi de ayrı kulvarlarda,kendi alanlarında önemli isimler.Şebnem Ferah'ın Kadın albümüyle başlayan farklı çıkışı,sonraki albümlerinde pop rock tarzının önemli kadın seslerinden biri olma serüveni,çabası birçok kadın müzisyene örnek olmuş,rock müzik içersinde kadın seslerinin artmasına bir ölçüde katkıda bulunmuştu.Ancak yenilenmek,silkelenmek gerek.Ferah'ın bir önceki albümü Kelimeler Yetse,hem müzikal anlamda,hem de bazı cesur ifadeleriyle dikkat çeken bir çalışmaydı.Buna karşın Perdeler albümünden itibaren çizdiği yalvaran,ağlayan kadın portresi,bir iç döküştür,aşk acısıdır diyerek fazla dikkate almadığımız,belki de görmezden geldiğimiz bir unsurdu.Ancak Can Kırıkları'nın da-müziğinin diğer albümlere oranla daha sert olmakla birlikte eski bir sound'u devam ettirmesi dışında-aynı söylemi taşıması,hep aynı içe dönüklükle,aynı hikaye etrafında dönmesi işin büyüsünü de,gerçekçiliğini de zedeliyor.Aşk da bir yere kadar.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2008 - 22:34:17 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #783 : 04 Mart 2008 - 15:44:06 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
şebnem eskisis gibi değil sahnede albümde zaten herkes söyler şebnem ferahın 1999 bursa konseri var onu biyerden bulup izleyim bana katılacaksınız
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #784 : 05 Mart 2008 - 11:19:54 »

furkiii

• Ziyaretçi
Şebnem Ferah, perşembe akşamı 23.00'te Dream Tv'de "Emin Misin Değil Misin" programının konuğu olacak..

« Yanıtla #785 : 09 Mart 2008 - 17:43:08 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Alıntı
Açık Radyo diye bir radyo var ülkemizde.
Güzel amaçlar ve inançlarla yola çıkılmış, 5 yıldır da Dinleyici destek projesi özel yayını yapılıyor. Kendi alanlarında önemli ve değerli kişiler yayın yapıyor bir hafta boyunca.
8-16 Mart arası ünlülerin yapacağı yayın programı http://www.acikradyo.com.tr den temin edilebilir ve yayınlar internetten dinlenebilir.

Program yapacak bazı ünlüler Şebnem Ferah, Feryal Öney, Aylin Aslım, Sezen Aksu, Kaan Sezyum, Ayşe Kadıoğlu, Ömer Madra, Fikret Kuşkan, Leman Sam, Erkan Oğur, Derviş Zaim.

Şebnem Ferah, 15 Mart Cumartesi 19:00-21:00 arası yayında...

« Yanıtla #786 : 18 Mart 2008 - 11:52:08 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Şebnem FERAH ın Resmi Sitesi Yakında Yayın Hayatına Giriyor. www.sebnemferah.com .tr
3 Sene öncesine kadar benim hiçbir zaman resmi sitem olmayacak fanlarımın önüne geçmek istemyorum diyen Şebnem FERAH ın sizce bu tutumu nedir ?

diyolar fan sitesindeki üyeler
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #787 : 18 Mart 2008 - 15:06:11 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şebnem FERAH ın Resmi Sitesi Yakında Yayın Hayatına Giriyor. www.sebnemferah.com .tr
3 Sene öncesine kadar benim hiçbir zaman resmi sitem olmayacak fanlarımın önüne geçmek istemyorum diyen Şebnem FERAH ın sizce bu tutumu nedir ?

diyolar fan sitesindeki üyeler
Görüşü değişmiş olabilir. :s
« Son Düzenleme: 18 Mart 2008 - 15:06:53 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #788 : 18 Mart 2008 - 15:12:24 »

furkiii

• Ziyaretçi
yani bence şöyle bir durum da var..şebnem ferah'a adanmış onlarca hatta küçük oluşumları da katarsak yüzlerce fan sitesi var demede bile sakınca yok sanırım..bu kadar fazla fan sitesi olan başka bir ismi ben tanımıyorum..:s durum böyle olunca daha önce önlerine geçmediği hayranları arasında zaman zaman her kafadan bir ses çıkma olayı yaşanmış olabilir ve şebo da bazı şeyleri direkt resmî sitesinden vererek açıklık getirmek istiyo olabilir..tabii bunlar benim tahminlerim..

« Yanıtla #789 : 18 Mart 2008 - 17:39:09 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Hali hazırda bulunan sitelerden birini "resmi"leştirip diğer siteleri küstürmektense böyle bir yola başvurmuş olabilir.

Forum açmasa da olur:p İki satır yazı yazsın, sesi soluğu duyulsun yeter...

« Yanıtla #790 : 22 Mart 2008 - 20:34:45 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Anketin sonuçlarına göre Sezen Aksu, 'En iyi toplum gönüllüsü' seçilerek topluma kattığı değeri bir kez daha göstermiş oldu.

'En İyi TV Yüzü' kategorisinde 'Avrupa Yakası' dizisinin oyuncularından Binnur Kaya birinci olurken, 'En İyi Kadın Şarkıcı' kategorisinde Şebnem Ferah seçildi.

Ayrıca 'En İyi Aktris' Özgü Namal, 'En İyi Gazeteci' Ayşe Arman, 'En Güzel Kadın' ise 'Yaprak Dökümü' dizisinin oyuncularından Fahriye Evcen oldu.

alıntı: e-kolay.net netin kadın portalı www.mahmure.com
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #791 : 23 Mart 2008 - 21:11:31 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
artık pek dinlemiyorum bi an önce yeni albüm yapması dileyiyle...

« Yanıtla #792 : 23 Mart 2008 - 21:19:57 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye

'En İyi Gazeteci' Ayşe Arman

Komik  :D

Açacağı site hayırlı olsun . . . Da ne gerek vardı demiyorda  değil insan.Şebnem ferah tapanlar çatır çatır  sitelerini genişletirken.

« Yanıtla #793 : 31 Mart 2008 - 18:11:44 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #794 : 31 Mart 2008 - 18:40:04 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
Özlem'de şebnem için aynı olumlu dü$ünceleri dü$ünüyor onu biliyorum..
Şebnem bu aralar ne yapıyor bilen var mı?
Konserlere devam mı yoksa albüme mi hazırlanıyor...?
Onun İçin ÜzüLdüm..
Belki Birgün O)Da Sever..