Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219398 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #1080 : 28 Haziran 2009 - 17:18:49 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #1080 : 28 Haziran 2009 - 17:18:49 »

« Yanıtla #1081 : 28 Haziran 2009 - 17:32:33 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye

http://www.youtube.com/watch?v=qd2xLA42IPw&feature=related

Rezillll :D video'da tek beğendiğim yer şebnem'in düşecek gibi olduğu yer  .lol.
böyle çok sevdiği bir sanatçının konserine gidip,aniden sahneye fırlayarak şarkıyı yalan yanlış söyleyen tiplere benziyor.. kendisine sormalı acaba kimin konseriydi ?  .hı.

Allahım yok,yok. Kendisine birazcık sevgi duyabilmem için bir mucize gerek sanırım.O da çok zor :D

keşke ortalıklardan kaybolsa  .islik.

kendisine bazı taraflarca duyulan aşırı sevgi ve saygıyı da hiçbir zaman anlamlandıramayacağım.  :::::
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #1082 : 28 Haziran 2009 - 20:14:57 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Faithfulness'ı yine iyi söylemiş siz birde bring me to life'ı dinleyin Şebnem'in sadece stüdyo sanatçısı olduğunu düşünmeme neden olan bir performans:

http://www.youtube.com/watch?v=P8jzqpiwbWQ

Allah'tan arkasında Ceren Tügen var oda olmasa hali harap :D
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2009 - 20:16:01 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #1083 : 29 Haziran 2009 - 01:06:16 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
öncelikle hiçbir şey bunu geçemez:
http://video.eksenim.mynet.com/deniz_4567/sevtap_parman_ingilizce_sarki_soylerse/305508/  hahaha
sonralıkla da ingilizce dersi alacak parası vardır heralde :p gerçekten en sevdiğim şarkıcı ama, şu ingilizce şarkı söyleyeceğine türkü söylesin daha iyi, en azından yapabiliyo.. ha bu arada ingilizce şarkıdan nasıl türküye geçtim bilmem ama bi türkü albümü çıkarsa hiç fena olmaz, sertab gibi ingilizce söylememek şartıyla :p :D ..
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2009 - 01:07:28 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #1084 : 29 Haziran 2009 - 12:21:07 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
abartmayın lütfen

sarhoş olmuş olabilir yorgun olabilir B12 vitamini eksilmiş olabilir düzgün söyleyememesinin bi nedeni olabilir
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #1085 : 29 Haziran 2009 - 13:51:12 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
fazla iyi niyetlisin "Alfredo_james-pacino1" :) bu durum yapmaya çalıştığı her cover da ortaya çıkan birşeyse (şebnem'i hiç sevmeyen ben  .ninca. ) artık o tarz ihtimalleri düşünmeden tüm kötü eleştirilerimle duruma yoğunlaşırım.  :::::

bir değil,iki değil çünkü ...
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #1086 : 29 Haziran 2009 - 14:48:30 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////

bende üste şebnemin Faithfulness performası hakkındaki yorumları görünce skandal olacak derecede kötü olduğunu sandım...kötü ama berbat değil..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1087 : 29 Haziran 2009 - 15:17:20 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Sevenleri kırılmasın; ama bu performans konusu açılmışken ben de birkaç şey yazmak istiyorum: Kesinlikle canlı performans sanatçısı olmadığını düşünüyorum. Canlı performansını bir kere konserde izledim, onun dışında bir sürü kez de videolar aracılığıyla gördüm ve performanslar şöyle özetlenebilir: Nakarata gelene kadar seyirciler söyler, nakaratta geri vokal + seyirci + arada Şebnem'in çığlıkları ve nakarata katılma "çalışmaları" x Nakarat sayısı. Sesini yormak istemediğinden midir, bilemem; ama eleştirel bi gözle bakınca ülke sınırları içinde canlı performansını en kötü bulduğum sanatçı diyebilirim.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2009 - 15:18:00 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1088 : 29 Haziran 2009 - 17:42:05 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
bu performans üstüne bi daha bu şarkının yüzüne bakmam bu ne ya :S

« Yanıtla #1089 : 29 Haziran 2009 - 22:46:43 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
1996 bursa konserleri var o performanlarını izleyin..orda mükemmeldi resmen aşmış kendini özlem kadar iyidi o konserinde..zaten başka hiç bir yerde mükemmel olmadı...
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1090 : 29 Haziran 2009 - 22:55:15 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
1996 bursa konserleri var o performanlarını izleyin..orda mükemmeldi resmen aşmış kendini özlem kadar iyidi o konserinde..zaten başka hiç bir yerde mükemmel olmadı...

1996 bursa konseri-Fırtına'yı izledim biraz önce gerçekten o zamanlar daha iyiymiş en azından şimdiki gibi şarkı boyunca dikilip olduğu yerde beklemiyor...

http://www.youtube.com/watch?v=G-rNwy95Z2E

« Yanıtla #1091 : 29 Haziran 2009 - 23:12:50 »

furkiii

• Ziyaretçi
1996 bursa konseri-Fırtına'yı izledim biraz önce gerçekten o zamanlar daha iyiymiş en azından şimdiki gibi şarkı boyunca dikilip olduğu yerde beklemiyor...

en sevdiğim şarkılarından biridir..=) sanırım bu konseri yıllar önce kanal6 her gün tekrar tekrar gösteriyordu,çok tanıdık geldi..melis bu performans kabul ediyorum daha iyi,hatta bu sayfadaki diğerlerine oranla çok iyi..çok da farklıymış şebnem görünüş olarak da..yıllar işte..=)

« Yanıtla #1092 : 30 Haziran 2009 - 06:58:21 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Belki de bugünkü popülerliğini zamanında gerçekleştirdiği bu tür performanslara borçlu bir nebze.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1093 : 30 Haziran 2009 - 09:42:26 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Ben niye pek bi fark göremedim :s 

Evet şu ana göre belki iyi ama genelde yine kötü.Baştaki dansımsı hareketler fazlasıyla komik.Parçanın arasına da hey hey hey leri yerleştirmeselermiş keşke be.Şebnem şarkının en gaz yerine gelip mikrofonu seyirciye uzatmaya o zamanlardan başlamış belli ki.Ama yine de hakkını yememek lazım yine söylemiş nakaratı biraz.Şebnemle ilgili tek güzel şey kilosuymuş valla o zamanlar.Fazla kilo almış.O zaman gayet iyiymiş.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1094 : 30 Haziran 2009 - 19:33:35 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
ya bende uyuz oluyorum şarkının en güzel yerinde seyirciye bırakıyo şarkıyı . evet eskiden daha zayftı :S
tekinizM