Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219427 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #1095 : 30 Haziran 2009 - 20:06:48 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #1095 : 30 Haziran 2009 - 20:06:48 »

« Yanıtla #1096 : 02 Temmuz 2009 - 21:16:44 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Özlem'in Şebnem hakkındaki düşünceleri : :D (dk 5:42)

http://www.youtube.com/watch?v=UqM-0NHuB-g&feature=related
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2009 - 21:17:43 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #1097 : 13 Temmuz 2009 - 17:26:30 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
HANDE YENER’LE ŞEBNEM FERAH’IN ARASINA “EUROVISION” GİRDİ!...
Hande Yener “Eurovision’a adayım” diyor.Anketlerde de ismi öne çıkıyor,ama TRT “Gurbetçiler elektronik müziğe oy vermez” diye sıcak bakmıyor.2010 için Şebnem Ferah’a teklif götürülecek.
Habertürk

hande, hande, hande :D kadın kabul etmiyor trt ısrar ediyor, gurbetçiler elektronik dinlemez de rock mı dinler,cık cık..
schhh..

« Yanıtla #1098 : 13 Temmuz 2009 - 19:01:38 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Hande Yener “Eurovision’a adayım” diyor.Anketlerde de ismi öne çıkıyor,ama TRT “Gurbetçiler elektronik müziğe oy vermez” diye sıcak bakmıyor.2010 için Şebnem Ferah’a teklif götürülecek.
Habertürk

hahaha Şebnem gitsinde bi kendisini ıspatlasın kadıncağız burda harcanıyo  hahaha

« Yanıtla #1099 : 13 Temmuz 2009 - 20:00:06 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu yıl Hadise için Şebnem'i harcadılar bence seneye trt isteyecek ama bu kezde Şebnem kabul etmeyecek...

« Yanıtla #1100 : 13 Temmuz 2009 - 21:01:32 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
ahahahah.Şebnem'den çok olağanüstü şeyler bekliyor olmalısınız.Ancak ne yazık ki bence onda böyle bir potansiyel yok.  ::::: ki bu canlı performanslarında rahatlıkla görülebilecek bir durum.

Hande elektronik altyapılı birşeyler dahi hazırlasa , müzikal anlamda dünyada neler olup bittiğini en yakından takip eden sanatçıların başında geldiğini düşünüyorum Türkiye'de.Bu nedenle eurovision 'a uyumlu bir şarkı hazırlamakta zorlanacağını hiç hiç sanmıyorum.  :happy:

şebnem ve Hande isimlerinin birlikte anılması ...  .lol.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #1101 : 13 Temmuz 2009 - 21:25:14 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Yooo benim açıkcası hiç bir beklentim yok,olamazda..Bu düşüncem şebnem'i sevmememden kaynaklanmıyo...Şebnem sadece Türkiye standartlarında iyi bir ses ama böyle bir yarışmada ne yapar pek bilmiyorum..Canlı performansı bence berbat BENCE...

« Yanıtla #1102 : 14 Temmuz 2009 - 00:49:10 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
ahahahah.Şebnem'den çok olağanüstü şeyler bekliyor olmalısınız.Ancak ne yazık ki bence onda böyle bir potansiyel yok.  ::::: ki bu canlı performanslarında rahatlıkla görülebilecek bir durum.

Hande elektronik altyapılı birşeyler dahi hazırlasa , müzikal anlamda dünyada neler olup bittiğini en yakından takip eden sanatçıların başında geldiğini düşünüyorum Türkiye'de.Bu nedenle eurovision 'a uyumlu bir şarkı hazırlamakta zorlanacağını hiç hiç sanmıyorum.  :happy:

evet bencede isimlerin birlikte anılması şebneme haksızlık olurdu .. çünkü hande tutturabildiği yere kadar müzik yapabilecek biri .. yani herhangi ters tepkide (ki ters tepkiden kastım onu seven tarz arayışı içinde olan insanlardan gelecek tepkiler) eski hallerine dönebilecek kumaşı olan biri ..

diğeri rock müziğin ilk akla gelen isimlerinden .. herkesin en az 10 şarkısını ezbere bildiği ..bilmiyorum diyenin karalamaya çalıştığı bi sanatçı..

böyle bi teklif götürülürse (ki performanslarında gerçekten problemler var) ama ne yapıp edip üstesinden geleceğine inandırır .. ve gelirde .. böyle bişey umarım gerçekleşir.. çünkü şebnem sonradan görme değil .. herşeyi hazmetmiş biri .. kabul etmeme gibi bişey söz konusunu olursada başarısızlıktan korktuğu için olmaz bence...

ben katılmasını isterim ..

« Yanıtla #1103 : 14 Temmuz 2009 - 01:05:54 »

• Gold Üye
evet bencede isimlerin birlikte anılması şebneme haksızlık olurdu .. çünkü hande tutturabildiği yere kadar müzik yapabilecek biri .. yani herhangi ters tepkide (ki ters tepkiden kastım onu seven tarz arayışı içinde olan insanlardan gelecek tepkiler) eski hallerine dönebilecek kumaşı olan biri ..

diğeri rock müziğin ilk akla gelen isimlerinden .. herkesin en az 10 şarkısını ezbere bildiği ..bilmiyorum diyenin karalamaya çalıştığı bi sanatçı..

böyle bi teklif götürülürse (ki performanslarında gerçekten problemler var) ama ne yapıp edip üstesinden geleceğine inandırır .. ve gelirde .. böyle bişey umarım gerçekleşir.. çünkü şebnem sonradan görme değil .. herşeyi hazmetmiş biri .. kabul etmeme gibi bişey söz konusunu olursada başarısızlıktan korktuğu için olmaz bence...

ben katılmasını isterim ..

burada isimlerinin birlikte anılmasının birinden birine haksızlık getirisi olmaz,çünkü tarzları apayrı.(oradaki vurgu "bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu?" yönünde.)
ayrıca objektif olarak bakıldığında eurovision denen "şarkı yarısması"(!)na bu iki isimden hangisinin daha uygun olduğu ortada.
şarkıdan öte sahne şovunun da çok önemli oranda beğenileri etkilediğinden haberdarız.
şebnem ferahın "haaa,huuu,hoouuu" şeklindeki çığlıkları o alanda kimseleri etkilemez diye düşünüyorum.(ki beni hiç bir alanda etkilemiyor   .lol. )

Hande&şebnem kıyaslamasına cevap dahi vermeyeceğim,çünkü birbirine yakın tarzda işler yapan insanların tarihi,yaptıkları,şusu busu kıyaslanır.

ha şebnem katılsın , katılmasın bu da beni hiç hiç ilgilendirmez.İlgileneceğim çok daha önemli şeyler bulabilirim ben kendime.

katılırsa popülaritesini artırır.

"tanrıça"(!) ya tapan sayısı artar.

enn fazla bu olur.  .bye.

« Yanıtla #1104 : 14 Temmuz 2009 - 01:14:46 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
burada isimlerinin birlikte anılmasının birinden birine haksızlık getirisi olmaz,çünkü tarzları apayrı.(oradaki vurgu "bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu?" yönünde.)
ayrıca objektif olarak bakıldığında eurovision denen "şarkı yarısması"(!)na bu iki isimden hangisinin daha uygun olduğu ortada.
şarkıdan öte sahne şovunun da çok önemli oranda beğenileri etkilediğinden haberdarız.
şebnem ferahın "haaa,huuu,hoouuu" şeklindeki çığlıkları o alanda kimseleri etkilemez diye düşünüyorum.(ki beni hiç bir alanda etkilemiyor   .lol. )

Hande&şebnem kıyaslamasına cevap dahi vermeyeceğim,çünkü birbirine yakın tarzda işler yapan insanların tarihi,yaptıkları,şusu busu kıyaslanır.

ha şebnem katılsın , katılmasın bu da beni hiç hiç ilgilendirmez.İlgileneceğim çok daha önemli şeyler bulabilirim ben kendime.

katılırsa popülaritesini artırır.

"tanrıça"(!) ya tapan sayısı artar.

enn fazla bu olur.  .bye.

evet zaten ben bi kıyas yapmaktan çok birinin gerçekten eurovision (!) gibi gereksiz bi yarışmaya bile layık olmadığının altını çizdim ..  tabiki tarzlar farklı tabiki şebnem oraya çıkınca bizlere verdiğinin çok üstünde bi sahne showu sergileyecektir .. ama söz konusu olan ikinci ismin yaptıklarını avrupa yedi yuttu bile anlatabiliyor muyum senin dediğn hani şebnemi ezer handeyi yüceltir gibi birşey olduğu için cevap verme gereği duydum ..

popülerlik içinde şebnem pek bişey yapmıyo diyebiliriz aslında ..

ayrıca hande şebnem kıyasına cevap vermeyeceğim demisin ama handeyle şebnemide ilk sen kıyaslamışsın ne olacak şimdi?

x bunu yapamaz
y iyi hazırlar demek bence bi kıyastır ..

« Yanıtla #1105 : 14 Temmuz 2009 - 01:24:19 »

furkiii

• Ziyaretçi
şahsen eurovision denen yarışmadan ne kadar haz etmesem de ülkemizin şebnem ferah tarafından temsil edilmesinden mutluluk duyarım..son yıllardaki temsilcilerimize baktığımızda kazandığımız dördüncülüklere,uğraşılan şovlara rağmen beni en çok mutlu ve tatmin eden performans mor ve ötesi'ne ait olmuştu ki harun'un şarkının 2-3 yerinde kol kaldırmasından başka bir şeyden oluşmayan bir şovla temsil ettiler,belki hak ettiklerini yarışma sonucu olarak alamadılar ama en azından kendi yakın çevremden bildiğim kadarıyla mor ve ötesi,önemli bir hayran kitlesi kazandı.. müzik sitelerinin mor ve ötesi için ayrılan bölümlerinde veya grubun hayran sitelerinde fazlasıyla yabancı hayrana rastlamak mümkün,bu yerli bir grubumuz için çok önemli bir başarı,şov hazırlamadan da olabileceğini gösterdiler..hem bu sebepten hem de şebnem ferah'ın çok yüksek iş disiplinine sahip bir sanatçı olması nedeniyle "en az" mor ve ötesi kadar başarılı olacağını düşünüyorum..bu konunun çok önceki sayfalarında da belirttiğim bir cümle vardı,şebnem çok disiplinlidir,ne gerekiyorsa uğraşır,gerekirse şov da yapar diye,bu bakımdan benzer tarzları nedeniyle bir karşılaştırma yaptığım mor ve ötesinden daha başarılı olacağını düşünüyorum..birinci olabileceğini sanmıyorum;ama yine de en azından ilk beşte bir derece ve yeni bir yabancı hayran kitlesi kazanacağını düşünüyorum..ayrıca ülke adına yarıştığını gördüğümde mutluluk duyacağım biri olacak en azından..
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2009 - 01:25:28 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #1106 : 14 Temmuz 2009 - 01:29:34 »

• Gold Üye
Habertürk

hande, hande, hande :D kadın kabul etmiyor trt ısrar ediyor, gurbetçiler elektronik dinlemez de rock mı dinler,cık cık..

görüldüğü üzere verdiğim cevap kesinlikle ikisi arasında bir kıyas değil "gurbetçiler elektronik müziğe oy vermez" düşüncesine karşı bir görüştür. :)

evet zaten ben bi kıyas yapmaktan çok birinin gerçekten eurovision (!) gibi gereksiz bi yarışmaya bile layık olmadığının altını çizdim ..  tabiki tarzlar farklı tabiki şebnem oraya çıkınca bizlere verdiğinin çok üstünde bi sahne showu sergileyecektir .. ama söz konusu olan ikinci ismin yaptıklarını avrupa yedi yuttu bile anlatabiliyor muyum senin dediğn hani şebnemi ezer handeyi yüceltir gibi birşey olduğu için cevap verme gereği duydum ..

popülerlik içinde şebnem pek bişey yapmıyo diyebiliriz aslında ..

ayrıca hande şebnem kıyasına cevap vermeyeceğim demisin ama handeyle şebnemide ilk sen kıyaslamışsın ne olacak şimdi?

x bunu yapamaz
y iyi hazırlar demek bence bi kıyastır ..

söylediklerimin şebnem-hande kıyası olarak algılanıp bu yönde karşı atağa geçilmesi tam da beklediğim birşeydi.Bunun açıklamasını da yukarda yaptım.

"şimdi ne olacak?"
-şu olacak;

Bu konudaki tartışmalar muhtemelen eurovision'a kimin katılacağı resmi olarak belirlenene kadar son bulmayacak.Ama kanatsız melek bu tartışmaların içinde olmayacak.  :::::

bir de kanatsız melek hiçbir zaman şebnem ferahı sevmeyecek. saygılar sunarak konudan çekilecek.  .bye.

« Yanıtla #1107 : 14 Temmuz 2009 - 01:35:26 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
sevip sevdirmek değil amaç alsında ynai sevilmemesi son derece normal ama nefret derecesinde sevilmemesi anormal geliyor ..

ayrıca dediğim gibi o hala bi kıyas ..

çünkü ikimizinde adı gibi bildiği tek birşey var sen şebnemi anormal derecede sevmiyorsun sana kurduğun  cümle kıyas gibi gelmiyor olaiblir ama karşındaki ne anlarsa sende onu anlatmışsındır aslında  a.n.

« Yanıtla #1108 : 14 Temmuz 2009 - 01:44:30 »

• Gold Üye
yoo,hayır.insanlar karşılarındakini her zaman doğru anlamaz.karşı tarafın anladığı her zaman doğruysa düşünceler istenilen yöne çekilir ve bu durumda da düşüncelerin önemi kalmaz.
ayrıca ikimizin adı gibi bildiği bir şey daha var,sen de handeyi "anormal derecede sevmiyorsun."

bu nedenle nefret edercesine sevmemek bana hiç tuhaf gelmiyor.  :p

« Yanıtla #1109 : 14 Temmuz 2009 - 09:19:57 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Türkçe rock'a olan susuzluğum dolayısıyla yine bi sever gibi oldum kendilerini. Yeni albümü çıksa da dinlesek! Eurovision için yanlış bi seçim olacağını düşünüyorum, ayrı.
Kalbim pusula, sen kuzey!