Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219428 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #1170 : 02 Ağustos 2009 - 21:08:55 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bu kadar hararetli tartışmanın üstüne bu video iyi gider..:p zamanında dream tv şebnem ferah haftasonunda aralarda gösterilmişti..:D

http://www.youtube.com/watch?v=YTn0LP5x12Y&feature=related
antipatik videoda
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #1170 : 02 Ağustos 2009 - 21:08:55 »

« Yanıtla #1171 : 02 Ağustos 2009 - 22:41:39 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

http://www.gecce.com/haber/sebnem-ferah-timucin-esenle-ask-mi-yasiyor-118457.html

Timuçin Esen:

Bir zamanlar Hırsız Polis diye bir dizi vardı o dizide oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam :D

« Yanıtla #1172 : 02 Ağustos 2009 - 23:40:56 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..

şebnemin bu kırmızı giysisine sansür koydular haberde ben acaba f*ck fln mı yazıyor dedim ama derin dekolte fln dedi, sizin işiniz frikik yakalamak değil mi zaten, dertleri ne acaba??  :ö:  UI

(ayrıca aynısı avrupa yakası'nda da oldu 'rock'çılar dekolte giyemez mi, pehh..)
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2009 - 23:42:54 Gönderen: O®haN »
schhh..

« Yanıtla #1173 : 03 Ağustos 2009 - 12:32:55 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Timuçin Esen ... iyiymiş ... ("kız anlat bakim kimmiş bu şanslı ?" modu  :p  a.n. )
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #1174 : 03 Ağustos 2009 - 13:30:26 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
 şanslı, kötü sesli, çirkin hatun şebo :p
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #1175 : 08 Ağustos 2009 - 17:24:46 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Özlem'in Şebnem hakkındaki düşünceleri : :D (dk 5:42)

http://www.youtube.com/watch?v=UqM-0NHuB-g&feature=related

Bu da Şebnem Ferah'ın Özlem hakkındaki düşünceleri  (Video yotube'dan silinmişti izlemeyen vardır diye tekrar ekledim) :

http://www.youtube.com/watch?v=1-VwyBjzsCQ

« Yanıtla #1176 : 09 Ağustos 2009 - 20:24:01 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
"seboistnet" kapanıyormuş !! şöyle bi açıklama yapmışlar sitede ;

Alıntı
SEBOISTNET.COM

1999 yılından bu yana durmadan, büyük bir özveriyle hazırladığımız www.seboistnet.com yaklaşık 1 yıldan beri duraklama dönemine girmiştir. Seboistnet.com yıllardan beri ailemizden, bizim içimizden biri olarak internet aleminde hep bir numara olmuş hatta Türkiye'de parmakla gösterilen web sitelerinden biri olmuştur.

Yıllardan beri büyük bir özenle hazırladığımız sitemiz gerek sanatçımızın ilgisizliğinden gerekse yaşam koşullarından dolayı sizlere iyi bir hizmet veremez oldu.

Sitemiz yukarıdaki sebebler ve daha fazla söylemek istemediğimiz nedenlerden dolayı 15.09.2009 tarihinden itibaren 9 yıllık yayın hayatına son verecektir.

Bu durumdan dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtir, 9 yıldan beri bize desteğini eksik etmeyen " Siz Seboistnet Severlere " sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

SİZLERİ ÇOK SEVİYORUZ...
Devrim - Didem MAZLUM kardeşler.

Bu arada forumlarında dikkatimi Özlem Tekin başlığındaki yorumlar çekti...
Özlem Tekin albüm çıkarmak için Şebo yu bekliyo falan gibi geyikler yapmışlar ... Geyik ...  :p   :nanik:

Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #1177 : 09 Ağustos 2009 - 20:53:38 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
seboistnet.com'un kapanacak olmasına çok şaşırdım...

Bu açıklama 16 haziranda yapılmış yani yaklaşık 2 ay önce..Bu kararlarından vazgeçmiş olmalılar ki site hala yayında :D

« Yanıtla #1178 : 09 Ağustos 2009 - 20:57:36 »

Çevrimdışı popkek

• Üye
  • **
  • ah sen ihanet sebebisin
bi aralar takıldığım bi site ama o zamanlar chat çok yaygındı ve sitenin chat bölümü vardı çok matrak sohbet oluyodu sonra chat bölümünü bi servere bağladılar bağlantı hep koptu koptu koptu sonunda herkez bıktı bidahada o havayı yakalayamadı sitenin düşüş zamanını görenlerdenim        ...üzüldüm...
baktık ki olmuyor iki adım geri gideriz

« Yanıtla #1179 : 09 Ağustos 2009 - 21:00:27 »

furkiii

• Ziyaretçi
seboistnet.com sitesi ünlü bir sitede satıştaydı en son,sanatçılarının verdiği desteğin azlığından yakınarak böyle bir karara varmışlardı..şimdi konumuzdan yavaş yavaş sapmaya başladığımız için burada linkini vermek istemiyorum,ısrarcı da olmayalım ve artık site konusuna yavaştan bir son verelim..=)

hem belki de en azından şebnem'in yeni albümünü de görüp öyle kapatma kararı da almış olabilirler,pek çok yerde albüm beklentisi yükselmiş durumda gördüğüm kadarıyla ve daha önce de belirttiğim gibi albümün bu sene içinde de gelme ihtimali var..

tabii bakalım şebnem müziğinde bir değişime gidecek mi en merak ettiğim husus da bu,açıkçası ben nedense bu defa "can kırıkları" gibi bir albüm beklemiyorum..aslında akck albümü gibi olsa çok hoş olur diye düşünüyorum..

« Yanıtla #1180 : 09 Ağustos 2009 - 21:52:07 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
ama yarın yeni birgün diye inanmazsam,
nasıl yaşarım, nasıl yaşarım

yeni albümü beklemekteyim..
..

« Yanıtla #1181 : 23 Ağustos 2009 - 13:04:49 »

furkiii

• Ziyaretçi
yeni albüm sanırım kesin olarak 2009 yılı içinde geliyormuş..hatta pek çok yerde eylül 2009 beklentisi okudum,bakalım sarkacak mı..=)

« Yanıtla #1182 : 23 Ağustos 2009 - 13:45:03 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Şebnem hiç son albümünü yapar gibi durmuyo. Ben daha en az üç dört stüdyo albümü + bi konser albümü daha bekliyorum.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2010 - 18:59:05 Gönderen: furkiii »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1183 : 23 Ağustos 2009 - 15:14:51 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
süper sonic sen özlemee bakarakk böyle düşünüyorsunn benceee :)) arkadaşşlar onlarr albümm yapıyorr ne oluyorr? alınmıyor..doğal olarakk piyasanınn düzelmesini beklemekk veyaa dahaa geç aralıklarlaaa albümm çıkarmakk onlara daha mantıklıı geliyorr galibaa.ve şebnem ferah te neden böyle düşünmesinn ki? sonuçta oda emeğinin hakkını bi zamandann sonraa peşin peşinn almak isteyeecektirr..
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1184 : 23 Ağustos 2009 - 15:15:56 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şebnem hiç son albümünü yapar gibi durmuyo. Ben daha en az üç dört stüdyo albümü + bi konser albümü daha bekliyorum.

Şimdi yaptığı gibi 4 yılda bir albüm çıkarırsa senin dediğin olaylar (yani 4 albüm) 12-16 yıl sürer buda Şebnem'in 50 yaşlarında hala sahnede olması demek...Çok zor bir ihtimal :D

Oysa ki Şebnem'in sesindeki bozulmalar son 3-4 yıldır çok fazla kendini belli ediyor bundan 12 yıl sonrasını düşünmek bile kötü :D