Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219425 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #1455 : 01 Mart 2010 - 20:59:44 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
botox yaptırmak bu kadar neden büyütülür ki,herkesin doğal hakkı,gereksinimi bu sonuçta

Şebnem de insan yahu :D  :b:
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #1455 : 01 Mart 2010 - 20:59:44 »

« Yanıtla #1456 : 01 Mart 2010 - 21:15:43 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
valla benim bile botox vaktim geldi ,ne var ki daha güzel olmak için hersey mubahtır  :D

« Yanıtla #1457 : 01 Mart 2010 - 21:21:00 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #1458 : 01 Mart 2010 - 21:23:50 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
karaya oturmuş bir gemide
Gölgesinden sıkılmış söğütte
Baktığım heryerde, her aynada
Mutluluktan sürünmüş sanki
yasaklanmış biri var

:/  ne güzel bi sözdür bu ...serapmış :(

« Yanıtla #1459 : 01 Mart 2010 - 21:26:46 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
valla benim bile botox vaktim geldi ,ne var ki daha güzel olmak için hersey mubahtır  :D
Bedri Abi,geç kaldın,ben düşünüyodum geçenlerde :D gıdım sarkmış,avurtlarım çökmüş,göz altlarım kırışmış,alnımda çizgilerim belirmiş ... şebo benden önce davranmış :p

Son albümünü dinlemedim,fakat röportajlarını,yazılarını,yorumları okuyarak şu kanıya varım ki,Şebnem bu albümüyle hitap etmesi gereken kesime yaklaştı biraz daa,en azından biraz ayıklandı,çok popüler bir albüm olmamasından kaynaklansa gerek,ama organizatör vs. ler için,şebo banko bi isim olduğu için,sükse varmış gibi duruyo dışardan,daa da yorum yapmam :D Davos'a da gelmem :b:
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #1460 : 01 Mart 2010 - 22:25:07 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Bedri Abi,geç kaldın,ben düşünüyodum geçenlerde :D gıdım sarkmış,avurtlarım çökmüş,göz altlarım kırışmış,alnımda çizgilerim belirmiş ... şebo benden önce davranmış :p

Son albümünü dinlemedim,fakat röportajlarını,yazılarını,yorumları okuyarak şu kanıya varım ki,Şebnem bu albümüyle hitap etmesi gereken kesime yaklaştı biraz daa,en azından biraz ayıklandı,çok popüler bir albüm olmamasından kaynaklansa gerek,ama organizatör vs. ler için,şebo banko bi isim olduğu için,sükse varmış gibi duruyo dışardan,daa da yorum yapmam :D Davos'a da gelmem :b:

van minüt.. !! :D

Bu albüm kolay anlaşılabilir bir albüm değildi. Daha derin anlamlar var bence. Sadece Can Kırıkları'nın ardından biraz daha sakin.

« Yanıtla #1461 : 01 Mart 2010 - 22:30:56 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
van minüt.. !! :D

Bu albüm kolay anlaşılabilir bir albüm değildi. Daha derin anlamlar var bence. Sadece Can Kırıkları'nın ardından biraz daha sakin.
İşte tam da bu yüzden,ayıklanma,arınma yaşıyor olabilir kendisi ve bu da gayet hoşuma gidiyor.

Böyle olsun,bizim olsun :b:

« Yanıtla #1462 : 01 Mart 2010 - 22:56:09 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Gazoz savaşları

Bir içecek markasının yüzü olan Murat Boz’a rakip marka Şebnem Ferah ve Manga ile karşılık verdi

1 yıllık sözleşmelere imza atan sanatçılardan Boz 250 bin euro kazanırken Şebnem Ferah ise 500 bin euro ile farkını ortaya koydu

YazIn yaklaşmasıyla birlikte gazlı içecek markaları arasındaki rekabet de kızışmaya başladı. Gençliği hedef alan ünlü markalar başka yaz konserleri olmak üzere reklam filmleri ve billboardlar için ünlü şarkıcılarla masaya oturdu. Yedigün, Murat Boz ve Victoria Secret mankenleriyle anlaşma imzalarken, buna karşılık Fanta ise Şebnem Ferah ve Manga ile el sıkıştı. Her iki marka da sanatçılarla 1 yıllık anlaşma için astronomik rakamları gözden çıkarttı. Murat Boz’a 250 bin euro (500 bin TL), Victoria Secret mankenlerine ise 75 bin euro (150 bin TL) ödendi. Eurovision’da Türkiye’yi temsil edecek olan Türk rock müzik grubu Manga yer alacağı kampanya karşılığı 350 bin euro’ya (700 bin TL) ’Evet’ dedi. Milyonlarca hayranı olan Şebnem Ferah ise 500 bin euro (1 milyon TL) ile farkını ortaya koydu. “Benim Adım Orman” isimli son albümüyle büyük beğeni toplayan Ferah, yaptığı anlaşma gereği farklı şehirlerde toplam 13 tane yaz konseri verecek

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Gazoz_savaslari&tarih=01.03.2010&Newsid=290387&Categoryid=8

« Yanıtla #1463 : 02 Mart 2010 - 10:42:47 »

furkiii

• Ziyaretçi
konserlerinin bazılarının biletleri satışa çıkmış..:

http://www.biletix.com/perfList.htm?id=423&pr=BK&pst=EVENTGROUP

« Yanıtla #1464 : 04 Mart 2010 - 21:50:59 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #1465 : 07 Mart 2010 - 12:08:47 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
"Benim Adım Orman" çıktığında 4 günlük askerdim.

Askerde olmam yetmiyormuş gibi albümün tanıtım konserlerinden de mahrum kalacaktım. Bu bana yapılmazdı..!
16 Aralık günü yat içtimasından önce aradım geride bıraktıklarımı. "Aldım albümü Erdal." dedi telefonun ucundaki ses. Kalemim ve minik defterim elimde "Söyle" dedim, "Söyle şarkıların adlarını"...

Şarkıları dinlemem 26 Aralık gününe rastlar.

Yemin töreni.

Annemle babamı günler sonra görecek olmamdan çok gelirken getirecekleri mp3çalarımın içindeki yeni Şebnem Ferah şarkılarının heyecanı vardı üzerimde.

Birinci turda hiçbi' şey anlamadım. Sonra başa döndüm. Böyle böyle 2010'u gördüm. Hem askerliğin acemiliğini hem de "Benim Adım Orman"ın acemiliğini üzerimden attığım Ocak ortasında her sabah ve her gece dönerken nöbetimden sivrildi üç beş şarkı aradan. "Eski" çarptı önce. "Yalnız" geldi peşinden. "Benim Adım Orman" her denk geldiğinde mp3çalarımda, yoldan geçen herhangi bir askeri aracın "içimden geçmesi"ni istedim. Şarkının kötü olduğuna yormayın yorumumu. Ölürken dinlediğim bu olsun tercümesi cümlenin. "İstiklâl Caddesi Kadar"ın Metin Türkcan solosuyla ve şüphesiz solonun başındaki Şebnem Ferah vokaliyle pek görkemli olduğunu düşünmekteyim.

"Serapmış"ın çığlıkları tam konser tadında. Sanırsın ki konser kaydı.

"Bazı Aşklar"a "Günaydın Sevgilim" muamelesi yapacağım sanırım ama "Günaydın Sevgilim"in "Kahvaltıdan önce biraz daha sevişelim mi?" gibi yüze gülücük içe arsızlık dolduran bir dizesi var ancak "Baz Aşklar"ın "hem serin hem ılık çukur"lu hâli yoruyor beni.

"Mahalle" tam Soundgarden'lık..!

Dinledikçe tadına varılacak bir albüm daha yaptı Şebnem Ferah yine.

"Sana Bilmediğin Bir Şey Söyleyemem"i keşfediyorum ben bir de her gece..!

« Yanıtla #1466 : 08 Mart 2010 - 21:02:28 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #1467 : 10 Mart 2010 - 15:06:25 »

Çevrimdışı delgeç

• Üye
  • **
botoxmu hiç belli olmuyorrr:)

« Yanıtla #1468 : 15 Mart 2010 - 22:34:38 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Şebnem'in iştahı kapandı

Son albümüyle başarı grafiğini yükselten Şebnem Ferah, sıkı bir rejime girdi. Önceki gece arkadaşlarıyla gittiği bir balıkçıda objektiflere takılan ünlü sanatçı, elinden suyunu düşürmedi. Ayakligazete.com'a göre; Şebnem Ferah tüm akşam boyunca sadece su içip bol bol elma yemekle yetindi.

http://www.takvim.com.tr/Magazin/2010/03/14/sebnemin_istahi_kapandi

« Yanıtla #1469 : 15 Mart 2010 - 23:07:56 »