Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219396 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #1485 : 17 Mart 2010 - 17:40:15 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
ya arkadaşlar sizde gelin onun yaşına bakalım konuşma sesiniz bile nasıl olacak merak ediyorum...........

Ne yani biz onun yaşına gelince sesimiz değiecek diye onuda kusursuz mu kabul edelim.Eğer öyle bi amacı yoksa şarkıcı olmayı seçmeseydi.Veya bir zaman sonra bıraksaydı

Özlem Tekin

« Yanıtla #1485 : 17 Mart 2010 - 17:40:15 »

« Yanıtla #1486 : 17 Mart 2010 - 17:52:56 »

Çevrimdışı m-r-t

• Üye
  • **
:) millet linki izledi beğenip beğenmem öznel olay diyor tamam uzatmaya ne gerek var biz de bayılıyoruz bitiyoruz ve ona haketmediği şeyler söyleyeni hayretle izliyoruz bu kadar basit. ben de dumanın kalitesini hayran kitlesini ve yaptıklarının değerini veriyorum ama sesi ve çizgisi bana itici geliyor bu kadar basit. sevdiğim şarkılarıda var. sizin durumunuz da aynı.

« Yanıtla #1487 : 17 Mart 2010 - 19:49:01 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Canlı performans tabi ki önemli ama tek başına canlı performansta hiç bir şey ifade etmiyor, çok iyi bir sese sahip olup uygun şarkı bulamadığı için istediği patlamayı yapamayan bir çok sanatçık var...

Şebnem Ferah'ın canlı performansı çok iyi olmayabilir ama bu açığını muhteşem şarkılar yaparak,klipler çekerek kapattığını düşünüyorum.

Daha önce bende çok fazla eleştirdim ama son albüm tüm fikrimi değiştirdi, şarkılar gerçekten çok iyi ve Şebnem hala çok mütevazi...

« Yanıtla #1488 : 17 Mart 2010 - 19:59:18 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Haksızlık falan yok.Bu başlıkta herkes Şebnem ile ilgili görüşlerini uygun edepte söyleyebilir.Bu tür mesajlar çok saçma ve gereksiz.Herkes istediği gibi eleştirme hakkına sahip

« Yanıtla #1489 : 17 Mart 2010 - 20:36:45 »

furkiii

• Ziyaretçi
bence de bu tartışmayı burada noktalasak iyi olacak gibi geliyor..sevme hakkı da sevmeme hakkı da var elbette herkesin,tartışmalar bir forum yapısının genel işleyişine uygun durumlar zaten ama konu yavaş yavaş başlığından sapmaya başladı..o nedenle bunları söylemek istedim..

hazır kendisine yazmışken ikinci klibini de "eski" isimli şarkısına çekmeye hazırlandığını (çekmiş de olabilir) söyleyeyim ya da önceden söylediysem hatırlatayım..=)

« Yanıtla #1490 : 17 Mart 2010 - 20:40:09 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
hazır kendisine yazmışken ikinci klibini de "eski" isimli şarkısına çekmeye hazırlandığını (çekmiş de olabilir) söyleyeyim ya da önceden söylediysem hatırlatayım..=)

Doğru seçim

« Yanıtla #1491 : 17 Mart 2010 - 20:41:22 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
İkinci klibini İnsanlık'a çekeceğini söylememiş miydi bir yerlerde?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1492 : 17 Mart 2010 - 20:45:53 »

furkiii

• Ziyaretçi
İkinci klibini İnsanlık'a çekeceğini söylememiş miydi bir yerlerde?

benim hatırladığım ntv'de konuk olduğu programda kendisine sürpriz olarak "insanlık" şarkısı için hazırlanan klip gösterilmişti;sanırım o zaman adaylar arasındaydı o şarkı ama eski'de karar kılmış..çekeceği en son klibi "insanlık" parçasına çeker diye tahmin ediyorum ben..

« Yanıtla #1493 : 17 Mart 2010 - 21:32:33 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
benim hatırladığım ntv'de konuk olduğu programda kendisine sürpriz olarak "insanlık" şarkısı için hazırlanan klip gösterilmişti;sanırım o zaman adaylar arasındaydı o şarkı ama eski'de karar kılmış..çekeceği en son klibi "insanlık" parçasına çeker diye tahmin ediyorum ben..

Ben de tartışılmasını istemiyorum.. Bir arkadaş anlatmış sadece sesin olay olmadığını : )) Neyse...

Evet doğru hatırlıyorsunuz. Ntv de kendisine sürpriz olarak bir klip yapılmıştı. Çok hoş duruyordu açıkçası. Şarkıyı tam anlamıyla ifade ediyordu. Ama ikinci klip Eski'ye gibi görünüyor. Kendisi bu albümde olabildiğince klip çekebilmek istiyormuş. Serapmış ve İstiklal Caddesi Kadar'a kesin gözüyle bakıyorum ben.

« Yanıtla #1494 : 17 Mart 2010 - 21:37:33 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Yalnız klibinde ki başarısızlığını gösterirse yine albüm tanıtımını yapamamış olur.Şebnem klipte olmasın bence animasyon gibi bişey olsun

« Yanıtla #1495 : 17 Mart 2010 - 22:01:05 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Yalnız klibinde ki başarısızlığını gösterirse yine albüm tanıtımını yapamamış olur.Şebnem klipte olmasın bence animasyon gibi bişey olsun

Şebnem'le bir derdiniz mi var sizin ? Beğenmediğinizi belirttiniz, biz Şebnem'in tutumunu tahmin edebildiğimiz için onun gibi saygılı cevaplar veriyoruz da ısrarla tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorsunuz.

Gerçi hoş, ülkemde beğenilmesi için ortaya birinin çıkıp oynaması gerek...

Şunu sormak istiyorum siz şu dünyaya bu kadar kaliteli ne verdiniz de sürekli eleştiriyorsunuz ? Herkes umut dolu şarkı sözleri yazabilir; ama herkesin kaleminden bir "Her şey İnsanlar İçin", bir "İnsanlık" ya da bir "Deli Kızım Uyan" çıkmaz...

« Yanıtla #1496 : 17 Mart 2010 - 22:10:52 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Kaliteli ne verip vermediğim Şebnemi eleştirmemle hiç alaklı değil.İnsan ister istemez eleştirir ve siz neden Şebnem'e yönelik yaptığım her şeye karşı bi savunma alıyorsunuz anlamadım.Onu eleştirmem için bi derdimin olmasıda gerekmez.Cevap vermek zorundada değilsiniz bunu görev bellemiş 2-3 kişi sürekli her yoruma cevap yazıyo anlamadım ki ?

« Yanıtla #1497 : 17 Mart 2010 - 22:14:46 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Şebnem'i tanrı yaptı  :D
Deli Kızım Uyan'da Sezen'in parmağı var..Bahsi geçen Sezen'den o sözlerin 10 katı muhteşemini görüyoruz zaten..Şebnem'in göbek atmaya kabiliyeti olsa bugüne kadar çıkar oynardı zaten ki,bence lazım değil..

Forumdakiler oynak kişileri mi seviyo,oynaktan kastın ne?  UI (oynak,dolaylı yoldan senin dediğine çıkıyo)
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #1498 : 17 Mart 2010 - 22:28:32 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Şebnem'i tanrı yaptı  :D
Deli Kızım Uyan'da Sezen'in parmağı var..Bahsi geçen Sezen'den o sözlerin 10 katı muhteşemini görüyoruz zaten..Şebnem'in göbek atmaya kabiliyeti olsa bugüne kadar çıkar oynardı zaten ki,bence lazım değil..

Forumdakiler oynak kişileri mi seviyo,oynaktan kastın ne?  UI (oynak,dolaylı yoldan senin dediğine çıkıyo)

tanrı mı ? yazımdan bunu anladığınız için sizi tebrik ediyorum öncelikle. "5E" siz sürekli Şebnem'i yermeyi kendinize görev edindiğiniz için biz de savunuyoruz haklı olduğumuz yerlerde...

seytan nikahı :

Ayrıca ben forumdakiler oynak kişileri seviyor falan demedim. "Ülkemde" dedim dikkat ettiyseniz. Niye üstünüze alındınız anlamadım açıkçası.. Ayrıca Sezen Aksu'nun saydığım şarkılardan sadece Deli Kızım Uyan'da katkısı var.

Ki bana göre "Herşey insanlar için" çok harika sözlere sahip.. Tamamen de Şebnem'e ait. Zaten Kelimeler Yetse albümünde Sezen Aksu şarkısı yoktu yanılmıyorsam. Tüm sözler Şebnem'e aitti.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2010 - 22:29:12 Gönderen: DiviNeSouL »

« Yanıtla #1499 : 17 Mart 2010 - 22:31:44 »