Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219461 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2220 : 14 Mayıs 2011 - 17:56:04 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Vadafone Free Zone ~ Özgürce Yaşa {Canlı Performans}

http://www.youtube.com/watch?v=A4gcjl-7RxU&feature=player_embedded

Özlem Tekin

« Yanıtla #2220 : 14 Mayıs 2011 - 17:56:04 »

« Yanıtla #2221 : 17 Mayıs 2011 - 11:27:40 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Şebnem Ferah'ı herkes eleştirebilir ama kimse övemez değilmi?? Şebnem Ferah çok başarısız biri canım, biz hangi dünyada yaşıyoruz ??? Hiç övülecek yanı varmı yada hiç seveni varmı ??? :D  .lol. Öyle bir atmosfer yaratmışsınızki burda Şebnem Ferah hakkında olmlu birşey söyleyemiyo kimse, hemen anında cevap veriyosun,saçma sapan, başarasını çekemediğini gösteren mesajlar atıyosun.

Konser iyiydi diyolar gözünmü kördü,şarkı iyiydi diyolar müzik kulağınmı sağır,sesi iyi diyolar müziktenmi anlamıyosun,başarılı diyolar başarı anlayışın sıfır şeklinde hemen anında bilinçsizce ve tamamen karalamaya yönelik cevaplar atıyosun.Bide böyle gülerek falan yazıyosun cevaplarını, gülücükler ekliyosun, ahahaha çok komik falan diyosun.Sanki olumlu şeyler söyleyen,çok garip,çok gerçek dışı bişey söylüyo.Sanki hani Şebnem Ferah çok başarısız biri,genel kanı bu yönde,başarılı bulan kişi dünyadan bihaber yaşıyo gibi bi algı yaratıyosun.

Ama dünyadan bihaber olan, kendi kurduğun hayal dünyasında yaşayan sensin.Yazılan olumlu şeylerin hepsinin gerçek olduğunu çok iyi biliyosun ve tahammül edemiyosun bu duruma.Dalga geçiyomuş,komik geliyomuş gibi yaparak hazımsızlığını belli etmemeye çalışıyosun ama feci şekilde belli oluyor.Geç bu ayakları çünkü feci şekilde kokuyo bu ayaklar  .lol. .lol.  Asıl komik olan senin yazdıkların.Başka bi yerde söyle bunları, bi tarafıyla güler insanlar sana.Saçmalayan sensin bide utanmadan herkesin bildiği, kabul ettiği şeyleri söyleyenlere saçmalıyomuş muamaesl yapıyosun.İşin kötüsü sitede böyle bir hava yaratmışsın.Sana tavsiyem kendi kurduğun hayal dünyasından çık ve gerçekleri gör.Kimsenin özgürlüğünü kısıtlamaya kalkma,herkes dilediğini yazsın.Bu forumdaki en kötü yön,senin gibi birinin burda olması bence.İstediğin kadar karala, sonuç ortada,zaten kadının başarıları sana fazlasıyla kapak olmuş  .lol. .lol.

1 mesajlık sahte şebocu profilleri aramızda arkadaşlar. Gerçi kim olduğunu tahmin etmek zor değil. :D

Şebnem Ferah ve o lakayt fanları için söylediklerimi harika bir şekilde onaylıyorsun. Bana kapak olan bir şey yok ama senin içine bir şeylerin oturduğunu çok iyi hissediyorum bay ergen.

« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2011 - 11:35:29 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #2222 : 19 Mayıs 2011 - 17:42:42 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Eebnem_Ferah
bakin biriniz yahu yeni albummu diò ? yeni albummu cikarmis yahu bu simdi ?= ,.S

« Yanıtla #2223 : 19 Mayıs 2011 - 18:51:03 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Eebnem_Ferah
bakin biriniz yahu yeni albummu diò ? yeni albummu cikarmis yahu bu simdi ?= ,.S
vodafone için o üst taraflara baksan birazz
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #2224 : 20 Mayıs 2011 - 00:06:45 »

furkiii

• Ziyaretçi
zaytung'dan bu da güzelmiş..:D

"Üniversitelere öğrencilerden daha fazla uğrayan Şebnem Ferah, isteyenlerin yerine imza atabileceğini açıkladı... "

« Yanıtla #2225 : 20 Mayıs 2011 - 00:39:43 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
zaytung'dan bu da güzelmiş..:D

"Üniversitelere öğrencilerden daha fazla uğrayan Şebnem Ferah, isteyenlerin yerine imza atabileceğini açıkladı... "
hehehehehe benim yanıma uğrasın lütfen yaw :D

« Yanıtla #2226 : 24 Mayıs 2011 - 14:27:43 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
vodafone ile gelen bütün sanatçılar 1er saat kalacak sahnede şebo 1,5 saat kalacakmış aylin aslım'ı tercih ederdim :D

« Yanıtla #2227 : 24 Mayıs 2011 - 15:00:28 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Bon jovi konserinde ön grup olmuş. Şebnemin işleri tıkırında.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #2228 : 29 Mayıs 2011 - 01:08:52 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
Şebnem Ferah'ın son albümündeki 'Mahalle' isimli şarkısında "kim bilir kaç kez kaçırdım" sözünü takip eden ezgi ile eski albümlerinin birinde yer alan 'Özledim' veya 'Bugün' olarak bilinen şarkısında "nehrim ol gel ak yine" ve "kelebek ol gel uç yine" sözlerinin ardından gelen ezgi birbirine çok mu çok benziyor yoksa bana mı öyle geliyor?

« Yanıtla #2229 : 01 Haziran 2011 - 16:57:32 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator

« Yanıtla #2230 : 06 Haziran 2011 - 13:16:33 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
39 yaşındaki Şebnem Ferah, İzmir konserinde “Şebo benimle evlen” pankartı açan hayranına, “Bu kez zorlu bir rakibin var” diyerek kendisinden 15 yaş küçük aşkı Cenk Akyol’la evlilik sinyali verdi.

EVLİLİK İDDİASI HERKESİN DİLİNDE

Bir süredir aşk yaşayan rockçı Şebnem Ferah’la milli basketbolcu Cenk Akyol’un evleneceği müzik aleminde herkesin dilinde. Bugüne kadar özel hayatıyla ilgili sorulara cevap vermeyen ve bu konuda hiç konuşmayan 39 yaşındaki Ferah, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisiyle ilgili ilk kez İzmir’de küçük bir tüyo verdi.

KONSERDE İLAN-I AŞK

Geçen hafta İzmir’de konser veren Şebnem Ferah’a hayranları yoğun ilgi gösterdi. Hatta bir fanatiği üzerinde, “Şebo evlen benimle” yazan bir pankartla Ferah’a ilan-ı aşk etti. İlgiden çok memnun olan ünlü rockçı, hayranının evlilik teklifine Cenk Akyol’la evleneceği yönündeki iddiaları doğrular nitelikte bir cevap verdi: “Bu sıralar çok zorlu bir rakibiniz var!”

http://magazin.milliyet.com.tr/sebnem-den-evlilik-sinyali-/magazin/magazindetay/06.06.2011/1399048/default.htm
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #2231 : 06 Haziran 2011 - 13:19:43 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
evet evlensin,mutlu olsun günaydın sevgilim tarzında şarkılar yapsın bi kez daha hayran olalım. ama dur ya bi cümle içinde çok hayalperest oldum sanki :D
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #2232 : 06 Haziran 2011 - 13:34:02 »

Çevrimdışı ess_ea

• Yepyeni Üye
  • *
şebnemi çekemeyenler böyle cümleler kuruyor tabi ah ne kötü üzüldüm doğrusu
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2011 - 13:34:49 Gönderen: ess_ea »

« Yanıtla #2233 : 06 Haziran 2011 - 14:27:35 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
evlensin ve müziği bıraksın :p

« Yanıtla #2234 : 06 Haziran 2011 - 20:28:48 »

furkiii

• Ziyaretçi
cenk akyol, milli voleybolcu naz aydemir ile birlikte ve gayet eminim buna..=)

kendimi magazinci gibi hissettim..:D