Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219406 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2265 : 26 Haziran 2011 - 03:15:34 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Tüm samimiyetimle söylüyorum, eleştirince eleştirdi oluyor sonra ama söylemeden edemem.

Bir insan mayın tarlası şarkısında kafa sallayıp, sigara şarkısında rock işareti yapıp ritm tutuyorsa ve bunlar stüdyonun yarısından fazlaysa o işte bir sıkıntı var demektir. Sil baştan şarkısında pogo yapmaları kaçınılmaz.

Özlem Tekin

« Yanıtla #2265 : 26 Haziran 2011 - 03:15:34 »

« Yanıtla #2266 : 26 Haziran 2011 - 10:08:20 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Çok gülüyorum bu başlığı okurken :D Aklımdan nice atasözü geçiyor; atlı, Üsküdarlı, şemsiyeli falan. Sesli gülüyorum sonra...

Birkaç iyi adam; siz beni güldürdünüz Özlem de sizi güldürsün inşallah :)

Sırf Şebnem Ferah stadyumda çıkacak diye Bon Jovi'ye hevesleniyorum o_0

« Yanıtla #2267 : 26 Haziran 2011 - 10:26:58 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
tabii ki şekil itibariyle bir çok kişide var. ama yine de güzel görünüyor. ben şebnemden, kelebek, peri, ya da ağaç vb. dövmeler beklerdim. ilk kez şaşırttı beni.

di mi..onun adı Orman ya,ben de ağaçlı dallı bişi beklerdim ..ama ben begendim dövmeyi.itici ve agresif duruyıor çok o yüzden begendim :)

« Yanıtla #2268 : 26 Haziran 2011 - 12:10:54 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Çok gülüyorum bu başlığı okurken :D Aklımdan nice atasözü geçiyor; atlı, Üsküdarlı, şemsiyeli falan. Sesli gülüyorum sonra...

Birkaç iyi adam; siz beni güldürdünüz Özlem de sizi güldürsün inşallah :
Sırf Şebnem Ferah stadyumda çıkacak diye Bon Jovi'ye hevesleniyorum o_0[/quote

bizim derdimiz atla üsküdarla filan değil ki ben de biliyorum şebnemin çok daha popüler olduğunu özlemin yapması için heveslendiğimiz birçok şeyi şebnemin yaptığını müzikte özlemden kat be kat daha istikrarlı olduğunu hayran kitlesinin özlemi ona katladığını bu konularla bir derdim yok ama bir de şunu biliyorum ki bu gerçeği kafamda hiçbir hayran kitlesi hiçbir medya pompası değiştiremeyecek evet şebnem daha popüler,oyunu kuralına göre oynamayı daha iyi biliyor,amaaaa özlem müzik yaptığında özlemin müzik yapmasına medya tarafından izin verildiğinde özlem birtanedir kıyas kabul etmez hiiiççç popüler değildir karizmatik değildir ama çoook iyidir,bu ülkeye fazladır her ne kadar stadyumlara çıkamasa da benim gözbebeğimdir işte o kadar
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2011 - 12:20:43 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #2269 : 26 Haziran 2011 - 13:53:31 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong

Birkaç iyi adam; siz beni güldürdünüz Özlem de sizi güldürsün inşallah :)

Evet böyle bazı adamlarda hep kıskandığımızı sanıp egolarını tatmin eder. Hayır canım, mayın tarlası şarkısında kafa sallayan 100 kadar velet beni hiç kıskandırmıyor inan, alın sizin olsun. Ya da şebnem ferah programda ağzını açıp "aa" dediği anda şebnemmmmmmmm diye bağıran ergenleri de kıskanmıyorum hepsi sizin olsun, gerçekten bak. Dün gece ne kadar şişkin bir balon olduğunu bir kere daha gördüm. Tüm duygularımı izole ederek canlı performansını da izledik. Şükür ki bizi şaşırtmadı. Ekosuna kurban onun.

Şimdi gülmeye devam edebilirsin, sesli sesli.

« Yanıtla #2270 : 26 Haziran 2011 - 21:48:28 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Tanrıça... dün çok iyidi(tabi fiziksel görüşü dışında) haykoyla düet yaparken herkes onlar için delirirken ÖZ için üzüldüm.. eğer istese hepsini geçer ama istemiyo işte:) orda en az şebnem yada hayko kadar özlemde insanlardan o sevgiliyi hakediyo.ama fazla hayranı yok ne yazıkki..azız ama özüz
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2271 : 26 Haziran 2011 - 21:56:33 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
"Mayın Tarlası" ve "Sigara"ya bağır çağır eşlik ettim evet, ama bu "kraliçe" yapma olayında "YEK YEA !" diye de bağırdım. Yapmacık oldu, kasıntı oldu. Öyle yani.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #2272 : 26 Haziran 2011 - 22:13:11 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Canlı performansı vasattı. Ve başka şarkın mı kalmadı sil baştan,mayın tarlası,çakıl taşları falan. Neden son albümden bi şarkı söylemiyor hiç merak ediyorum ??
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #2273 : 26 Haziran 2011 - 22:21:14 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Canlı performansı kötü bu kadının. Tam bir albüm sanatçısı. Çok güzel şarkıları var ama -şahsen beni- her yerde duymaktan kendilerinden bıktırmış şarkılar bunlar. Ayrıca hiçbir şekilde değişikliğe gittiğini görmedim, göremiyorum ve göremeyeceğim de galiba. Bir de fanatiklik derecesinde seven hayranları beni deli ediyor; herkesin gördüğü şeyi ben göremiyormuşum gibi geliyor. Halbuki bir kere Özlem Tekin konserine gitmemiş olmama rağmen iki kere bu kadını canlı olarak izledim "Hakkını mı yiyorum acaba?" diye düşünerek... Bir de bu kadını genel itibariyle sevmediğini söyleyene ucube gibi bakılıyor. Tabu olmuş ülkemde bazı başka şeyler gibi...
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #2274 : 26 Haziran 2011 - 22:27:01 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Bir de bu kadını genel itibariyle sevmediğini söyleyene ucube gibi bakılıyor. Tabu olmuş ülkemde bazı başka şeyler gibi...

Aynen öyle. "Amaaan sıktı bee" bile desen, vay haline. =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #2275 : 26 Haziran 2011 - 22:39:23 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Ben şebnemle ilgili eleştiride bulunduğumda hiç o tip tepki veren insanlarla karşılaşmadım.

Okan'ı izledim. Berbat bir program olmuştu. Şebnem'i dinlerken de çok sıkıldım. ''Bıkmadılar mı artık şu şarkılardan?! Hep ayrı hep aynı'' dedim. Sahnede duruşu da çok kasıntıydı! Şebnem şarkılarını bitirmeden kanalı değiştirdim. Hayko programı götürdü diyebilirim. Mustafa topaloğlu 'nun gelmesi artık sabrımın taşması oldu ve kapattım.

Şebnemin boyunun kısalığıyla ilgili bir iç çekişi çok hoştu be hahaha
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2011 - 22:40:00 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #2276 : 26 Haziran 2011 - 22:40:47 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ben şebnemle ilgili eleştiride bulunduğumda hiç o tip tepki veren insanlarla karşılaşmadım.

Okan'ı izledim. Berbat bir program olmuştu. Şebnem'i dinlerken de çok sıkıldım. ''Bıkmadılar mı artık şu şarkılardan?! Hep ayrı hep aynı'' dedim. Sahnede duruşu da çok kasıntıydı! Şebnem şarkılarını bitirmeden kanalı değiştirdim. Hayko programı götürdü diyebilirim. Mustafa topaloğlu 'nun gelmesi artık sabrımın taşması oldu ve kapattım.

Şebnemin boyunun kısalığıyla ilgili bir iç çekişi çok hoştu be hahaha

Bu eleştirinin üstüne alırsın sen de boyunun ölçüsünü. :p Tabi ben böyle yazdım diye kimse eleştirmeyebilir de siteden.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #2277 : 26 Haziran 2011 - 23:28:34 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Neden son albümden bi şarkı söylemiyor hiç merak ediyorum ??
Çünkü,son albümden hiç hit parçası yok.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #2278 : 26 Haziran 2011 - 23:43:48 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Okan neden sonunda Şebnem'e o tacı taktı ki?
O hareketi yüzünden bir seyircisini kaybetti !
Niye bu kadın çıkınca insanlar böyle titizleniyo bi ayrı muamele çekiyo anlamış değilim.
Öyle üstün bi özelliğide yok yani.
Aynı şarkılar,aynı sözler,aynı kendini çok bilmiş ve bu yüzden hiç pot kırmamaya çalışan Şebnem...

Bu kadını hiç sevemeyeceğim.

« Yanıtla #2279 : 27 Haziran 2011 - 00:32:41 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Türkiye'de Şebnem Ferah hayranlarının sayısı maalesef fazla sayıda.. Hatta diyebilirim ki; bayan sanatçı bazında değerlendirme yapmak gerekirse Türkiye de her türden müzik dinleyen insanların mutlaka dinlediği sanatçılardan biridir. Yani insanların çoğu mutlaka bir kaç şarkısını severek dinliyordur.. Buda ona ekstra(efes değil) bir avantaj sağlıyor.. Kendi dalında en çok dinlenen bayan sanatçı konumunu alıyor.. Hal böyle olunca rock kraliçesi muamelesi görüyor.. Oysa ki yalnızca rock v.b. müzik dallarına ilgisi olan insanlar ele alınıp değerlendirilseydi kraliçe muamelesi yapılmazdı.. Daha farklı muameler görürdü rozet takarlardı belki..Şarkılarından ötürü..Şimdi gitar(klasik,bas,electro), battery, ud, bağlama, obua, klasik fülüt(ilkokul çağı veletlerin çaldığı:) enstrümanlardan oluşan müzikleri dinleyen insanlar diye ayırma yaparsak.. Önüne gelen Şebnem Ferah dinliyor bu ne ya... Kadın pasif hiç bir hareketliliği yok öyle uUuya nefes alıp veriyor..:)) İki duygusal şarkı besteliyor millet yamılıyor.. Sorunu Şebnem de aramamak gerek binevi sonuçta onu buralara getiren insanlar topluluğu var.. Bu insanlar antik çağlarda taş, sopa vesayre doğanın seslerinden etkilenen insanlar.. Güncel bir örnek vermek gerekirsek kapı gıcırtısından etkilenen insanlar.. Şebnem Ferah'ın çoğu şarkısı aşk teması üzerinde olduğu için ve bizim milletimizde bu tür şarkıları çok sevdiği için seviliyor.. Nebileyim Şebnem Ferah daha sempatik geliyor herhalde.. Çok enteresan bende dinliyorum Şebnem Ferah ama belirli şarkılarını seviyorum...Yalovalı olduğu için demiyorum Şebnem Ferah ilk çıkarttığı albümleriyle bu konumunu koruyor.. Çünkü dinleyenleri, sevenleri ilk çıkarttığı albümlerinin şarkılarını seviyor.. Şimdiki albümü içler acısı facia...Çok yapmacık duruyor birde ekranda doğal bir yanı yok...Daa(ooo bilmiyooor) seviliyor gene yapacak birşey yok ne kadarda eleştirsek te durum bu.. Seveni var sevmeyeni var saygı duymak gerekir diye düşünüyorum. Hiç kimseninde onunla kişisel sorununun olduğunu düşünmüyorum.. Bence müzik yapmasında bir sorun yok.. Şebnem Ferah eleştirileceğine bu kadar pop müzik yapmaya çalışan insancıklar var; onalara tepki göstermek gerekir.. Çünkü onlar daha can sıkıcı................
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2011 - 00:45:21 Gönderen: ARGo_ »