Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219411 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2610 : 31 Mart 2012 - 20:57:13 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
şebnem konserleri çok sağlam geçer ya,şahanedir! uzunda sürer...ama şebnem bu kadar parayı ne yapacak anlamış diilim! bildiğim kadarıyla tripleks villası var....kendi yapım şirketinide kuracak...e en çok kazananlar arasında... vodefondan da epey bi para kaldırdı... yahu hep şebnem e yapıyolar turneleri ,reklamları! özlem'in nesi eksik anlamıyorum.bi müzikte stratejiyi oturtamadı gitti özlem!
onu bu oyunculuk sevdası yaktı! böhü
« Son Düzenleme: 31 Mart 2012 - 20:58:06 Gönderen: badgirl »
FOREVER

Özlem Tekin

« Yanıtla #2610 : 31 Mart 2012 - 20:57:13 »

« Yanıtla #2611 : 31 Mart 2012 - 23:27:56 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
''Sanatçı taleplerinde son derece alçakgönüllüdür. Gerçekten istediği iki şey vardır: Ekmeği ve sanatı.'' demiş bir düşünür.

Ekmek? Pırlantadan yapılmış bir ekmektir o.
Sanat? ...
..

« Yanıtla #2612 : 02 Nisan 2012 - 15:01:34 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Nasıl ki hayatını göz önünde yaşamayı sevmiyorsa, yaptığı yardımları da gözümüze sokmayı doğru bulmuyor olabilir!

Ayrıca müzik yapmasına engel teşkil edebileceğini düşündüğü için kendi yapım şirketini kurmaktan vazgeçti diye biliyorum.

Daha önce "İstanbul Open Air Festival" olarak 4-6-7 Temmuz'da Parkorman'da yapılması planlanan festivalin adı "Tuborg Gold Fest" olarak değişmiş. Guns N’Roses, Godsmack, In Flames, Apocalyptica, Within Temptation, Ugly Kid Joe gibi grupların konfirme edildiği bu festivalde de yer alacak Şebnem Ferah. 5 Temmuz'un pas geçilmesinin sebebi şu an açıklanmayan ama pek yakında duyurulacak büyük bir ismin ancak 4 Temmuz’da müsait olması. Organizatör Purple seneye ertelemektense bir gün ara verelim ama yapalım diye düşünmüş.

Temelinizi sağlam attıysanız ve aynı özende devam ettirdiyseniz hayatınızı, hiçbir şey size mani olamaz! Hayatın kendisi bile..! Boşa kurşun sıkmaktansa örnek almaya bakın.
 .bye.

« Yanıtla #2613 : 02 Nisan 2012 - 20:48:14 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Evet şebnemi örnek alıp köşeyi dönücem!  hahaha

..

« Yanıtla #2614 : 02 Nisan 2012 - 21:32:48 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
Evet şebnemi örnek alıp köşeyi dönücem!  hahaha

abartmıyor musun ? gereksiz yere vuruyosun bence,yanlış hedef! şebnem bu piyasanın içindeki en doğru ve de en sağlam bi kaç isimden biri! çok samimi müzik yapıyor,sadece işiyle gündemde...ne yapsın kadın,albümleri ilk günden beri satıyor,beğeniliyor...emeğinin karşılığını da alıyor...yardım konserlerinin çoğunda da onun ismi hep başlarda...

sadece 2 albümü olan emre aydın bile yapım şirketi kurmuş,sinema işine giriyormuş...
FOREVER

« Yanıtla #2615 : 02 Nisan 2012 - 22:05:02 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
şebnem bu piyasanın içindeki en doğru ve de en sağlam bi kaç isimden biri! çok samimi müzik yapıyor,sadece işiyle gündemde.

6 albümü de biribirine benzeyen temcit pilavı tadında piyasa albüm yapan biri, samimi müzik yapmış olmuyor. Bilgine.

« Yanıtla #2616 : 02 Nisan 2012 - 22:07:04 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
6 albümü de biribirine benzeyen temcit pilavı tadında piyasa albüm yapan biri, samimi müzik yapmış olmuyor. Bilgine.

Sana göre...

Bilgine!

« Yanıtla #2617 : 02 Nisan 2012 - 22:21:04 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Elbette bana göre, forum mesajı bana ait olduğuna göre.  .woot.

Lakin gördüğüm üzere birçok kişiye göre de. Bilgilerinize. Şebnem Ferah ile ilgili anti bir durum oluştuğun da koşa koşa gelip, avukatlık yapmanıza gerek yok. Komik oluyor.
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012 - 22:24:27 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #2618 : 02 Nisan 2012 - 22:57:40 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
özetle özlem sebneme 10 basar konu kitlenmiştir...burda sebnem 1 numara havası estirtmeyiz cesaret hapı mı aldı bu sebnemciler..topugu nuzdan vurdurum walla..mervenin yenisi mafya agır abilerden reis diyolar..daha yeni tanıstık vurdururm valla :) özlemle kıyas nerden cıktı demeyin o 11.14 öyle düsünüyo
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012 - 23:04:57 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2619 : 02 Nisan 2012 - 22:59:36 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
"Perdeler" tadında bir albüm yapsa yine...

« Yanıtla #2620 : 02 Nisan 2012 - 23:03:00 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
özetle özlem sebneme 10 basar konu kitlenmiştir...burda sebnem 1 numara havası estirtmeyiz cesaret hapı mı aldı bu sebnemciler..topugu nuzdan vurdurum walla..mervenin yenisi mafya agır abilerden..daha yeni tanıstık vurdururm valla :) özlemle kıyas nerden cıktı demeyin o 11.14 öyle düsünüyo

Sen de bi sevgili bulup stresine son versen seviniriz. Kimse oyle bi kiyas yapmiyor gayet guzel konusuyorlar

« Yanıtla #2621 : 02 Nisan 2012 - 23:28:29 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
O değil de Tuborg Goldfest'e Evanescence eklenmiş. Muhtemelen 4 Temmuz'da çıkacak grup.

Bizden eklenen yeni isimler; Pentagram, Redd, Erdem Yener ve Ayşe Saran.

Görmeyi reddettiklerin, görmek istediğinden çoklar. Havada kuş, denizde balık, çölde kum kadar kalabalıklar!

.bye.

« Yanıtla #2622 : 02 Nisan 2012 - 23:32:18 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
olsun ben yinede kıyas olmasada dalmak istedim..bu konuda kendimi tutamıyorum 11.14 sebnem 1 numara havası estirlyo eskien beri alttan alttan..evet bencede bende bi reis ayalamalıyım..ama sen cesaret hapı aldın galiba burcin..aşk hatatım haakkında konusanları topugundan vurduruyorum da prensip olarak..neyse sen yabancı degilsin :):)
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2623 : 02 Nisan 2012 - 23:48:02 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
özetle özlem sebneme 10 basar konu kitlenmiştir...burda sebnem 1 numara havası estirtmeyiz cesaret hapı mı aldı bu sebnemciler..topugu nuzdan vurdurum walla..mervenin yenisi mafya agır abilerden reis diyolar..daha yeni tanıstık vurdururm valla :) özlemle kıyas nerden cıktı demeyin o 11.14 öyle düsünüyo

harbiden ya git bi sevgili fln yap bütün gün burada takılacağına,yurtta insanın canı sıkılır seni anlıyorum....

bu da bir numaralı anti şebnemci...ona temcid pilavı denmiyor  bildiğim kadarıyla! oturmuş bir tarzı var,arayış içerisinde diil anladığım kadarıyla...ne yani ibrahim tatlıses de tecno,r&b fln mı deniycek her albümde:P
yanlış anlaşılmasın ben şebnemin fanı veya avukatı diilim! sadece iyi bir müzik dinleyiciyisiyim... kaliteli olan her şeyi dinlerim...lakin konu nerelere geldi neden özlemle kıyasladınız hemen anlamadım! bir özlem fanı olarak hiçbir zaman ne şebnemle kıyaslama yaptım ne de başka bişiy...tam aksine objektif değerlendirmeye çalışıyorum...
FOREVER

« Yanıtla #2624 : 02 Nisan 2012 - 23:51:35 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Badgirl, öncelikle bana ya da herhangi birisine "bu" diyemezsin. İfadelerine dikkat etmeni öneririm. Ve haklısın, temcid denmiyor (keza ben temcit yazmışım, yani doğrusunu) temcit denir.

Özlem ile kıyasladığımı nereden ve nasıl algıladın bilemiyorum lakin, burası şebnem ferah başlığı ve benim onunla ilgili görüşüm bu. Müzikal farklılık demek, albüm soundlarında daldan dala atlasın demek değildir. Lakin şimdi onu da anlatacak mecalim yok.