Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219428 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2970 : 14 Nisan 2013 - 17:48:01 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
iyiki de gitmemeiş bide şu açıdan bakın orda şebnem var teoman var 2siyle de kötü dalabilirlerdi :):):):):):):)
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #2970 : 14 Nisan 2013 - 17:48:01 »

« Yanıtla #2971 : 14 Nisan 2013 - 18:36:13 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
özlem cenazeye gitmedi.çünkü evde bile işlerini birileri yapıyor...al beni için gelip gitmeleri ne kadar eziyetti ben biliyorum.tekerlekl i sandalyeyle ucaklara inip binmek.bi şekilde organizasyon getirdi götürdü yanına adam verdiler yardımcı oldular falan..otel odasında kapıyı açamıyodu gelen görevliye biz yatana kadar yanında kalıyoduk miraç daha çok yanında zaten.
cenazeye gitmek kişisel bir tercih..benim de ayagım gitmez pek öyle yerlere..hele de böyle bir durumda bu kadar uaktayken gitmediğim için ayıplanmayacagımı düşünüyorsam hiç de rahatsız olmam.cenazeye katılmamak birine önem vermediğini göstermez..başkalarının senin o kişi için ne düşündüğüne karar veremeyecegini düşündüğünü gösterir.istanbulda olsa sağlıklı olsa gidermiydi onu da bilmem çünkü özlemin dünya görüsü çok farklı.bu tarz rituellere takılan biri değil..ölen zaten görmüyo kalanlara gösteri mi yapmak o cenazeye katılmak diye düşünüyorum ben de.ben de gitmezdim yani.
sonuc olarak Erdal ve Sercan kesin sesinizi...şebnem ferah hakkında konusma artık Sercan boşver kendi sinirini bozuyosun .bilen biliyo neyin ne oldugunu..gazetecil ere cenazede show yapmakla olmuyo birine verilen değeri göstermek..zamanında bedava konser verdi Özlem Zeki ateş rica ettiği için.İzmir kemancının açılısında para almadan sahneye çıktı.yaşarken verdiği değeri bizzat kendisine görtermiştir Özlem,öldükten sonra başkalarına ispatlamasına gerek yok.
NOKTA. çok iyi bi açıklama bence yeterli herkes payına düşen cevabı alır burdan..

« Yanıtla #2972 : 14 Nisan 2013 - 20:33:16 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Gençler niye bu kadar büyüttünüz sadece merak ettim :D pyroxun açıklaması da yetti.buydu yani sürekli öküz altında buzağı aramalar falan.

« Yanıtla #2973 : 14 Nisan 2013 - 20:51:46 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri

Zeki Ateş'in cenaze töreninden.Herkes varmış, Özlem neden yoktu acaba cenazede  :höö:
[/quote]

bu kadar araştırma yapmışsın onuda araştırıp bulsaydın o zaman özlem niye gitmedi cenazeye çok istiyodun madem orda görmeyi bodruma gidip özlemi alıp cenazeye götürseydin. ne saçma şeylere takıyosunuz kendi hayatınıza bakın belki bişeyleri kurtarırsınız.. neyse....
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #2974 : 14 Nisan 2013 - 23:11:23 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **

Zeki Ateş'in cenaze töreninden.Herkes varmış, Özlem neden yoktu acaba cenazede  :höö:

bu kadar araştırma yapmışsın onuda araştırıp bulsaydın o zaman özlem niye gitmedi cenazeye çok istiyodun madem orda görmeyi bodruma gidip özlemi alıp cenazeye götürseydin. ne saçma şeylere takıyosunuz kendi hayatınıza bakın belki bişeyleri kurtarırsınız.. neyse....
Yeter artık..Çok bilmeyin.Meraktan ölmüyodum ya da sorgulamadım sadece bir soruydu binlerce akıl veren çıktı.Sen her şeyi kurtarmışsın belli ki şimdi akıl dağıtıyosun

« Yanıtla #2975 : 14 Nisan 2013 - 23:18:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bir soru yüzünden bu kadar gerilmeye luzüm yok,işine gelmezse cevap vermezsin.Kimsenin kişiliğine aykırı bir soru sorulmamış,ayrıca kinayede göremedim.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2013 - 23:19:14 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #2976 : 14 Nisan 2013 - 23:20:14 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
evet o cenazede özlem yok diyen üye bence imada bulunmadı kötü niyetl, değildi..amma velakin burda ŞF hakkında olumlu bişeylere izin verilmemesi de hoşuma gidiyo :D
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2977 : 16 Nisan 2013 - 20:35:15 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
evde tek kalmaktan korkarmış..hatta dışardan eve gelince yatakların altına kadar evi kontrol edermiş...malımsı...

« Yanıtla #2978 : 17 Nisan 2013 - 08:47:49 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Klip çekimi bitmiş.Tahmin ettiğim gibi Ketche yapımı.

« Yanıtla #2979 : 17 Nisan 2013 - 11:34:46 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
bakalım nasıl bi klip çıkıcak ortaya
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #2980 : 17 Nisan 2013 - 12:59:20 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Klasik Şebnem klibi olur heralde.Çalıp söylerler sadece.
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #2981 : 17 Nisan 2013 - 13:07:27 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
hani albüm çıkıyodu??

« Yanıtla #2982 : 17 Nisan 2013 - 13:23:20 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
hani albüm çıkıyodu??
özlemin albümünü dinledikten sonra karizma çizilmesin diye yeniden kaydetmiştir. daha çok distortion, daha çok çığlık :P
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #2983 : 17 Nisan 2013 - 13:30:22 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
özlemin albümünü dinledikten sonra karizma çizilmesin diye yeniden kaydetmiştir. daha çok distortion, daha çok çığlık :P

Mıymıylasa da satar albüm binlerce. Sorun değil bence. :D

« Yanıtla #2984 : 19 Nisan 2013 - 15:58:56 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
http://www.youtube.com/watch?v=lK83hRjwyz8

‘MMXII’ isimli yeni albümünü çıkaran Pentagram’ın klibinde Nejat İşler ve Şebnem Ferah gibi pek çok ünlü isim rol aldı.
Athena, Gözde Kansu, Janset, Küçük İskender, Mor ve Ötesi, Nejat İşler, Ogün Sanlısoy ve Şebnem Ferah gibi isimlerin misafir olduğu klibin yönetmenliğini, sinemaseverlerin ‘Romantik Komedi’ filmiyle tanıdığı Ketche üstlendi.

ben yeni öğrendim bunu
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2013 - 16:00:17 Gönderen: Shiver »