Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219400 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #3240 : 14 Mayıs 2013 - 22:12:17 »

Çevrimdışı mabelim

• Üye
  • **
od favorim..

Özlem Tekin

« Yanıtla #3240 : 14 Mayıs 2013 - 22:12:17 »

« Yanıtla #3241 : 15 Mayıs 2013 - 21:23:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Şebnem sahneyi yaktı

Hayranlarını coşturdu

Şebnem Ferah Vodafone FreeZone konserleri kapsamında önceki akşam Antalya'da sahneye çıktı. Ateş anlamına gelen Od adlı yeni albümüyle adından söz ettiren Ferah, kendisini dinlemeye gelen 5 bin hayranını şarkılarıyla coşturdu.

http://magazin.haberturk.com/muzik/haber/844517-sebnem-sahneyi-yakti

« Yanıtla #3242 : 16 Mayıs 2013 - 01:06:59 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
şebnem ferahın hayran sayfasına baktım şimdi ilk kez orda nasıl muhabbetler dönüyor diye çok kötü bi site ve şöyle bi başlık açmışlar seroxun yazısını paylaşıp "özlem tekin hayranlarından şok iddia" gibi bişey komikler hahaha

« Yanıtla #3243 : 16 Mayıs 2013 - 01:32:11 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
şebnem ferahın hayran sayfasına baktım şimdi ilk kez orda nasıl muhabbetler dönüyor diye çok kötü bi site ve şöyle bi başlık açmışlar seroxun yazısını paylaşıp "özlem tekin hayranlarından şok iddia" gibi bişey komikler hahaha

Off bu ergenlerden ne küfür yerim ha. Kulaklar çınlamaktan patlar artık. :D

Nasıl umrumda, nasıl! Bir de "iddia" demişler şebocanlar.

« Yanıtla #3244 : 16 Mayıs 2013 - 02:29:34 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Off bu ergenlerden ne küfür yerim ha. Kulaklar çınlamaktan patlar artık. :D

Nasıl umrumda, nasıl! Bir de "iddia" demişler şebocanlar.
neler neler yazmış ya çok komikler sezenin şebnemi destekleyip özlemi engellediğini falan yazmış burda tam olarak öyle konuşmasak da  çarptırmış olayları falan ben bunların sayfasına da üye olabilirim yakında çok eğlenceliler hahaha

« Yanıtla #3245 : 16 Mayıs 2013 - 07:54:10 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
asıl forum siteleri şeboistnet.com degil mi? Ama bakımdalar..hepsi orda takılırdı eskiden burçin furkii ve ben de üyeydik :D
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2013 - 08:30:45 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #3246 : 16 Mayıs 2013 - 10:40:14 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
antalya konserı baya güzel geçmiş
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #3247 : 16 Mayıs 2013 - 11:28:14 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
http://www.sebnemferah.info/fans/viewtopic.php?t=8112&start=0

Forum linki bu.

Başlığı açan üye 19 Nisan 2013'te kayıt olmuş ve sadece yukarıdaki linkte yer alan mesajı göndermiş! 27 günde 50 civarında görüntülenmiş ve hiç cevap yazılmamış başlığa?!

Ortalığı karıştırmak, Şebnem Ferah fanlarını Özlem Tekin hakkında kötü söylemde bulunmaya yönlendirmek için açıldığı aşikar bu konunun. O yazıyı yazan arkadaş dışında içinizden biri bile açmış olabilir o derece!

O forumun neredeyse "ölü" olması, başlığı açan kişinin emeline ulaşmasını engellemiş görüldüğü üzere.

Twitter ve Facebook'taki "ergenler"le savaşmaya devam edebilirsiniz gençler ;)

Ergenleri sahip olduğu tutkulardan bu şekilde vazgeçiremezsiniz yalnız. Kendi ergenliğinizi hatırlayın. Birileri size yapmayı istemediğiniz bir şeyi dayatmaya çalıştığında ya da tuttuğunuz yolun aksi istikametine sevk etmeyi lüzum gördüğünde nasıl da karşı duruyordunuz. Şimdinin en azılı ergen Şeboistleri, hayatın eleğinden geçmeye başladığında birer birer kaybolacak, elekte kalmayı başaranlar da "kemik kitle"yle bütünleşecek. Konserlerine gidecek, albümlerini alacak, "istikrar"dan belki sıkılacak ama Şebnem Ferah canlı canlı söylemeye başladı mı şarkılarını ne dert kalacak ne keder... Kadının sesine, müziğine yüklenecek hepsi ve o ses iki saatliğine de olsa hafifletecek bünyelerini!

Böyle işte...

« Yanıtla #3248 : 16 Mayıs 2013 - 13:06:22 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
11.14 belgelerle geldi evet bu sayfa ta kendisi.. sayfanın ne kadar aktif olup olmadığını bilemem ilk kez girdim merak edip ve bunu gördüm komik geldi burda paylaşmak istedim böyle işte..

« Yanıtla #3249 : 16 Mayıs 2013 - 13:18:24 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Cidden şebnem dinlediğinde dert ve kederden kurtulup, hafifleyen var mı? Bence o, konserde falan binlerce kişiyle aynı şarkıyı yaşlı gözlerle söylerken, oh be yalnız değilmişim duygusunun verdiği etkidir.Yoksa çok iç açıcı şarkısı olmadı kadının. Bilmediğim bir albümü varsa o ayrı...

Bu albümle ilgili benim de beklentim oldukça yüksekti. Benim favori şebnem ferah albümüm can kırıkları'dır. Hatta en iyi rock albümleri arasında ilk 3 e girer benim için.
Can kırıklarına benzerliğinden olsa gerek, od şarkısını beğendim.
Genel olarak çok kötü bir albüm olmasa da, yeni hiç bir şey sunmuyor. Bu durum, ''istikrar'' diye  savunulsa bile aslında durumun böyle olmadığını hepimiz biliyoruz. Ki zaten okuduğum bir çok eleştiri de bunu destekliyor. Aksini düşünenler elbet olacaktır. Bizde de benzer durumlar oldu zamanında.
Aslında işin özeti, Şebnem de Teoman gibi bir üretkenlik sıkıntısı yaşıyor son yıllarda. Teoman bunu açıklayıp, müziğe ara vererek en doğrusunu yaptı. Şebnemin de buna ihtiyacı var, çünkü gidişat kötü. Ama böyle bir yolu tercih edeceğini hiç sanmıyorum.

Yaptığı albüm çok kötü ya da çok iyi olsa da hiç bir şey değişmeyecek. Yine çok satacak, yine çok konser verecek. Müzik marketlerin raflarında yine en çok o yer tutacak. Sponsorlar şebnem için yarışa girecek vs... Sistem böyle çalışıyor ve hiç yadırgamıyorum bu durumu. Çünkü bunu başarmak hiç kolay değil. Hatta taktir bile ediyorum zaman zaman. Ama müzisyenliğini değil, ticari becerisini.

« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2013 - 15:10:13 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #3250 : 16 Mayıs 2013 - 18:12:49 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Oha o-haa ooo.. !  ''Od'' çok iyiymiş. Başladım bakalım albümü dinlemeye.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2013 - 18:15:02 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #3251 : 16 Mayıs 2013 - 20:03:03 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Kartonette "Utangaç"ın gitarını Şebnem'e ait olduğu yazıyor, çok iyi yazmış ve çalmış.Albümdeki en iyi

« Yanıtla #3252 : 16 Mayıs 2013 - 23:57:35 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
albümün en farklı çalışması utangaç olmuş bence en güzeli sora da can kırıkları çakması od..

« Yanıtla #3253 : 17 Mayıs 2013 - 00:18:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ne kadar haklı olsakta Şebnem'i karalama olayına bir son vermek şart bence. Albümü beğenmemek eleştirmek falan tamam ama direkt hakaret edip araya Özlem'i sıkıştırmak falan gereksiz gelmeye başladı bana.
Hatta Özlem'i gerçekten seven ve dinleyen Şebnem Ferah hayranları bile bu durumdan rahatsız olmaya başladılar gördüğüm kadarıyla. Hadi biz yaptık diyelim, Özlem'in destek vermesi ancak onun zararına olur ve öylede oluyor. Bu sebeple bence twetter da Şebnem'i yeren,Özlem'i öven kelimeleri tek cümlede kullanmasak daha iyi olur.

« Yanıtla #3254 : 17 Mayıs 2013 - 00:36:23 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
twitterda isteyen istediği gibi konuşuyor bunun önünü alamazsın herkesin kişisel hesabı eskiden ağzı olan konuşuyor diye bi tabir vardı şimdi klavyesi olan istediğini yazıyor söylüyor.. oyüzden sevgili moderatör sen buraya ancak müdahale edebilirsin üzgünüm..