Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219430 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #3330 : 15 Haziran 2013 - 20:59:33 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Yazdığı sözler ve söylediği şarkılar artık bana hitap etmese de, mükemmel bir üslup ve anlayan için çok iğneleyici kelimelerle yazdığı  2 mektup  kendine hayran bıraktırdı beni. Sadece o değil. Aslı, Aylin ve Pamela da kendilerini çok net ifade edenlerden. 

Ek olarak Jehan Barbur, Ceylan Ertem, Harun Tekin, Cem Köksal, ameliyatı sebebiyle son zamanlarda aktif olarak yer alamasa da Fazıl Say.

Ve daha pek çok müzisyen. Gerek şarkılarıyla, gerek aktif olarak destek verdiler. Hepsi sağ olsun, var olsunlar.

Özlem Tekin

« Yanıtla #3330 : 15 Haziran 2013 - 20:59:33 »

« Yanıtla #3331 : 16 Haziran 2013 - 18:16:14 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
okumak ile okuduğunu anlama, bakmakla görmek arasındaki ilişki gibidir. Şebnem'i yapılan her fiilde samimiyet aradığı için korkak olarak gören sen, bu eylemi sırf Şebnem gerçekleştirdi diye tiksinen yine sen. Kısacası halt etmişsin arkadaşım.

Sanatçıların eyleme destek vermelerini savunuyorum. Tabi her sanatçının  ya da  kişinin diyeyim uslübu farklıdır. Ben sadece Şebnemi fazla pasif bulduğumu söyledim. Bu pasiflik bana iğreti verdi. O kadar. Protestolara farklı yaklaşımlar her kişi tarafından olabilir. Benim pratiğim ve eleştirim şebnemden farklı. Bu yüzden bana yazdığı mektup korkakça geldi. Sorun anlamamak değil, arkadaşım.
..

« Yanıtla #3332 : 17 Haziran 2013 - 02:25:46 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Girdap bayağı güzelmiş dinledikçe sevdim. Azraile yazmış diyorlar. Bunu öğrendikten sonra sözler bir anlama büründü tabi :)
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #3333 : 17 Haziran 2013 - 07:46:33 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Rüyamda konserine gitmiştim. Küçük bir mekânda gerçekleşiyordu. Ben sürekli konuşuyordum. Bir de baktım ki Şebnem bana bakıp "sus" işareti yapıyor. Konser durmuş, beni bekliyorlar... Sonra kadın bir güvenlik geliyor ama bilindik güvenlik kalıplarına sığmayacak tarzda giyinmiş. "Tamam, susuyorum!" deyip susuyorum ve konser devam ediyor.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #3334 : 17 Haziran 2013 - 13:08:01 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
"Bir kimse rüyasında konsere giderek orada müzik dinlemesi, genç bir erkek için, başarılı bir fırsat geleceğine, orta yaş insanlar için ise, aile yaşamında mutlu ve sağlıklı olacağına işarettir. Genç bir kız için, hoşlanacağı bir insana, yaşlı kadınlara için, değerli bir hediye alacağına işaret eder." rüya tabirlerine baktım hemen :D

« Yanıtla #3335 : 17 Haziran 2013 - 15:33:48 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
"Bir kimse rüyasında konsere giderek orada müzik dinlemesi, genç bir erkek için, başarılı bir fırsat geleceğine, orta yaş insanlar için ise, aile yaşamında mutlu ve sağlıklı olacağına işarettir. Genç bir kız için, hoşlanacağı bir insana, yaşlı kadınlara için, değerli bir hediye alacağına işaret eder." rüya tabirlerine baktım hemen :D

Allah'ım, doktora başvuruları yapıyorum şu sıralar. Kabul edilecek miyim yoksa?! Öyle olursa Şebnem şarkılarıyla kutlama yaparım artık... Ama hangisiyle? :P

« Yanıtla #3336 : 17 Haziran 2013 - 17:15:55 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Allah'ım, doktora başvuruları yapıyorum şu sıralar. Kabul edilecek miyim yoksa?! Öyle olursa Şebnem şarkılarıyla kutlama yaparım artık... Ama hangisiyle? :P

Şebnem şarkılarıyla kutlama yapmak! Kulağa pek hoş gelmedi, adam kutlama yapayım derken depresyona girer. :p

« Yanıtla #3337 : 18 Haziran 2013 - 00:30:21 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
:D :D :D keşke ruya tabirlerini şebnem konserine göre yorumlasalardı dimi

« Yanıtla #3338 : 26 Haziran 2013 - 19:48:44 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bakın şebnem de masum değilmiş:

Şebnem için karısını Ebru Gündeş için de Şebnem'i terk etti   

Ahtım Olsun adlı yeni albümünü geçtiğimiz günlerde çıkaran Ebru Gündeş'in ‘‘Çok güzel bir ilişki yaşıyorum ve evlenme teklifi aldım’’ dediği sevgilisi Süha Yavuz, kısa bir süre önce Şebnem Ferah için eşini terk etmişti.

Türk Sanat Müziği'nin genç sanatçısı Ebru Gündeş, Universal Müzik'in Genel Müdürü Süha Yavuz'la aşk yaşadığını açıkladığı gün, rock müziğin ünlü sanatçısı Şebnem Ferah yıkıldı. Çünkü Süha Yavuz, Şebnem Ferah için yuvasını bile yıkmıştı. İkili, Finlandiya'da tatil yapmış, Yavuz bu tatilin ardından Şebnem Ferah'ın Göksu'daki evine yerleşmişti.

Aradan daha birkaç ay geçmeden Ebru Gündeş'in aynı müzik şirketinden albüm çıkarması gündeme geldi. Süha Yavuz, bu kez Ebru Gündeş için Şebnem Ferah'ı terk etti. Ebru Gündeş'le Süha Yavuz'un ilişkilerini açıklamalarının ardından, Şebnem Ferah kendini evine kapadı. Çok yakın dostları dışında kimseyle konuşmuyor. Öte yandan Ebru Gündeş, her yerde evleneceklerini söylemesine rağmen, Süha Yavuz, daha birbirlerini tanımadıklarını, her şeyi zamanın göstereceğinin altını çiziyor.
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #3339 : 26 Haziran 2013 - 23:50:45 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yüzyıl önceki olay bu shiver. :p

« Yanıtla #3340 : 26 Haziran 2013 - 23:55:33 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
biliyorum olsun...yuva yıkanın yuvası olmaz :D
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #3341 : 29 Haziran 2013 - 14:38:54 »

« Yanıtla #3342 : 02 Temmuz 2013 - 11:05:37 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Albüm D&R'da çok satılanlardan birden gitmiş! Ya o kadar çok sattı ki ortalıkta albüm kalmadı ya da albümün kalitesi anlaşıldı ve satışlar düştü. Bence ikincisi daha akla yatkın; saman aleviydi bu albüm. =}

« Yanıtla #3343 : 02 Temmuz 2013 - 12:24:01 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
benim gördüğüm d&r larda hep birinci sıra bölümüne dizilmiş albüm hala

« Yanıtla #3344 : 03 Temmuz 2013 - 09:52:19 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
benim gördüğüm d&r larda hep birinci sıra bölümüne dizilmiş albüm hala

Benim baktığım şubede ortalıkta yoktu. Ayrıca sesi giderek kötüleşiyor Şebnem'in. Bir ilk albümden "Bu Aşk Fazla Sana" dinleyin, bir de son albümden "Kalbim Mezar"; farkı göreceksiniz.