Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219435 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #3525 : 27 Kasım 2013 - 23:58:54 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Yıllar önce yüklediğim videodan bahsediyorsan al bakalım shiver;
http://www.youtube.com/watch?v=1-VwyBjzsCQ
şuanda videoyu izleyemiyorum ama ilk türk kadın rock vokal kim sorusunu soruyosa o videodur..
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2013 - 00:01:14 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #3525 : 27 Kasım 2013 - 23:58:54 »

« Yanıtla #3526 : 29 Kasım 2013 - 20:31:54 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Rahşan'da eleştirmiş bir zamanlar Şebnem'i...
http://www.haberturk.com/yazarlar/rahsan-gulsan/536362-starin-satisi-yakinmis
rahşanı hiç sevmem fakat doğru bi tespit brava!!!

« Yanıtla #3527 : 01 Aralık 2013 - 20:23:34 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
şuanda videoyu izleyemiyorum ama ilk türk kadın rock vokal kim sorusunu soruyosa o videodur..

Bu videoda öyle bir soru ve Zerrin Özer filan yok.

Shiver ve ütopyası gibime geliyor...

« Yanıtla #3528 : 01 Aralık 2013 - 20:29:01 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
öyle biseyler söyledigini hatırlıyorum..cünkü zerrin özerin hep bana diye bi şarkısı var rock tarzlı onun mp3ü yıllardır bilgisayarımda ordan görüp indirdim diye hatırlıyorum hatta arka fonda şebnem zerrin degince arka fonda o şarkı calmıstı..şarkının youtubede pop düzenlemeli hali de var ama zerrin rock halini kliplendirmiş..sanki aklımda sebnem bi adamın sorularını cevaplarken fonda o şarkı çaldı ve 6-8 saniye klibinden görüntüleer geldi diye hatırlıyorum sonra o videoyu aradım ama bulamadım..belki öyle bisey yoktur aklımda öyle yer etmiştir bilmiyorum
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2013 - 20:31:22 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #3529 : 02 Aralık 2013 - 19:34:33 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Kısmen doğru hatırlıyorsun shiver;  :p
http://www.youtube.com/watch?v=-cD3qnwMWAY

« Yanıtla #3530 : 02 Aralık 2013 - 20:57:40 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ohaaa nası buldun lan ben bi ara takıp ne çok aramıştım..süpersin...neymiş lan 11.14 ütopyamıymış..cips ve bira yerken içerken boğul emi..sadece 1 kere ve nerden baksan 5-6 sene önce izlemiştim nası aklımda kalmış ama :)..sonra silindi heralde aradım bulamadım kaç kere ama bu yılın mayısında tekrar yüklenmiş tekin alinin verdiği link..şafak gerçekten zorlamış şebnemi part 2de falan da..sorulara zorlanarak cevap vermiş..
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2013 - 21:13:38 Gönderen: Shiver »

« Yanıtla #3531 : 02 Aralık 2013 - 21:12:41 »

AnarchyTR

• Ziyaretçi
volvoxla birlikte türkün adını dünyaya duyuran müzisyendir

« Yanıtla #3532 : 03 Aralık 2013 - 07:31:35 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
volvoxla birlikte türkün adını dünyaya duyuran müzisyendir

Eh?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #3533 : 03 Aralık 2013 - 15:51:23 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Shiver'a;

http://www.youtube.com/watch?v=4GmViOsBun8

Şafak Karaman röportajı, Şebnem Ferah'ın şimdilerde konumlandığı yeri sonuna kadar hak ettiğini gösteriyor. Açık aramaya dönük, polemik yaratmaya yönelik soruları büyük bir nezaketle yanıtlıyor Şebnem Ferah. Başkaları olsa çoktan stüdyoyu terk ederdi. Tam da Şafak Karaman'ın istediği gibi olurdu durum.

Ortalarda olmayışının sebebi Şafak Ongan mı acaba? Röportaj mafyası mı ki kendisi?!  :v

« Yanıtla #3534 : 03 Aralık 2013 - 16:53:37 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bi kere shiver'a olmaz shiver'e olur..benim nicki yazıldıgı gibi okuyun doğru okunuşuyla okumuyorum ben yıllardır kendimi..hemde heralde röportajda nezaketli kibar falan olacak ama gerçekte öyle mi emin degiliz biz..özlem aynı gruptalarken yeni düzenledikleri sarkıyı sahnede kim söyleyecek konusunda sorun yasadıklarını sebnemin ben söyleyim diye hemen öne cıktığını falan söylüyo o yapılan tez calısmasında..üstelik baska seyler de var  bir kısmını biliyoruz konusuldu zaten
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013 - 17:18:49 Gönderen: Shiver »

« Yanıtla #3535 : 08 Aralık 2013 - 13:26:07 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Şebnem Ferah'ın Ben Şarkımı Söylerken şarkısı içinde geçen "İçine girdiğin küçük kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya mı sandın?" cümlesinde ne anlatılmak istendiğini seneler geçmesine rağmen halen kavramış değilim.. böyle bir söz hangi amaç üzerine söylenebilir.. acaba bir erkek tarafından aldatılmanın farklı bir söyleniş şekli mi.. bu cümlenin, "başka bir çiçekten bal aldın" sözüyle eş anlamlı olma ihtimalini sevdim :) yoksa "her çiçekten bal alırsın" mıydı o söz :)) bir insan hangi deliğin içine girdiğinde yeni ve büyük bir dünyaya girdiğini zanneder :)) O değilde Şebnem Ferah iyi ki rapçi filan olmamış..:))     

« Yanıtla #3536 : 08 Aralık 2013 - 14:14:09 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
konseri varr bugün bostancıda...
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #3537 : 09 Aralık 2013 - 03:07:44 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Şebnem Ferah'ın Ben Şarkımı Söylerken şarkısı içinde geçen "İçine girdiğin küçük kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya mı sandın?" cümlesinde ne anlatılmak istendiğini seneler geçmesine rağmen halen kavramış değilim.. böyle bir söz hangi amaç üzerine söylenebilir.. acaba bir erkek tarafından aldatılmanın farklı bir söyleniş şekli mi.. bu cümlenin, "başka bir çiçekten bal aldın" sözüyle eş anlamlı olma ihtimalini sevdim :) yoksa "her çiçekten bal alırsın" mıydı o söz :)) bir insan hangi deliğin içine girdiğinde yeni ve büyük bir dünyaya girdiğini zanneder :)) O değilde Şebnem Ferah iyi ki rapçi filan olmamış..:))     

Belki de bu sözler içindeki rapçiye dur diyemediğinde çıkmıştır he dostum ne dersin lanet olsun bilirsin rap zaten zencilerin işidir hey bunu bilmelisin, bunu kesinlikle bilmelisin evet :D

Şebnem'in konserleri niye azaldı ya? Kışın bile olurdu Ankara'da AGM'ye gelirdi İzmir'de Atlas Pavyon falan gezerdi ...
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #3538 : 09 Aralık 2013 - 21:00:11 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
bu arada kibariye sil baştanı söylemiş ama olmamış
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #3539 : 13 Aralık 2013 - 17:45:47 »

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Belki de bu sözler içindeki rapçiye dur diyemediğinde çıkmıştır he dostum ne dersin lanet olsun bilirsin rap zaten zencilerin işidir hey bunu bilmelisin, bunu kesinlikle bilmelisin evet :D

Şebnem'in konserleri niye azaldı ya? Kışın bile olurdu Ankara'da AGM'ye gelirdi İzmir'de Atlas Pavyon falan gezerdi ...

Yarın akşam İzmir Atlas Pavyon'da  .islik.