Gönderen Konu: Aşka Dair  (Okunma sayısı 17630 defa)

Ynt: Aşka Dair
« Yanıtla #15 : 08 Mart 2006 - 12:16:43 »

Çevrimdışı locesta

• Üye
  • **
  • ben insan değilmişim...
herşeyin bir zamanı var ve o zaman her an olabilir sabırlıca hayırlısını beklemeli
ben insan değilmişim

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 08 Mart 2006 - 12:16:43 »

« Yanıtla #16 : 08 Mart 2006 - 16:57:45 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
arkadaslar konu "aska dair" adlı parçası ÖZ'ümüzün...

yani sarkıyla ilgili yazın...
baslığa bakıp ta direk aşk'ı anlatmayın...
ör: son iki  mesaj...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #17 : 15 Mart 2006 - 16:12:23 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Arkadaşlar bu şarkı çok güzel cover oluyo Öz zaten güzel yorumlamışda rock soundu biraz daha fazla oluncada güzel oluyo :D :D :D Eğer O.Z.Z ile eski parçaları yeniden harmanlamayı düşünüyorsa bu şarkı dört dörtlük bi şarkı
      ▌▐

« Yanıtla #18 : 19 Mart 2006 - 03:31:45 »

Çevrimdışı uyurgezer

• Üye
  • **
bu albümde tek geçerim.. söz ve müziğiyle gerçekten çok güzel ve farklı bir parça...      Ne zaman dinlesem kendime geliyorum...
Ölüm,çaresiz kalıp çığlıklar attı arkamızdan..

« Yanıtla #19 : 29 Nisan 2006 - 09:13:23 »

Çevrimdışı DoN_CorleonE

• Üye
  • **
  • İnsana Güvenme Ölür Ağaca Yaslanma Kurur...
Baba ben anlamlı söz manyağıyım ve. Özzün bu şarkısının sözlerine bayılıyorum tam benlik...
Ne hasta bekler sabahı,ne taze ölüyü mezar...Ne şeytan bir günahı,seni beklediğim kadar...Geçti istemem gelmeni...Yokluğunda buldum seni...Bırak vehmimde gölgeni...Gelme artık neye yarar!

« Yanıtla #20 : 29 Nisan 2006 - 09:29:16 »

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
çok güzel  bi  parça ,  severim  dinlerim :))

« Yanıtla #21 : 02 Mayıs 2006 - 15:42:24 »

Çevrimdışı StaR

• Yepyeni Üye
  • *
aLbüm iLk çıktıında bu $arkıyı çok fazLa dinLedim.Çünkü sanki benim o anki durumuma yazıLmı$ bir $ærkıydı.Çok etkisinde kaLdım sanırım  :dill
Ama evet biri oLdu ve son oLdu(saçLarı onun gibi değiL gözLeri de ye$il değil..)

Lutfen bi buyuk bi kucuk harf kullanmayalım..ayrıca yazılarınızda sadece yazı karakterlerını kullanaırsanız okunması daa cazıp olur... Lutfen forum kurallarını okuyalım ve uyalım...   :wink: [Q_]
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2006 - 14:40:58 Gönderen: Q_ZEN »

« Yanıtla #22 : 02 Mayıs 2006 - 15:59:41 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
aşka dair ne var ne yoksa al giderken işime yaramaz bana yaramaz çünkü artık çok zor aşık olmak ama bide olursaaam bu son olucaak
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #23 : 13 Mayıs 2006 - 13:01:03 »

Çevrimdışı fatos

• Aktif Üye
  • Tanış sende ÖZ'ünle,gerçek senle!Ö Z & T H E O Z Z
bu albumun en ii şarkısı, şimdiki ozz versiyonunu ozmnlar yapsaydı bu albüm fena patlardı =)
... and, England again!!
University of Warwick

« Yanıtla #24 : 13 Mayıs 2006 - 13:06:20 »

erkan8

• Ziyaretçi
aşka dair ne var ne yoksa al giderken işime yaramaz bana yaramaz çünkü artık çok zor aşık olmak ama bide olursaaam bu son olucaak

muzigiylkede olsun sozlerıylede osungercekten..supe r bır sarkı:Ppp

« Yanıtla #25 : 29 Mayıs 2006 - 14:41:40 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ben bu şarkıyı çok karamsar buluorum  ve bayılıorum  yaaa, herşey süper söz, müzik , yorum, ÖZüm : :aşk:

albümün en teknik şarkısı bence   :hı::
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #26 : 31 Mayıs 2006 - 01:01:58 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
ben bu şarkıyı bi defa yaşadım,, bi kere daha yaşamak istemiyorum,, çok kötü çok,, yine saplandık bi çıkmaza ,, gözleri senin gibi yeşil olamaz bu sefer yeşil olsada,, bakamaz senin gibi,, zaman ilacı olur umarım herşeyin,, zaman bazen hiçbirşey sunmasada önümüze,, umut işte,, çaba nerede,, mazeret heryerde biz sıyrılabilsek bi,, cesur olabilsek,, belki ,, demem artık,,

« Yanıtla #27 : 31 Mayıs 2006 - 07:49:18 »

R_V_N

• Ziyaretçi
ben bu şarkıyı bi defa yaşadım,, bi kere daha yaşamak istemiyorum,, çok kötü çok,, yine saplandık bi çıkmaza ,, gözleri senin gibi yeşil olamaz bu sefer yeşil olsada,, bakamaz senin gibi,, zaman ilacı olur umarım herşeyin,, zaman bazen hiçbirşey sunmasada önümüze,, umut işte,, çaba nerede,, mazeret heryerde biz sıyrılabilsek bi,, cesur olabilsek,, belki ,, demem artık,,
+1  diorum tek kelimeyle
  aynen yaşadım ama gözleri buz mavisiydi  ne olursa olsun yaşamaya mecbursun ..
senin çok ii anladım dostum

« Yanıtla #28 : 01 Haziran 2006 - 04:21:16 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ya m_akin_e dostum ne içten yazmışın ööle yaf :wink: fallaha açıp dinlicem şimdi busaatte( sabah 4.20)  aşka dair şarkısını ÖZümün..
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #29 : 08 Haziran 2006 - 18:59:40 »

furkiii

• Ziyaretçi
aşka dair ne var ne yoksa al giderken...işime yaramaz..bana yaramaz... :cry1: :cry1: :cry1: