Gönderen Konu: Unutamadığınız Öz Konseri  (Okunma sayısı 18308 defa)

Unutamadığınız Öz Konseri
« : 08 Aralık 2004 - 19:57:16 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Arkadaşlar buraya unutamadığımız Öz konserlerini ve belki anılarımızıda yazalım

benim unutamadğım konser 2003 kemncıdaydı fazla kalabalık değildi ve özlem gerçekten mütkişti grupça gitmiştik çok eğlendik tabi önde olmamız sebeiyle baya bi ıslandık (çünkü habire pet şişeyle su içip üstümüze döktü :) ) ertesi gün de The Marmaranın önünde karşılaştık

kostüm ses cover.lar herşey harikaydı yani...

Özlem Tekin

« : 08 Aralık 2004 - 19:57:16 »

« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2004 - 20:44:40 »

Çevrimdışı sinem

• Aktif Üye
    • http://ozlemtekin.biz.
> hmm...

tabii ki son albümün ilk konseri(saklıkent) ve ilk tanışma anını unutamam....
o konserde sahneye fırlatmıştı arkadaş beni özlemin tam yanına :lol: ilk özlem tekin sahnesine fırlatılışım :) (diğerleri daa ilginç..)nese,sahnede neler yaptığımızı anlatmayım uzun uzun :lol:  :lol:

konser sonunda kulise gircem ya durmam illa tekrar görüp konuşcam...
konser sponsoru olan özel üniversitede okuyan ve görevli bi çocuk gördüm..and the hemen tanışıp kulise girmek istediğimi söyledim...

veeee kulise girdim..özlem koltukta oturuo bi yandan da şarap içiodu..bi kolunun altında ete,diğer kolunun altında da feridun düzağaç vardı( ve ben F.D.'yi çıkarken farkettim bu arada)

beni görünce ayağa kalkıp sarıldı..eğlenmeyi ii biliosun falan dedi..aslında seninle çok iyi arkadaş olabiliriz diyince ilk dumurumu yaşadım...tal.istedim ver o zaman da arkadaş olalım diye ama o sırada benden başka içerde bulunan 2 çocuk(kendilerini hala anarım saygıyla)numara olayını duyup atladılar hemen olaya..sonuç olarak dışarı atıldılar özlem tarafından ama..nese, sana resmimi vereyim mi deyip sırtımda, son kalan resmini imzalayıp bide öpücük kondurduktan sonra bana uzattı...15-20dk.konuştuk bi yandan da içip...

sonra dışarıda araba beklerken bi yarım saat soğuğa aldırmadan servisin gelmesini grup üyeleriyle beraber bekledim..saat gecenin 3'ü olmuş ve bara gitcez falan dediler..servis geldi..inşallah sonra tekrar görüşmek üzere deyip grubuyla beraber bindi servise..

sonrada çok şükür daa sonraki konserlerde de benzer şeyler yaşandı......
ben hala inşallah diyorum ama belki başka bir yer başka zamanda............ .......
!!-- ÖZ'ÜNLE KAL--!!

alayına İSYAN ölümüne TEKİNİZM

oz konseri
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2004 - 14:34:34 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
vaay tam benim konum, oz konserine tam 4 saat önceden gitimişim.. birde baktım tek ben varım ... tanrıcam da gelmiş konser öncesi hazırlıklarını yapıyor. neyse beni fark edip yanıma geliyor hayırdır niye bu satte geldin diyor, ben tabi dilim tutulmuş konuşamıyorum... sonrada eve davet ettim geliresen beni çok mutlu edersin dedim. konser bitip eve gittiğimde birde baktım kapı çaldı. ana bizimkisi toplamış grubunu gelmiş  .  hatta bizimki o gece bizde kaldı .. bana sordu ne işle uğraşıyorsun müzik bilgin varmı diye ; bende baterist im diyorum beni gruba almaya karar veriyor. tam anlaşmayı yapacakken birde baktım ki annem beni uyandırıyooo
 :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

çoookkk kötüüüüüüüüüü!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kimseler gülmesin ha ne kadar acı oluğunu bilemezsiniz...!!!
neyse rüyası bile güzeldi... belki konser diğil ama en güzel rüyamdı...tanrıcam benimmmm
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2004 - 18:29:36 »

FiRaThEaSeR

• Ziyaretçi
benim hiç unutamadığım konser,özlemle tanıştığım Bodrumdaki rock'n dark konseriydi.bi ara yazmıştım ayrıntıları ama tekrarlayım.bodruma gider gitmez eski bi kız arkadaşımı aradım(dam muhabbetini riske atmayalım diye)neyse bilet falan aldık.(bu arada damsız alınıyormuş.boşu boşuna 20 milyon gitti cebimden:))konserden 2-3 saat önce mekanın önünden geçerken özlemin sesini duydum.ufak bir yalanla içeri daldım.özlem sahnede lose yourself'i adete haykırıyodu.provalar bittiktensonra aşağıya indi.benim haricimde  dansçıları ve bikaç hayranı daha vardı.açıkçası çekindim yanına gitmeye.birden cesaretlenip gittim yanına.sanki 40 yıllık arkadaşım.fotoğraf çektirdik.yeni kaset yapacak mısın diye sormuştum.bilmiyorum dedi.bizi şebnem dinlemek zorunda bırakma diyince güldü.(sakın şeboistler ayaklanmasın.sadece şaka)sonra gruba göndü.tüfenkler omza diyip olay mahalinden uzaklaştı.
akşamki konseri anlatmama gerek yok.tahmin ettiğiniz gibi süperdi...

« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2005 - 03:18:31 »

Çevrimdışı balata

• Üye
  • **
Yılbaşı İTÜ konseri!!!
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2007 - 22:07:50 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2005 - 15:04:33 »

Çevrimdışı O

• Emekli Mod
    • http://ozlemtekin.biz
23 Nisan Yeni Melek Konseri...ÖZ kaset yapmayalı asırlar olmuş ve albümünün çıkmasına 4 gün kala ilk kez yeni albümden şarkılarını dinliyorum....anlatılacak bir güzellik değil,yaşamak gerekiyor...
Sen Olmasanda Yaşatırım Ben Bu Aşkı!...
SONSUZA DEK ÖZ!

« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2005 - 20:27:24 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
Alıntı yapılan: O
23 Nisan Yeni Melek Konseri...ÖZ kaset yapmayalı asırlar olmuş ve albümünün çıkmasına 4 gün kala ilk kez yeni albümden şarkılarını dinliyorum....anlatılacak bir güzellik değil,yaşamak gerekiyor...

ewet o tamamen hak veriyorum  anlatmak yetmez yaşamak lazım tabi benim için en güsel konser buydu çünkü ozz bile ulaştım..
................... ................... .............

« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2005 - 15:14:00 »

Çevrimdışı ahmetguven

• Aktif Üye
  • FORUM DELİSİ
    • Black Mamba
Konya, Selçuk Üniversitesi bahar şenlikleri,
Özlem'in Konya'ya ilk gelişi.Özlemden önce Cem köksal ve kargo çıkacaktı.Saatler önce konser alanına gittim.Özlem'in ekibi hazırlıklarını yapıyordu.Sonra Özlem geldi.Özlem'i ilk defa tv'nin dışında görüyordum.Nasıl bir duygu olduğunu bu sitedeki herkes bilir.Tam Özlemin karşısında yerimi aldım konser vaktini bekledim.Çok kalabalıktı.Önce Cem Köksal çıktı sonra da kargo.
Veeee orada olmamın nedeni olan Özleeeem'im çıktı.Muhteşem bir atmosferdi.YAW süperdi işte.Valla anlatamıyorum.Yeni albümünden parçalar söyledi ve eskilerden de tabi.Konser bittikten sonra hemen sahnenin arka tarafına koştum.(Bu arada konser Selçuk Üniv.Futbol sahasında)VIP korumalar vardı.Özlem'in çıkmasını bekledik uzun bi süre.Sonra bağırmaya başladık.ÖZLEM ÖZLEM ÖZLEM diye.Özlem çıktı.Hemen elimi uzattım.Sıkı sıkı tuttum bırakmadım.Korumalar çekti elimi.Sonra bir bayanla öpüştü.O bayanla öpüşürken bayan olduğu için öpüşüyorum dedi.Erkelerle olmaz dedi.Sonra konuşuyoruz.Üşüdünüz mü diye sordu bize.Bende hemen cevapladım.Sen varken üşünürmü dedim.Hemen elimi tuttu.Birşeyler söyledi ama şimdi hatırlamıyorum.Heycandan.Sonra bir öpücüğü hakettim dedim.Özlem'de seni uyanık seni dedi.Sonra öptüm Özlem'i ve sarıldım hemen.O da tamam olum abartma dedi :).
Sonra tekrar içeri girdi.Herkez dağıldı.Korumalar, ben ve bir kaç kişi daha kaldı.Sonra arabasına binmek için çıktı.Tekrar konuştuk.Elini tuttum.Sende az uyanık değilsin dedi.Konya'yı daha önce es geçtiğime pişman oldum dedi.Muhteşem bir seyirci olduğunu söyledi.Ve organizayon yapabileceğimiz başka yerler varmı diye filan sordu.Çok iyi biri ya.Çok tatlı çok neşeli.Özlem Konya'ya gelmeden önce en iyi seyirciyi Eskişehirde gömüş.Ama Konya'nın Eskişehir'i 2 katladığını söyledi.Son bir kez elini tuttum.Sonra bindi transportrına ve gitti.İşşallah en kısa zamanda tekrar gelir.Özleeem seni seviyoruuuuuuuuuuuu m.Özleeeeeem.

yaklaşık iki yıl sonra gelen edit: napmışım ben ya  :şok:
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2007 - 04:29:19 Gönderen: ahmetguven »
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER!...

« Yanıtla #8 : 11 Mayıs 2005 - 15:18:47 »

trt46

• Ziyaretçi
konser değil de sadece  tv stüdyosunda gördüm kalbim durcak sandım  :oops:

« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2005 - 18:52:13 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
Alıntı
demiş birileri. harbiden haklılar da ben bi de 18.mayıs.2004 parkormanı unutamıom. saat 2.30 da sahnedeydi ve accaip bir soğuk. ama 2 saate yakın söylediler.  Ayrıca 2004-2005 yeni melek'de süperdi. seçmek ne de zor yaaa :roll:
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #10 : 12 Mayıs 2005 - 14:46:42 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Walla 2 gün önce konya'ya geldi.Unutabileceğimi hiç zannetmiyorum.Ama 30-45 dakika falan durdu.Ühüüüüü.Keşke Daha fazla dursaydı.
Müşteri Daima Haklıdır :P

« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2005 - 00:53:16 »

Çevrimdışı ultrAhmet

• Aktif Üye
inşallah unutamadığım konser 16 haziranda'ki konser olacak
Ölüm nerede gelirse gelsin,
Topragimda SARI KIRMIZI güller acacaksa, Mezar tasimda GALATASARAYLI yazacaksa,
el-fatiha'dan sonra GALATASARAY MARSI okunacaksa öyle ölüm hos gelmis sefa gelmis..!

« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2005 - 17:24:24 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
bu seneki konya konseri ben,öz ve diğerleri:D
saat 23:00 de öz çıktı ben 13:00 den beri bekliyorum  ama değdi herşeye çünkü en öndeydim ve sankim öz şarkılarını bana söylüyordu :D
Ekliyorum

Ara sıra butarafa bakıversen:)
Hani bide beni farkedebilsen...

kısmındaki hissiyatımı anlatamam :D
      ▌▐

« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2005 - 04:43:06 »

Çevrimdışı eagle

• Yepyeni Üye
  • *
bugünkü konserdi en güzeli
Kocasıyım (Kendini bilir)

« Yanıtla #14 : 17 Haziran 2005 - 21:56:08 »

Çevrimdışı black_moon

• Yepyeni Üye
  • *
bence ozz un bütün konserleri güsel..
................... ................... .............