Gönderen Konu: Unutamadığınız Öz Konseri  (Okunma sayısı 18305 defa)

Ynt: Unutamadığınız Öz Konseri
« Yanıtla #30 : 16 Aralık 2005 - 00:55:35 »

Çevrimdışı değmez

• Deneyimli Üye
benim hiçmi hiç unutamadığım öz konseri Ankara anıtpark konseriydi o gece delider gibi içip özü dinleyip,izleyip coşmuşuk açıkçası ve ben dayanamayıp(sevgilim olduğu için kendilesi ama karşılıksız maalesef)standa tırmanıp yanına gidip birbirimize sarılıp öpüşmüştük(yanaklaradan)hiç unutamam o geceyi süperdi ve çok tatlıydı...Seni Seviyorum Özz... :love:
HaYAt AdLı BeLgEsElDe SüRüNgEn RoLünDeYim

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 16 Aralık 2005 - 00:55:35 »

« Yanıtla #31 : 22 Ocak 2006 - 05:49:11 »

Çevrimdışı shafuck

• Aktif Üye
  • görünüş3 aldanma!!!
kankamla birlikte onunla tanışma fırsatı bulup foto çekildiimz konser aklımdan hiç çıkmaz(fotolr da yardmcı oluyr tabii)
özellikle o konser olsa da hiç 1 gittiimz konseri unutulmaz...  :wink:
TH3 FRAG!L3 ART OF 3X!ST3NC3...               
'n3fr3t3 s3vg!d3n daha fazla güv3n!yorum' DED! Ş3YTAN 'çünkü onun saht3s! olmuyor'
'!nsan k3nd!n! kayb3tm3d3n tanrıyı
tanrıyı kayb3tm3d3n k3nd!n! bulamaz'

« Yanıtla #32 : 22 Ocak 2006 - 10:13:28 »

Çevrimdışı vojberk

• Deneyimli Üye
bir saatten fazla yanında durdum ama bi foto çekmek aklıma gelmedi o  zaman başka 1 dünyadaydım sanki :wink:
SABRETMEK BEKLEMEK DEGILDIR MÜCADELE ETMEKTIR

« Yanıtla #33 : 24 Ocak 2006 - 20:24:43 »

Çevrimdışı emiliya

• Üye
  • **
  • özlem asıgım sana
ılkez ozle uludag unıversıtesı senlıklerınde tanıstım.konsere 7_8 saat var dı oz  sound yapıodu ben bı gordum fırladım zaten.neyse sahneden ındı foto feln aldık.soraa herkes dagıldı ben arabasının yanıda bıttım kacarmı.sora ozlem baktı foto cekemıom camlar sıyah cam arabanın kapısını actı rabaya alındımmm.konustuk solebı 5 dk daha dorusu bır ıkı sor sordum paso foto cektım kaldıı otelı sordum felan neyse ındım sora..konser sorası yıe sahne cıkısındayım ozlem benı gordu arabaya bıdı felan ortalık felaket kalabalık ama herkes hatunun ustune atlıo korumalar bıle zorlandı devgıbı adamlar neyse oz arabaya bındı hareket etcek tı durdu kapıyı actı ben zaten arabanın kapısının oradyım bana baktı otele gel oeteledı ve kapı kapandı.....bentabı buyuk bı heyecan babayı buldum ama baba benı otele brakmadı sacmalama o senle dalga gecmıstır felan dedı.araba gırısıde yasakt zaten gıremezdık.sorakı gun otele gıttım ve askım ozlemım oteldeydı lobıde oturduk ve kahve ıctık cok guzeldı ılk oturup konusmam oydu ve hıc unutamam ayrıca OZHANIDAAAAA
ben aşık olmazdım ama senin aşkın bir başka...

« Yanıtla #34 : 24 Ocak 2006 - 22:16:13 »

Çevrimdışı mg2

• Deneyimli Üye
    • Radyo Genc18
sizi kıskanmaktan başka bişi yapamıyorum samsuna özlem tekin gelse ben onu göre bilmek için bir gece önceden havaalnına giderim oranın kapısında yatarım hele bir gelse se sa demekten başka bişi yaptığımız yok zati!!!
aquí se queda la clara la entrañable transparencia de tu querida presencia comandante che guevara

« Yanıtla #35 : 25 Ocak 2006 - 13:33:27 »

Çevrimdışı darkaven

• Üye
  • **
  • MSN: cnr@k.ro
hiç gitmedim  :(
Üzülmeye değmez...

« Yanıtla #36 : 13 Şubat 2006 - 22:31:38 »

Çevrimdışı CÜNEYT67

• Deneyimli Üye
    • biz kaç kişiyiz
ne yazıkki ben hala hiçbir konserine gidemedim...
Akışına bıraktım damarımda akan kan gibi herşeyi....
www.bizkackisiyiz.c om

« Yanıtla #37 : 07 Mart 2006 - 19:35:58 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Ben onun sis bardaki volvox konserini unutamıyorum onun diyorum çünkü ogün tüm vokalleri Özüm yapmıştı. Şebo şarkı söylemeden önce özlem özlem diye bağırmaları tüylerimi diken diken etmişti. Ve tam 7 şarkıyı o söyledi ve sis bar sallandı adeta.
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #38 : 08 Nisan 2006 - 04:09:11 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
benim gittiğim sadece onun konseri değildi ama olsun oda vaardıya yeter benim için ferudun ve pamela vardı onla birlikte.2004 ün son günü yılbaşıydı 2005e merhaba derken oda vardı.açıkçası ilk ve tek gittiğim konserdi özlemin ama süperdi asla unutmam.süper bi konserdi yaa.sahne şovu şarkılar toxic şarkısını bilem sölemişti.en kısa zamanda buralarda olurda giderim inş tekrar yaww

« Yanıtla #39 : 09 Nisan 2006 - 18:27:28 »

Çevrimdışı fatos

• Aktif Üye
  • Tanış sende ÖZ'ünle,gerçek senle!Ö Z & T H E O Z Z
8 nisan 2006/girne... yıllar geçsede hiçbir zmn aklımdan silnmeycek bir konser.. anlatılacak gb diil yaşadıklarım.. özlemle tanıstm,sohbet ettim,konustum,sarıldık,öpüştüm,foto çektim,imza aldım,güldüm eğlendim.. ve ona verdiğim OZZ yazılı kolyeyi konserinde taktı.. daha mutlu olamazdım...
... and, England again!!
University of Warwick

« Yanıtla #40 : 15 Nisan 2006 - 10:07:13 »

Çevrimdışı redemption

• Yepyeni Üye
  • *
unutulurmu hiçbiri
The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club. Third rule of Fight Club, someone yells Stop!, goes limp, taps out, the fight is over. Fourth rule, only two guys to a fight.And final rule, if this is your first night at Fight Club, you have to fight

« Yanıtla #41 : 18 Nisan 2006 - 22:24:47 »

Çevrimdışı nouma

• Üye
  • **
  • seni benim gibi kimse sewmedi sewmeeezz
yilbasinda yenimelekte gitmistim 2005 e girerken o konserini unutamam,ayni zamanda bu eline degdigim we optugum ilk konserdi.
SUAN AWRUPADAYIM AMA OZZ ICIN DEIL AWRUPADAN,COLUN ORTASINDA AC SUSUZ KALSAM OLUCEGIMI BILSEM KOSA KOSA GELIRIM,OZUM SENI COK SEWIYORUM.

« Yanıtla #42 : 22 Nisan 2006 - 03:32:53 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Hangi birini unutabilirimki eskişehir anadolu üniv bahar şenlikleri 2005, konya bahar şenlikleri 2005, İzmir Ooze bar konseri, eskişehir 222 bar konseri hepsi gözümün önünden film şeridi gibi geçiyo arkadaşlar :D
      ▌▐

« Yanıtla #43 : 28 Nisan 2006 - 10:45:40 »

Çevrimdışı ecce

• Yepyeni Üye
  • *
katü bahar şenlikleri 2005 ve atatürk üniversitesi bahar şenlikleri 2005 deki konserlerinin ikisinede gittim(ne şanslıyım ya) tek kelimeyle muhteşemdiler özle beraber kargoda vardı doğrusu öze hayranlığım konserinden sonra dahada arttı diyebilirim ama katü konserini asla unutamam benim için çok özeldi :D

« Yanıtla #44 : 05 Mayıs 2006 - 13:02:08 »

Çevrimdışı mrc

• Deneyimli Üye
yaw zaten 2 kere gttm 2side brbrinden unutulmazdı
1-girne zeta konseri
2-rock'n freedom