Gönderen Konu: "KİM O" 04.12.2007 GALA YORUMLARI (Öz'den yeni sürpriz!!)  (Okunma sayısı 12938 defa)

Ynt: Öz'den yeni sürpriz!!
« Yanıtla #30 : 03 Kasım 2007 - 10:22:13 »

Çevrimdışı byOCEAN

• Deneyimli Üye
ben albüm çıkarmadan konser vermesi taraftarı değilim ısıt ısıt aynı şarkılar yeni şarkılarla  konserlerle tekrar dönmeli... o yüzden madem albüm yok bu ara konser de olmasın bari sadece tiyatroya yoğunlaşsın albüm ne zaman çıkar sonra konserler başlasın artık albüm çıkmadan konser turnesi falan olmaz bi daha umarı, o da bi zaman kaybı neticede...

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 03 Kasım 2007 - 10:22:13 »

« Yanıtla #31 : 03 Kasım 2007 - 13:08:47 »

Çevrimdışı brc_nce

• Üye
  • **
    • http://www.on1k.com
ya bencede ama yınede konserler gusel olurda arayı bukadar acmasını ıstemem...yenıseyler gerek bazen...ya tıyatroylada ugrasması gusel bı yanda dızıyle cunku heran gorebılıoruz onu ama gorebıldıgımız gıbı sesını duymak ısterız....demı ama ...
Hayd! Korkma; S!L BaştaN...

« Yanıtla #32 : 03 Kasım 2007 - 14:20:41 »

Çevrimdışı darkpaper

• Yepyeni Üye
  • *
ewet metin serezliyle bir oyunda oynayacak oyun içinde hamile bir kadını canlandıracakmış. bunun kendisi için çok büyük bir şans olduğunu metin serezli gibi bir ustayla ilk kez bir tiyatroda yer almnın çok mutluluk getirdiğini söylüyor. ama müzige ara vermemeli yaa :( zaten çok geçti albüm üstünden. ama tiyatro süper tam destek herşey ÖZZ  için doldurun salonları hoş hala unutamadım mucizeler komedisindedi başarısını büyüleyici ve çok başarılı TEBRİKLERRRR

" ÖZZ'ümüzü kaybetmeden değerlerimizden vazgeçmeden daimaaaaa.......... ......"
I'm not here for your entertainment
You don't really want to mess with me tonight
Just stop and take a second
I was fine before you walked into my life
Cause you know it's over
Before it began
Keep your drink just give me the money
It's just you and your hand tonight

« Yanıtla #33 : 03 Kasım 2007 - 16:59:23 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
ben özün şarkılarından hiç sıkılmıyorum şahsen o yüzden albüm yapmasa da konser vermesini isterim youtubede aynı görüntüleri defalarca izlemektense yeni konser görüntüleri çok hoş olurdu

« Yanıtla #34 : 03 Kasım 2007 - 17:01:30 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ben özün şarkılarından hiç sıkılmıyorum şahsen o yüzden albüm yapmasa da konser vermesini isterim youtubede aynı görüntüleri defalarca izlemektense yeni konser görüntüleri çok hoş olurdu

Bende katılıyorum bu yoruma çünkü her konser farklı bi ÖZ yani şarkılar aynı altyapıda aynı düzenlemede olsada şarkının farklı bi yerindeki çığlık gayet te beni mutlu ediyo ve şarkı yeniden doğmuş gibi geliyo bana bence de yeni albüm çıkmıcaksa bile konseler olmalı :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #35 : 03 Kasım 2007 - 19:09:23 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ya kesin blöf yapıyodur demiiii
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #36 : 03 Kasım 2007 - 19:22:01 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
kesin
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #37 : 03 Kasım 2007 - 19:28:37 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
bugün duyduğum en kötü haber ne 3 yılı yaaa  :sorry:

« Yanıtla #38 : 03 Kasım 2007 - 21:54:36 »

Çevrimdışı sade

• Deneyimli Üye
tam 3 yıl
hepsi buyum

« Yanıtla #39 : 04 Kasım 2007 - 00:28:52 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
evet  özden yeni bir şey dinlemeden geçecek tam 3 yıl

« Yanıtla #40 : 04 Kasım 2007 - 13:03:18 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
karalar baglamaya gerenk yoq ... 2 gün sonra yeni bi acıklama yaparrr
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #41 : 04 Kasım 2007 - 13:12:48 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Badem'in yeni albümü için düet yapmıştı ya. Hem Teoman'ın Düetler albümü için de çalışması olcak(: Özz'e ait eserler olmasa da yeni çalışmalarda yer almış olcak(: 3 sene dert kederle geçmez. iyi şeyler düşünelim(:

« Yanıtla #42 : 04 Kasım 2007 - 13:19:53 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
arkadaşlar bence bu açıklamanın hiç karamsar bir yanı yok, Öz, Laubali ve Tek Başıma albümlerinden sonra bir daha hiç albüm yapmayacağını açıklamıştı :)
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #43 : 04 Kasım 2007 - 13:26:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Badem'in yeni albümü için düet yapmıştı ya. Hem Teoman'ın Düetler albümü için de çalışması olcak(: Özz'e ait eserler olmasa da yeni çalışmalarda yer almış olcak(: 3 sene dert kederle geçmez. iyi şeyler düşünelim(:

bunlara extra yılan hikayesine dönen ayse hatun önalında albumnde bi parcasında duet yapacak.ayse hatunun yeni albumu soft rock tarzı olacak(mış)

« Yanıtla #44 : 04 Kasım 2007 - 22:26:02 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
arkadaşlar bence bu açıklamanın hiç karamsar bir yanı yok, Öz, Laubali ve Tek Başıma albümlerinden sonra bir daha hiç albüm yapmayacağını açıklamıştı :)
valla doğru diyosun sezz.. hiç değilse ortadan kaybolmuyor ÖZlem oyunculuk kariyerinde ciddi hamleler yapıyor.. piyasada kaç rockçı ÖZ gib.. yürü bee ÖZlem kim tutar seniii
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....