Gönderen Konu: [Sinema] Mavi Pansiyon  (Okunma sayısı 27966 defa)

Ynt: [Sinema] Mavi Pansiyon
« Yanıtla #30 : 12 Ekim 2010 - 17:37:08 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Özlem'in yaptığı ilk "hayranlarını umutlandırma" değil ki bu,2005'te solo kariyerine son verip,OZZ ile yeni bir albüm yapacağını söyledi ve herkes umutlandı.Ardından ISP ile bir albüm yapacağını söyledi ve herkes umutlandı.Sonra "yaza 2 yeni albüm" dedi ve gene herkes umutlandı.Tek Başıma öncesi müziği bırakacağını söyledi ve herkesin umudunu kırdı."cover parça albümüme giremez" dedi ve 6. albüm elinizin altında.Özlem'in bu gibi varsayımlarını ve yahut vaatlerini ciddiye almamayı öğrenin.Bunu müzik hayatını kapsayacak şekilde rahatlıkla söyleyebilirim.Ama,öte yandan,sinema hayatını müzik hayatıyla karşı karşıya getirdiğimizde,Özlem,proje basına aktarılmadan,ağzını hiç açmadı."Bu yaza 2 süper film birden" demedi."artık,dizilerde oynamayacağım ve program sunmayacağım"demedi.Özlem,6-7 yıldır arayış içine girdi.Her projeye okey verdi;sunuculuk,dizi oyunculuğu,reklam yıldızı,sinema,tiyatro.Ve hala da arayış ve yeni bir şeyler yapma hevesinde.

bkz;stand-up,heykeltraşlık vs. vs..

herşeye göz kırpmaya hazır,yeterli bir teklif gelsin.

Ve bu sebeplerden ötürüdür ki,planını programını önceden hazırlamayan ve kendisini belli bir kalıba oturtmamakta ısrar eden bu kişinin,bir projesi basına sızmadan önce dediği hiçbir şeyi ciddiye almamalısınız,bunu öğrenmelisiniz.Biletixe Özlem'e güvendiğinizden daa fazla güvenebilirsiniz.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 12 Ekim 2010 - 17:37:08 »

« Yanıtla #31 : 12 Ekim 2010 - 17:40:38 »

« Yanıtla #32 : 12 Ekim 2010 - 18:12:54 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Emredersin paşam, süt ile ballı ekmek de ister misin yanında?
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #33 : 12 Ekim 2010 - 21:37:19 »

Çevrimdışı drown

• Cool
FIRATESER in bi önceki sayfada dediği bazı şeylere katılmamak elde değil aslında.Kendi adıma konuşursam eğer 6. albümü her ne kadar çoık fazla dinlesem de 4 5 tane almış olsam da bunların sebebi işin içinde Özlemin olması.Fakat bu albümü ben hiç yapmamasını dilerdim.Diğer albümleri yanında gerçekten zayıf bence bir kaç parça hariç.Böyle yapacaksa bence de müziği bıraksın başka kulvarda devam etsin isteyen takip eder isteyen etmez.Ayrıca şu rüya kadro durumuna takılan bir benmiyim diye düşünmeden de edemiyorum.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #34 : 12 Ekim 2010 - 22:04:28 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Albüm çıktığında bayıla bayıla dinleyenlere sözüm;

Albümün iyi olmadığını,diğer albümlerden kötü olduğunu,özlem'in bu albümü öylesine çıkardığını kısaca "beğenmediğinizi" Özlem bu filme başlayınca mı anladınız?

Son albümün kesinlikle kötü olduğunu düşünmüyorum, aksine "Lubali" ve "Tek Başıma" albümlerine oranla daha iyi olduğunu düşünüyorum...Yok albümde cover varmış yok promosyon iyi yapılmamış fasa fiso  :happy:

Özlem'in bu albüm için çok çabaladığını hepimiz biliyoruz sadece talihsizlikler bu albümü buldu o kadar  :4

Özlem'in ne düşündüğünü ancak Özlem bilir ama ne olursa olsun ilk konser fırsatını değerlendireceğini umut ediyorum ben   :::::

« Yanıtla #35 : 12 Ekim 2010 - 22:24:40 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Albüm çıktığında bayıla bayıla dinleyenlere sözüm;

Albümün iyi olmadığını,diğer albümlerden kötü olduğunu,özlem'in bu albümü öylesine çıkardığını kısaca "beğenmediğinizi" Özlem bu filme başlayınca mı anladınız?

Son albümün kesinlikle kötü olduğunu düşünmüyorum, aksine "Lubali" ve "Tek Başıma" albümlerine oranla daha iyi olduğunu düşünüyorum...Yok albümde cover varmış yok promosyon iyi yapılmamış fasa fiso  :happy:

Özlem'in bu albüm için çok çabaladığını hepimiz biliyoruz sadece talihsizlikler bu albümü buldu o kadar  :4

Özlem'in ne düşündüğünü ancak Özlem bilir ama ne olursa olsun ilk konser fırsatını değerlendireceğini umut ediyorum ben   :::::

İlk cevap benden gelsin o zaman.Her düşündüğümü buraya yazanlardan değilim zorunda da değilim zaten.İnsanlar albümü en başta bayıla bayıla dinleyip daha sonra beğenmeyebilir bundan daha doğal bişey yok sanırım.Özlemin ne düşündüğünü elbet bilemeyiz ama ben hala en iyi albümüm derken bile buna inanarak söylemediğini düşünmekteyim.Albümde cover olması bu albümün benim için kötü olmasında ki en büyük nedenlerden biri ayrıca sözlerin müziklerin çoğunun özleme ait olmaması da benim için bu albümü sahiplenememe nedeni.Herneyse umarım güzel bi iş olur bu film.Her napıyosa yapsın ama güzel yapsın gerçi kötü yapsa da yine destekleriz ama sadece kendine zarar verir böyle yaparak:)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #36 : 12 Ekim 2010 - 22:54:49 »

Çevrimdışı saganak

• Yepyeni Üye
  • *
Bu album beni (bi kaç parca hariç) hayal kırıklıgına ugratsa da bir öncki çalısmalarına nazaran,yine de Ozlem TEKIn adı altında sahiplendim...polly nna olup iyi tarafından bakmak istedim olmadı..kulvar mı değiştiriyor ne yapıyor bilinmez ama fan kaybediyor bu acık! sitemler eleştiriler en yakınlarından bizlerden gelecek (ne kadar haberdar olur muamma) normali de bu!

« Yanıtla #37 : 12 Ekim 2010 - 22:56:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
İlk cevap benden gelsin o zaman.Her düşündüğümü buraya yazanlardan değilim zorunda da değilim zaten.İnsanlar albümü en başta bayıla bayıla dinleyip daha sonra beğenmeyebilir bundan daha doğal bişey yok sanırım.Özlemin ne düşündüğünü elbet bilemeyiz ama ben hala en iyi albümüm derken bile buna inanarak söylemediğini düşünmekteyim.Albümde cover olması bu albümün benim için kötü olmasında ki en büyük nedenlerden biri ayrıca sözlerin müziklerin çoğunun özleme ait olmaması da benim için bu albümü sahiplenememe nedeni.Herneyse umarım güzel bi iş olur bu film.Her napıyosa yapsın ama güzel yapsın gerçi kötü yapsa da yine destekleriz ama sadece kendine zarar verir böyle yaparak:)

Elbette ki insanların fikirleri zaman içinde değişebilir, bende de zamanla aynı durum olabiliyor. Ancak Özlem ne zaman oyunculuk konusunda bir adım atsa müziği eleştiriliyor, böyle olması normal ama gerçekten son albüme haksızlık yapıldığı görüşündeyim. Her sanatçı son yaptığı iş için en iyisi bu der çünkü en yenisi her zaman en iyi gelir onlara. Cover konusunda aynı düşüncede değilim yatağım boş'u coverden bile saymıyorum çünkü daha önce duymamıştım. "Aslan Yarim" ve "Sen Anla" ise gayet başarılı olmuş. Birde söz-müzikler varsın Özlem'e ait olmasın. (Örn: Aşk Herşeyi Affeder Mi?-Bahar-Laubali vs)

Son olarak; sadece sen değil hiç kimse her düşündüğü yazmak zorunda değil...
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2010 - 22:56:44 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #38 : 13 Ekim 2010 - 23:20:00 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
özlemin laubali de dahil hiçbir albümüne lafım yok hepsini ayrı severim çünkü sesine aşığım onu müzisyen olarak tek geçerim ben müzisyen özlemi tanırım gerisi fasa fiso en başından beri söyledim oyuncu sunucu fotomodel heykeltraş özlem beni zerre kadar ilgilendirmiyor bu herkese nasip olmayan on binde bir çıkan müzikal yetenekle sahne ışıltısıyla bu tip işler yapması beni çok üzüyor bu ikibaşlılıksa da bilemem ben hep böyle düşündüm her film dizi haberi benim için kabus şimdi bile elimde olmadan bu film ne zaman biter özlem ne zaman serbest kalır diye düşünüyoum o zayıf umut ışığını özlemi sahnede görme isteğini yok etmemeye çalışıyorum çok samimi söylüyorum insanın bu kadar hayran olduğu bir sesi bir türlü dinleyememesi bütün imkansızlıkların bir araya toplanıp buna izin vermemesi çok acı son albüm de dahil olmak üzere özlemin müzikle ilgili yaptığı her şeye hayranım ama bu kadar daha ötesi yok olamıyor...
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2010 - 23:20:45 Gönderen: mavitilki »

« Yanıtla #39 : 14 Ekim 2010 - 10:36:20 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Son yorumlarda Laubali'nin adı geçiyor ama bence Laubali'de Tek Başıma'da Bana Bi'şey Olmaz'dan çok çok iyi.
Bana Bi'şey Olmaz kötü mü ?
Hayır.Ama diğer albümlerin yanında biraz daha geride kalmış olabilir.
İlk film bitsin konserler başlıyacak demiştik ama ikinci film girdi araya artık ne ara konser verirde gideriz bilemiyorum ama eğer filmdeki işlerinin bitmesini bekleyecek olursa sözde konserlerin zamanıda ertelenecekmiş gibi görünüyor.
Eğer sonunda bu albüm için verilecek konser haberleri kesin olsa hiçbirimizin tepkisi bu kadar fazla olmazdı.Sanırım hepimiz konser verilmesi gereken zamanda konserlerin verilmemesi ve birde bunun üstüne gelen filme kızdık ?
Yoksa sırf film için Bana Bi'şey Olmaz'ı kötülemek olmaz.

« Yanıtla #40 : 14 Ekim 2010 - 10:38:27 »

Çevrimdışı Numbie

• Üye
  • **
özlemin laubali de dahil hiçbir albümüne lafım yok hepsini ayrı severim çünkü sesine aşığım onu müzisyen olarak tek geçerim ben müzisyen özlemi tanırım gerisi fasa fiso en başından beri söyledim oyuncu sunucu fotomodel heykeltraş özlem beni zerre kadar ilgilendirmiyor bu herkese nasip olmayan on binde bir çıkan müzikal yetenekle sahne ışıltısıyla bu tip işler yapması beni çok üzüyor bu ikibaşlılıksa da bilemem ben hep böyle düşündüm her film dizi haberi benim için kabus şimdi bile elimde olmadan bu film ne zaman biter özlem ne zaman serbest kalır diye düşünüyoum o zayıf umut ışığını özlemi sahnede görme isteğini yok etmemeye çalışıyorum çok samimi söylüyorum insanın bu kadar hayran olduğu bir sesi bir türlü dinleyememesi bütün imkansızlıkların bir araya toplanıp buna izin vermemesi çok acı son albüm de dahil olmak üzere özlemin müzikle ilgili yaptığı her şeye hayranım ama bu kadar daha ötesi yok olamıyor...

aynen katılıyorum. sevdiiğim özlem müzisyen özlem, başka uğraşlardaki özlemi beğenmemek kötü olarak adlandırılıyosa varsınlar kötüsün desinler bana.

« Yanıtla #41 : 14 Ekim 2010 - 14:12:45 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Sorun;Özlem'in bu albümü çıkardıktan sonra,müziğe bakış açısı ya da müzik adamlarının Özlem'e bakışı.Bugün,en b*ktan birisi bile albüm yaptıgında konser konser geziyorsa,albüm reklamını iyi-kötü demeden yapabiliyorsa,çeşitli talk showlarda boy gösterebiliyorsa,maalesef burada hatalı olan Özlem'dir.Rüya kadro kuruyorsan sen,demek ki,çıtanı yükselteceksin,aylarca adından bahsettireceğin bir turneye çıkacaksın demektir.O grubu kurup da,ardından da ard arda sinema filmi çekip de,bize kurdugun grubu rüyamızda göstermeyeceksin.Sen bir albüm çıkarıyorsun ve imkanı yok,6 ay boyunca bir organizasyon şirketinden teklif almaycaksın.Hadi ilk 3 ay ucuz teklifler aldın,devamında da oturup düşünmen gerekir,kendinde bir şeyler araman lazım gelir.

Özlem kendisi yanaşmıyor müziğe,bunu gayet açık ve net görüyorum ben.Belki gelen konser tekliflerini geri çevirdiğinden,belki ucuzluklarından dolayı da,o esnada gelen sinema tekliflerinde değerlendiriyor kendisini.Son albümünü yaparken borca girdiğini kendisi söylemişti,bu teklifleri belki ticari açıdan,belki de kendisini orada görmek istediğinden kabul ediyor,bilinmez.

Albüm çıktıgındaki enerjisini,konser verme isteğini göz önünde bulundururken,elbette ki,kimseler albümünü öylesine çıkardıgını düşünmüyordu.Ama,aradan bunca zaman geçtikten sonra,buna başka bir açıklama yakıştıramıyor böyle düşünenler.Öylesine yapmadığını ispatlasın öyleyse.Ya lansmanını yapsın,ya da adamakıllı bir jübileyle veda etsin de bu varsayımlar bitsin.

2006-2010 arsındaki işleri hep sinema,dizi,tiyatro projeleriyken ve medyada ara ara yer alırken ve gelen sorular üzerine kendisinin artık albüm yapma zamanının geldiğini düşündüğünü ve özlendiğini anladıktan sonra,büyük umutlarla belki,vasatın üzerindeki albümünü çıkarıyor ve tirajlara bakıldıgında gene aynı hayal kırıklıgı ve tekrardan sinema,televizyona göz kırpıyor.Benim düşündüğüm,kendisinin yapmış oldugu talihsiz serüvenler dizisi budur.

Sinemada bari kalıcı olsun,temennim budur.

Hala maçın bitmediğini biliyorum ama,artık ilk devrede ya da ikinci devrenin başında değil,uzatmaları oynuyor.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #42 : 14 Ekim 2010 - 19:40:37 »

Çevrimdışı saganak

• Yepyeni Üye
  • *
Son versin müzisyen kimligine "biz"ler de ona göre içimz rahat ya da huzursuz bir sekilde devam edelim Ozlem tutkumuza...

« Yanıtla #43 : 15 Ekim 2010 - 09:18:14 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
yuh demek istiyorum... yerlebirim şu anda yaa.... Nasıl iştir bu tamam istediğini yap filmdede oyna ama bir albüm çıkartıldı ve lansman bile olmadan yeni bir film .. yazıklar olsun .... Hayallerim gitti,herşey bitti.Umarım ilerde o eski konser maratonu olur ,bende onlarda olurum ...Herşeye rağmen sevgimizden birşey gitmedi ama hayal kırıklığı.......

'Mavi Pansiyon' için Amerika'dan döndü
« Yanıtla #44 : 16 Ekim 2010 - 12:48:05 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Bir yıldır Los Angeles'ta yaşayan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, ünlü müzisyen ve yönetmen Nezih Ünen'in 'Mavi Pansiyon' adlı sinema filmi için Türkiye'ye döndü. Bodrum'da çekimleri başlayan 'Mavi Pansiyon', iki ay sonra gösterime girecek. Film; Bodrum'daki bir pansiyonda yaşanan aşk, dram ve komediyi konu alacak.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/10/16/mavi_pansiyon_icin_amerikadan_dondu

En yakın konser;Yılbaşı'nda olursa olur.