Gönderen Konu: Rock'n Coke 2007 Konseri / 2 Eylül  (Okunma sayısı 11754 defa)

Ynt: Rock'n Coke 2007 Konseri / 2 Eylül
« Yanıtla #180 : 06 Ekim 2007 - 00:40:15 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
başka birisi olsa ismini vermiim şimdi o başka birisinin o berbat ses tesisatıyla rezil olurdu orada ama özellikle eleştirenlere söylüyorum eleştiri oklarını doğru yöne gönderin koskoca organizasyonda ses tesisatı bile yapamayan rock n coke ekibine rağmen ve ritm yükseldikçe tesisattan gelen ciyaklamalara rağmen özlem moralini hiç bozmadı gürül gürül söyledi canlı performansta ses isteyenler bu berbat dedikleri performansı izlesin de profesyonellik neymiş görsün konser budur  kayıtları temizlenmiş üzerine yüksek volüm vokal eklenmiş ütopik görüntüler değil

Özlem Tekin

« Yanıtla #180 : 06 Ekim 2007 - 00:40:15 »

« Yanıtla #181 : 13 Ekim 2007 - 18:35:03 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
özlem profösyönelliğini kanıtlamış bir müzisyen canım
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #182 : 27 Kasım 2007 - 11:11:46 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
ben tv den izledim rock n coke özlemi gerçekten çok beğendim.kıyafeti çok değişik ve güzeldi.sesine zaten diycek yoktu.  bi ara merak ettim kıyafetlerini hazırlayanı.süperdi
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #183 : 02 Aralık 2007 - 20:56:02 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
özlem profösyönelliğini kanıtlamış bir müzisyen canım
haklı...
vamos bien

« Yanıtla #184 : 22 Aralık 2007 - 16:52:05 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Rolling Stone TR Aralık 2007 sayısında, yılın en sorunlu performanslarına detaylı bir otopsi denemesi yapmış.
Özlem Tekin bu yılki Rock'n Coke performansıyla 8. sırada "En -Olmamış- Konser" adı altında yer alıyor. Detaylarına gelince;

Alıntı
Özlem Tekin'in sahne performansı tartışılmaz. Türkiye'deki en güçlü rock vokallerinden biri olduğu da... Fakat bu gücü neden son devirde kullanıyor anlamak mümkün değil. Rock'n Coke performansındaki yerli yersiz (çoğunlukla yersiz) brutal vokalleri, bir süre sonra dinleyicide hayranlıktan ziyade ciddi bir kulak hasarı bıraktı. Bir de Tekin'in ve grup elemanlarının kıyafetleri, sarı perukların kenarlarından taşan siyah saçlar falan, bir Ahmet San deyişiyle şöyleydi: "Ol-ma-dii."

« Yanıtla #185 : 25 Aralık 2007 - 15:26:56 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
Rolling Stone TR Aralık 2007 sayısında, yılın en sorunlu performanslarına detaylı bir otopsi denemesi yapmış.
Özlem Tekin bu yılki Rock'n Coke performansıyla 8. sırada "En -Olmamış- Konser" adı altında yer alıyor. Detaylarına gelince;

ama ben ogün tv den izledim.niye anlayamadım ses bozukluğunu ama yinede güzeldi bence
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #186 : 25 Aralık 2007 - 15:39:09 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
doğru olmadı ama özlem istese orayı sallardı o  dinleyiciler içkili oluyo performansa değil görüntüye bakıyo o yüzden performans geri planlaydı
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)