Gönderen Konu: Özlem Tekin Official Twitter sayfası  (Okunma sayısı 85415 defa)

Ynt: Özlem Tekin Official Twitter sayfası
« Yanıtla #750 : 07 Mart 2013 - 10:11:02 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bence Sercan'ın Şebnem ile ilgili Gee'ye yazdığı şeyde tek bir sorun bile yok. Özlem-Şebnem kıyaslaması ciddi anlamda manasız evet ama orada bence söylenebilecek, sorulabilecek en doğru şeyi sormuş ve gördüğümüz kadarıyla kendisi bir cevap verememiş.

Özlem-Şebnem kıyaslama muhabbetine gelince de gerçekten artık tadı kaçtı. Hiç mi sıkılmıyorsunuz lan. Kadının arabesk, ağlamaklı rock yaptığını düşünüyorsanız dinlemeyin. Kimse zorla dinletmiyor size. Bunu bir kere söylersiniz olur biter. Her defasında aynı şeyi yazmaktan usanmadınız bir türlü. Şebnem muhtemelen her zaman Özlem'den daha çok tutulacak. Buna alışsanız iyi edersiniz. Özlem'in bile ben bu kadar bunu dert ettiğini zannetmiyorum ki size ne oluyor. Yalnız şunu biliyoruz sonuçta popüler olan en iyi olan değildir.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #750 : 07 Mart 2013 - 10:11:02 »

« Yanıtla #751 : 07 Mart 2013 - 10:20:55 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
dün gece cok sey kacırdınız lannn
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #752 : 07 Mart 2013 - 10:31:53 »

sarisiyah

• Ziyaretçi
dün gece cok sey kacırdınız lannn

Ne gibi?

« Yanıtla #753 : 07 Mart 2013 - 12:31:42 »

« Yanıtla #754 : 07 Mart 2013 - 12:32:40 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
duymuştur umarım kendsine twitterdan laf şeyedenleri
« Son Düzenleme: 07 Mart 2013 - 12:37:40 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #755 : 07 Mart 2013 - 14:26:39 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Güven Erkır "Özlem Tekin'le ilgili bir konu açıldığında, kimi fanlarının hiç alakası yokken "Ama Şebnem" diye konuşmaya başlaması çok enteresan!" yazdı sonra bende "Bu böyle olsa dahi buraaya yazmanız garip oldu bence siz bunu twiti Öz görsün hayranlarına kızsın diye yazdınız ama öyle bişey olmaz yok!!!!" yazdım sonra bana "histtt bağırma uyuyanlar var!!!" yazdı ve twiti sildi..Tam da ondan 20dk önce falan Özlem ben yatıyorum gibisinden twitler atmıştı..Bence bu herif o twitini Özlem'in görmesi halinde bize kızacağını falan düşündü ki doğru olabilir kızabilir bence sonra ben "öyle bişey olmaz" falan yazınca ona yakın olduğumu,tanıdığımı ve Özlemin tam tersine kendisine kızacağını ima ettiğimi sanıp sildi..Ayrıca "histtt bağırma uyuyanlar var!!!" derken de bence Öz'ü kast etti..DreamTv de klipleri unutun bence..
Ben normalde daha çok Şebo hayranıyım ama son 2 gündür Öz'e yapılan haksızlıkları daha iyi görüyorum ve anlıyorum..Güya Güven ile Öz arkadaş..Özlem yüzüne arkadaş gibi görünüp aslında başka türlü davrananları bilsin isterdim..Bir ara saat 3.30 gibi yeniden döndü twittara Öz ama korkup diyemedim Aylin ve Güven Erkır hakkında hoş şeyler konuşmadı diye..

bunun farkına varıp söylemek olgunluk ister

saol gerçekten teşekkürler!

+özlemin klibi çıktığı gün şarkı için yorumlar yapmak yerine..görmezden gelen bi yorum(adil olmayan bi düzen)

cesedine değil ama yüzüne ..
« Son Düzenleme: 07 Mart 2013 - 14:29:28 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #756 : 07 Mart 2013 - 14:39:54 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Güven Erkır
:D :D kardeşim klip parayla yayınlatılıyo,parayı bastıran yayınlar.Ayrıca güven ERKİN ERKAL'ın artık dream tv de bir işi yok.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #757 : 07 Mart 2013 - 14:53:49 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Güven Erkin "Özlem Tekin'le ilgili bir konu açıldığında, kimi fanlarının hiç alakası yokken "Ama Şebnem" diye konuşmaya başlaması çok enteresan!" yazdı sonra bende "Bu böyle olsa dahi buraaya yazmanız garip oldu bence siz bunu twiti Öz görsün hayranlarına kızsın diye yazdınız ama öyle bişey olmaz yok!!!!" yazdım sonra bana "histtt bağırma uyuyanlar var!!!" yazdı ve twiti sildi..Tam da ondan 20dk önce falan Özlem ben yatıyorum gibisinden twitler atmıştı..Bence bu herif o twitini Özlem'in görmesi halinde bize kızacağını falan düşündü ki doğru olabilir kızabilir bence sonra ben "öyle bişey olmaz" falan yazınca ona yakın olduğumu,tanıdığımı ve Özlemin tam tersine kendisine kızacağını ima ettiğimi sanıp sildi..Ayrıca "histtt bağırma uyuyanlar var!!!" derken de bence Öz'ü kast etti..DreamTv de klipleri unutun bence..
Ben normalde daha çok Şebo hayranıyım ama son 2 gündür Öz'e yapılan haksızlıkları daha iyi görüyorum ve anlıyorum..Ben Şebnemciğimin doğrudan Öz alehtarı bişey yapacağına inanmıyorum ama Güven Erkin kendi çapında bişeyler yapıyor galiba..Güya Güven ile Öz arkadaş..Özlem yüzüne arkadaş gibi görünüp aslında başka türlü davrananları bilsin isterdim..Bir ara saat 3.30 gibi yeniden döndü twittara Öz ama korkup diyemedim Aylin ve Güven Erkin hakkında hoş şeyler konuşmadı diye..Yalnız Öz de artık şu başka şarkıcılara laf çakma işini boşvermeli..Önce Aylin sonra bir retweetle Şebnem Perdeler alaya alınacak şarkı mı? :/
« Son Düzenleme: 07 Mart 2013 - 15:17:10 Gönderen: -MYSTIC- »
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #758 : 07 Mart 2013 - 18:11:20 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Güven birimize cok kızmıs ne dedİ bakın twitterda
« Son Düzenleme: 07 Mart 2013 - 18:12:46 Gönderen: -MYSTIC- »
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #759 : 07 Mart 2013 - 20:33:39 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
aman şu güven i oldum olası sevemedim! bana ne ya sanki piyasa onun tekelinde! ne yorum yaptığı hiç te umrumuzda olmamalı! şunca yıldır yalvardık öze nolur bize böyle bir albüm yap,bizi parala diye! e daha ne,çoook mutluyum!
FOREVER

« Yanıtla #760 : 07 Mart 2013 - 21:31:01 »

Çevrimdışı halilCYP

• Deneyimli Üye
ona buna değil genele bakalım. hatta genelötesine bakalım. herkesler beğendi!

« Yanıtla #761 : 08 Mart 2013 - 00:22:34 »

sarisiyah

• Ziyaretçi
Cumartesi Gecesi Ateşi; AYLİN ASLIM, KUNG FU, MAVİ IŞIKLAR, ÖZLEM TEKİN, PİLLİ BEBEK, RASHIT, TNK, YIRTIK UÇURTMA güven erkin erkal

« Yanıtla #762 : 08 Mart 2013 - 00:52:06 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Gay olabilirsin tercihine saygım var. Ama şu "sosyal medya"yı kullanıp ibnelik etme!

by GEE..

« Yanıtla #763 : 08 Mart 2013 - 00:53:58 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
bu adamın söylediklerini sallamamak lazım yazdığı şeylere bak!!

« Yanıtla #764 : 08 Mart 2013 - 00:57:01 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
kime söylüyo laa onu....bunu ocakta falakaya yatırtcaksın aslında!!!!!!!!