Gönderen Konu: Özlem Tekin Official Twitter sayfası  (Okunma sayısı 85425 defa)

Ynt: Özlem Tekin Official Twitter sayfası
« Yanıtla #1125 : 25 Nisan 2013 - 22:34:20 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
abi mi oldunuz şimdi de... :X

Ne diyim, koca adam. :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #1125 : 25 Nisan 2013 - 22:34:20 »

« Yanıtla #1126 : 26 Nisan 2013 - 11:01:55 »

Çevrimdışı mabelim

• Üye
  • **
Yeri değil ama olsun.. Trendsetter Istanbul dergisinde,

« Yanıtla #1127 : 27 Nisan 2013 - 18:26:44 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
''Albeni sahnelere taşı beni'' ile ilgili bi röportaj

http://www.haberturk.com/yasam/haber/839501-anlasamayiz-sandim-ama-yanilmisim
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #1128 : 28 Nisan 2013 - 13:57:46 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
"Bazı" insanlar net olarak geri zekalı. Trendy röportajına binayen, Özlem'in söylediği Türkçe rock dinlemiyorum, "dinlemeye değer olmadığından değil, sevmiyorum sadece" cümlesini,

direkt, "hah dinlemiyormuş, sen Şebnem'in tırnağı bile olamazsın..." şeklinde yorumlayan insanlar var tivitırda. Yani kelimesine bile dokunmadım, aynen öyle demişler. :D

Bu çıkarımı yapmak için ot çekmek lazım. Yoksa Özlem'in kurduğu cümlenin gizli öznesi Şebnem Ferah da biz mi bilmiyoruz?

« Yanıtla #1129 : 28 Nisan 2013 - 14:10:57 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yahu onları yazanları görmedin mi? 13-15 yaş arası ergen çocuklar yazmış işte.  :D

« Yanıtla #1130 : 28 Nisan 2013 - 14:24:27 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
sokukhlar  .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. .ninca.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2013 - 14:39:38 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1131 : 29 Nisan 2013 - 00:33:23 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
"Bazı" insanlar net olarak geri zekalı. Trendy röportajına binayen, Özlem'in söylediği Türkçe rock dinlemiyorum, "dinlemeye değer olmadığından değil, sevmiyorum sadece" cümlesini,

direkt, "hah dinlemiyormuş, sen Şebnem'in tırnağı bile olamazsın..." şeklinde yorumlayan insanlar var tivitırda. Yani kelimesine bile dokunmadım, aynen öyle demişler. :D

Bu çıkarımı yapmak için ot çekmek lazım. Yoksa Özlem'in kurduğu cümlenin gizli öznesi Şebnem Ferah da biz mi bilmiyoruz?

Şu Saçma sapan yorum yazanları net aleminden silesim var!!!
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #1132 : 29 Nisan 2013 - 00:47:31 »

ARGo_

• Ziyaretçi
ergen attack :)) ülkemizin insanları belirli bir yaş aralığında salak oluyorlar yahu.. hepsi için geçerli değil tabi ki.. ama çoğu kısmı salak gerçekten.. gerçi bu hadise ileri ki yaşlarında da devam ediyor.. yapacak bir şey yok.. bence nete ergen filtresi koysunlar :))

« Yanıtla #1133 : 30 Nisan 2013 - 23:15:35 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Özlem de tivitırdan "merak etmeyin mayıs ayındaki TÜM konserlere gelicem" demiş.

Sanki turne var. 2 tanecik, bi zahmet gel. :D

« Yanıtla #1134 : 30 Nisan 2013 - 23:18:01 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Özlem de tivitırdan "merak etmeyin mayıs ayındaki TÜM konserlere gelicem" demiş.

Sanki turne var. 2 tanecik, bi zahmet gel. :D

bende bilmediğimz konserler mi var diye yazacaktım akşam üstü,hey Allah'ım :)
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #1135 : 30 Nisan 2013 - 23:28:35 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ben cümleyi algılayamadım önce bi de sekerekten gelcem demiş :D sandım sekerek diye bi mekanda konser vericekkk...
biz gidelim bodruma mahallede konser versin :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #1136 : 03 Mayıs 2013 - 21:53:35 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Sessizlikten sıkılmadınız mı ? Burak Demirsaran'a twitter üzerinden yüklenmeye başlayalım diyorum. özlem ayarlanan 2 konsere de çıkabilecek durumda olduğuna göre neden hala beklenen İstanbul,Ankara,Eskişehir gibi beklenilen yerlerin konserleri ayarlanmadı ? Nedir bu hantallık anlamıyorum. Twitter hesabı olan üyeler birlenip yüklenelim diyorum Klip döneminde nasıl gaza geldiysek aynı gücü görmek istiyorum. Tek tek yakındığımızda adam iplemiyor aynı beylik cevaplar hep...Toplu saldırırsak bi durup farkına varabilir.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1137 : 03 Mayıs 2013 - 22:24:42 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Sessizlikten sıkılmadınız mı ? Burak Demirsaran'a twitter üzerinden yüklenmeye başlayalım diyorum. özlem ayarlanan 2 konsere de çıkabilecek durumda olduğuna göre neden hala beklenen İstanbul,Ankara,Eskişehir gibi beklenilen yerlerin konserleri ayarlanmadı ? Nedir bu hantallık anlamıyorum. Twitter hesabı olan üyeler birlenip yüklenelim diyorum Klip döneminde nasıl gaza geldiysek aynı gücü görmek istiyorum. Tek tek yakındığımızda adam iplemiyor aynı beylik cevaplar hep...Toplu saldırırsak bi durup farkına varabilir.

birlik olmaya hazırım
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #1138 : 03 Mayıs 2013 - 22:27:17 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
siz ne kadan çabuk gaza gelen insanlar olduğunuzun farkına ne zaman varıcaksınız diye düşüncelere daları bazı bazı :D
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

« Yanıtla #1139 : 03 Mayıs 2013 - 22:43:42 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri

yok önce kendi aramızda konuşalım ''ne oldu bu konserler--2 konser mi olacak--istanbulda neden yok'' gibi yazışalım bi 2 gün..görecektir elbet,sonra direkt ne oldu bizim iş deriz?
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı