Gönderen Konu: Özlem Tekin Official Twitter sayfası  (Okunma sayısı 85415 defa)

Ynt: Özlem Tekin Official Twitter sayfası
« Yanıtla #1245 : 23 Mayıs 2013 - 13:09:15 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
çomü iptal olmaz olmasın bi zahmet yeter ambale olduk iyce :D

olmaz heralde çıldırırım valla  :v o kadar her seyi ayarladım mahalleliye otobüs bile tuttum bi otobüs dolusu insan nereye gidecek !  :D konser iptali cinayet sebebiyeti verebilir elimi kana bulamak istemiyorum .
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Özlem Tekin

« Yanıtla #1245 : 23 Mayıs 2013 - 13:09:15 »

« Yanıtla #1246 : 23 Mayıs 2013 - 15:25:47 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
olmaz heralde çıldırırım valla  :v o kadar her seyi ayarladım mahalleliye otobüs bile tuttum bi otobüs dolusu insan nereye gidecek !  :D konser iptali cinayet sebebiyeti verebilir elimi kana bulamak istemiyorum .
sen gitar çalarsın mahalleliye :)
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #1247 : 23 Mayıs 2013 - 17:53:20 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
sen gitar çalarsın mahalleliye :)

sahnem hazır zaten terasa amfiyi de koyarım :D bi de özlemin sarkılarının alt yapısını da ayarladım mı tamamdır mahalledeki teyzeler coluk cocuk sandalyesini kapan gelir  mahalleli isyan etmesin yeter ki :))))   
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #1248 : 23 Mayıs 2013 - 17:58:25 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
kırolar da gelirse sonra görürsün konseri..peçeteyle istek,gelip basından aşaığı gül yaprakları, masasına çağırmalar :D
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1249 : 23 Mayıs 2013 - 18:37:33 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
böyle bi albüme yazık oldu yahu bari konseri iptal etmeseymiş valla özlemin üstünde bi ugursuzlukmu var ne var herşeyde özlemi buluyor
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #1250 : 23 Mayıs 2013 - 19:08:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yazacak çok şey var aslında ama ne desek boş!
Bu albüm Özlem'in jübilesi olur gibi geliyor bana.  :(
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2013 - 19:19:09 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #1251 : 23 Mayıs 2013 - 19:26:11 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
zaten heralde bi dahaki albüm zaten kendi adıyla çıkmayacak yani özlem tekin olarak ? Özlemin bir şekilde yeni bir patlamaya ihtiyacı var,öyle şarkılar olsun ki ama ergen ama degil büyük bir kitle tarafından sevilsin..mesela kargalar bana göre büyük hittir,değmez de öyle yol da öyle..ama onlar bir aşh herseyi affder mi,hepyek dağları deldim..vb patlamayı yapamadı..ama ister piyasa olsun,ister ergen ş?rkısı olsun özlem öyle bişey yapmalı ki tv de görünce kusacak gibi olalaım o kadar dönsün sevilsin,eeee tabi bunu nasıl yapacagı mechul ama onu da kendi bulsun napak :D iyice daraldı hayran kitlesi bi hatırlanması lazım..bırakın zırlak sebnemi aydilge,aylin aslım bile milletin gözünde ÖZden önde artık..cok canımı sıkıyo bu durum..çok azız çokkk...belki benim yaş grubum 93-92lier falan ondandır büyükler daha iyi hatırlar ama sinir bozucu yine de..insanlar en sevdlğim şarkıcının Özlem olmasına şaşırıyolar anlam veremiyolar,o kadar iyi şarkıcı varken neden özlem saçmalama falan işte..90lardan en sevdigim Özlem desem garipsenmezdi..ama ben inanıyorum böyle bişey olacagına içimdeki ses öyle diyo..bi albüm gelecek ve klip çekilen her şarkı o yıl en fazla dinlenen olacak :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2013 - 20:03:26 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1252 : 23 Mayıs 2013 - 19:56:23 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bi de burak bize ortamı zedeleyen fanlar demiş :D  alem yaaa.. neyse ya özlem takmıyor gibi görünüyor sinirinden kudursa da yansıtmamış bunu twittere.. napalımmm bi ara gideriz konsere...olursaaaa
leen istanbulda olup sesi güzel gitarı iyi çalan var mı toplanıp bir araya konser versin bize :D özlemi de davet edelim hahahaha .music.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2013 - 19:58:22 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #1253 : 23 Mayıs 2013 - 21:36:14 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu albüm böylece kapanırsa müziği, şarkıyı bırakıp dizi, film çekimlerine başlamak hakkıdır. Buna başka durumlarda en başta karşı duran ben bile laf etmem.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1254 : 23 Mayıs 2013 - 22:32:50 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
2.klip haberini beklerken bu ayrılma haberi iyı gelmedi malesef
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #1255 : 24 Mayıs 2013 - 02:05:16 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
zaten heralde bi dahaki albüm zaten kendi adıyla çıkmayacak yani özlem tekin olarak ? Özlemin bir şekilde yeni bir patlamaya ihtiyacı var,öyle şarkılar olsun ki ama ergen ama degil büyük bir kitle tarafından sevilsin..mesela kargalar bana göre büyük hittir,değmez de öyle yol da öyle..ama onlar bir aşh herseyi affder mi,hepyek dağları deldim..vb patlamayı yapamadı..ama ister piyasa olsun,ister ergen ş?rkısı olsun özlem öyle bişey yapmalı ki tv de görünce kusacak gibi olalaım o kadar dönsün sevilsin,eeee tabi bunu nasıl yapacagı mechul ama onu da kendi bulsun napak :D iyice daraldı hayran kitlesi bi hatırlanması lazım..bırakın zırlak sebnemi aydilge,aylin aslım bile milletin gözünde ÖZden önde artık..cok canımı sıkıyo bu durum..çok azız çokkk...belki benim yaş grubum 93-92lier falan ondandır büyükler daha iyi hatırlar ama sinir bozucu yine de..insanlar en sevdlğim şarkıcının Özlem olmasına şaşırıyolar anlam veremiyolar,o kadar iyi şarkıcı varken neden özlem saçmalama falan işte..90lardan en sevdigim Özlem desem garipsenmezdi..ama ben inanıyorum böyle bişey olacagına içimdeki ses öyle diyo..bi albüm gelecek ve klip çekilen her şarkı o yıl en fazla dinlenen olacak :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
aynen özlemin büyük patlamaya ihtiyacı var :(

« Yanıtla #1256 : 02 Haziran 2013 - 09:58:52 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Yaşananlarla ilgili tek bir satır bile yazmaması tek kelimeyle acı.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1257 : 02 Haziran 2013 - 10:20:49 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ama başkalarının ona yazdığını paylaşmış sayfasında..tepkisini ortaya koymus yani

« Yanıtla #1258 : 02 Haziran 2013 - 10:41:30 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
"Neden, niye; umursamaz!" Özlem'in felsefesi. Biraz dünya batsa bile umrunda olmayanlardan.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1259 : 02 Haziran 2013 - 10:51:58 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
hiç yorum yok ; sadece retweet var... tepkisini böyle koyuyor belki de
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....