Gönderen Konu: Özlem Tekin Official Twitter sayfası  (Okunma sayısı 85414 defa)

Ynt: Özlem Tekin Official Twitter sayfası
« Yanıtla #1260 : 02 Haziran 2013 - 11:02:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Özlem'den hiç bir zaman "o mektup" ciddiyetinde bir yorum beklemiyorum. Hiç bir durumda ağır başlı olamıyor kadın, doğasında yok. :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #1260 : 02 Haziran 2013 - 11:02:43 »

« Yanıtla #1261 : 02 Haziran 2013 - 11:06:53 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Yaşananlarla ilgili tek bir satır bile yazmaması tek kelimeyle acı.
aynı şeyi düşünüyorum. zamanında buna benzer bir konuda tartışmıştık özlem'le. paylaştığım bir şeyden dolayı bana kızmıştı, ben de korkuyorsan unfollow et diye tepki vermiştim. son olaylardan sonra da gördüğüm kadarıyla özlem sadece şarkılarda cesur ve özgür.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2013 - 11:07:41 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #1262 : 02 Haziran 2013 - 11:48:33 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Özlem'den hiç bir zaman "o mektup" ciddiyetinde bir yorum beklemiyorum. Hiç bir durumda ağır başlı olamıyor kadın, doğasında yok. :D

Ağır başlı olmamaya devam etsin o zaman. Bunu mazeret olarak göremiyorum, üzgünüm. Kendisi yeşil de yeşil diye kendini paralarken şu durumlarla ilgili iki çift bir şey yazmaması manidar ki Özlem'in kapasitesi olduğunu hepimiz biliyoruz. Ben bacağı kırık olmasa kesin meydanlarda olur diye düşünmüştüm ama yanılıyor gibi de hissediyorum şu an.

aynı şeyi düşünüyorum. zamanında buna benzer bir konuda tartışmıştık özlem'le. paylaştığım bir şeyden dolayı bana kızmıştı, ben de korkuyorsan unfollow et diye tepki vermiştim. son olaylardan sonra da gördüğüm kadarıyla özlem sadece şarkılarda cesur ve özgür.

Son yazdığın cümlenin gerçek olmamasını diliyorum.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1263 : 02 Haziran 2013 - 11:59:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Özlem topluluk olarak hareket etmeyi sevmiyor anladığım kadarıyla.
Bu olaylardan Özlem'de çok rahatsızdır ancak Van İçin Rock'ta olduğu gibi bu olaylardada toplulukla beraber hareket etmeyecektir maalesef.

« Yanıtla #1264 : 02 Haziran 2013 - 12:03:25 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

+ Özlem'in bazı şeylerden korktuğu için böyle bir tutumda olduğunu kesinlikle düşünmüyorum, kaybedecek hiçbir şeyi yok bir kere, neyin korkusunu yaşayacak? Şu vakte kadar olayla ilgili hiçbir şey yazmamış olamasına rağmen hala kimseyi iplemediğini düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2013 - 12:04:11 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #1265 : 02 Haziran 2013 - 13:24:34 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
her neyse. kimseyi bu konuda suçlamak bana düşmez. ben sadece ona olan saygımın yerle bir olduğunu söylemek istedim. 

« Yanıtla #1266 : 02 Haziran 2013 - 14:39:28 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Yazmış işte 'Dünyam' diye şarkı yazmış bugünler için yetmemiş albümüne koymuş. Ha ben de en azından bir cümle ile duygularını paylaşmasını isterdim ama yapmıyor bunu bilinçli bir tercih sanırsam. Saygı duyarım :)
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1267 : 02 Haziran 2013 - 14:54:08 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Yazmış işte 'Dünyam' diye şarkı yazmış bugünler için yetmemiş albümüne koymuş. Ha ben de en azından bir cümle ile duygularını paylaşmasını isterdim ama yapmıyor bunu bilinçli bir tercih sanırsam. Saygı duyarım :)

doğaya ve canlılara olan bakış açısını hepipmiz biliyoruz..

twiterda da gerekli bilgileri RT etmesi..hiç bişey yazmamasından iyidir.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #1268 : 03 Haziran 2013 - 03:27:54 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
AYLİN ASLIMI takip etmeye başlamış..

« Yanıtla #1269 : 03 Haziran 2013 - 12:57:23 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
özlem de konuşuyor artık oldu mu??

« Yanıtla #1270 : 03 Haziran 2013 - 13:33:49 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
facebookta bi densiz de bunları yazmış özlem için..

Adını vermeyeyim, tanıdığınız "rockçı" bir arkadaşım var. Evinin bahçesinde domuz besleyen, eski kocası gay olup AIDS'ten ölen, sabah akşam içki içen, dövmeli, rastalı bilmem ne... Yani AKP'nin hiçbir yanını onaylamayacağı bir yaşam tarzı... 1 tane ülker jingle'ı için, gecede 300 RT yapan kadın, 6 günde sadece 8 tane doktor, tıbbi yardım RT'i yaptı. Niye tek kelime etmiyorsun dediğimde de, "Yardım ediyorum ya, daha ne yapayım." dedi. "Senin müziğini dinleyen insanlar, birlikte sahne aldığın müzisyenler şu an öldürülüyor, yanlış ata oynuyorsun. Şebnem bile böyle şeylere karışmaz, o bile açıklama yaptı. Sen 8 tane RT'e mi yardım diyorsun?" dediğimde de tek kelime cevap veremedi.

« Yanıtla #1271 : 03 Haziran 2013 - 13:40:47 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
emre aslan adında bi salak!!!

« Yanıtla #1272 : 03 Haziran 2013 - 15:10:11 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
facebookta bi densiz de bunları yazmış özlem için..

Adını vermeyeyim, tanıdığınız "rockçı" bir arkadaşım var. Evinin bahçesinde domuz besleyen, eski kocası gay olup AIDS'ten ölen, sabah akşam içki içen, dövmeli, rastalı bilmem ne... Yani AKP'nin hiçbir yanını onaylamayacağı bir yaşam tarzı... 1 tane ülker jingle'ı için, gecede 300 RT yapan kadın, 6 günde sadece 8 tane doktor, tıbbi yardım RT'i yaptı. Niye tek kelime etmiyorsun dediğimde de, "Yardım ediyorum ya, daha ne yapayım." dedi. "Senin müziğini dinleyen insanlar, birlikte sahne aldığın müzisyenler şu an öldürülüyor, yanlış ata oynuyorsun. Şebnem bile böyle şeylere karışmaz, o bile açıklama yaptı. Sen 8 tane RT'e mi yardım diyorsun?" dediğimde de tek kelime cevap veremedi.

Offf! Burda da mı şebnem vs özlem yahu ? Dünyanın sayılı derbilerine taş çıkartır bu karşılaşma . Bu nedir ya ?
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1273 : 03 Haziran 2013 - 15:32:28 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
özlem de konuşuyor artık oldu mu??

bu lafı bana attın galiba. evet özlem bikaç rt yaptı. bugün de bir kaç şey yazdı. niyeyse bana da teşekkür etmiş paylaştığım bir şeyden ötürü.
bakın arkadaşlar, özlemi en az sizin kadar seviyorum. buna şüphesi olan  yoktur sanırım. cihangir'de terbiyesizce bir hareketinden dolayı yanımızdaki adamı dövmekten beter edecek kadar cesur ve korkusuz bi kadın benim için.  daha önce yazdığım bir olaydan dolayı özlemin bu durumlara tepki vermemesine hep kızıyorum.
belki bodrumda gösterilere katılmıştır bilemem. benim bahsettiğim çok farklı. az da olsa bir takipçi kitlesi var twitterda. çok faydalı olabilirdi isteseydi. benim sitemim buna. öte yandan ben ona kızarım, o bana küfür eder. size ne :*

« Yanıtla #1274 : 03 Haziran 2013 - 15:37:18 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
o emre malına gereken cevabı verin..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)