Gönderen Konu: Özlem Tekin Official Twitter sayfası  (Okunma sayısı 85415 defa)

Ynt: Özlem Tekin Official Twitter sayfası
« Yanıtla #1275 : 03 Haziran 2013 - 15:55:53 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
O emre malı kim de özleme bu sözleri sarfediyor yine sebnem ortaya koyulup karsılastırma yapılmıs dayak isteyen ortada gezen cok mal var yahu. özlem de az tepkisini ortaya koysun laf carpıtanlar cok var. yok şöyle yok böyle herkesin yasam tarzından ne bu beyinsiz emre aslandan ne kadar sinir bozucu seyler söylemis gereken cevap verilsin bu lavuğa 
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Özlem Tekin

« Yanıtla #1275 : 03 Haziran 2013 - 15:55:53 »

« Yanıtla #1276 : 03 Haziran 2013 - 17:39:13 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
emre aslan adında bi salak!!!

madem feysten yazdı,sayfanın linkini paylaşman gerekir!

yada tvit attığı linki paylaşın burdan gerekli tepkimizi verelim,yanlız mı sanıyor Özlemi

gevurun şeysi
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #1277 : 03 Haziran 2013 - 17:47:11 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
çükünü kes onun halo dayı
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1278 : 03 Haziran 2013 - 22:27:51 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
arkadaşlar an an gördüklerimi sizinle paylaşıyorum şuan belgeleyemiyorum çünkü adama gereken cvbı verdim ve sildi yazdıklarını.. iddia ettiğine göre dün akşam özlem buna twit atmış edebiyat yapma diye bu da sinirlenmiş baya bunları yazmış.. bu emre aslan da özlemin arkadaşıymış üstelik üzülmüş ve sinirlenmiş sildi yazdıklarını malesef belgeleyemiyorum üzgünüm..

« Yanıtla #1279 : 03 Haziran 2013 - 22:30:35 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
bu lafı bana attın galiba. evet özlem bikaç rt yaptı. bugün de bir kaç şey yazdı. niyeyse bana da teşekkür etmiş paylaştığım bir şeyden ötürü.
bakın arkadaşlar, özlemi en az sizin kadar seviyorum. buna şüphesi olan  yoktur sanırım. cihangir'de terbiyesizce bir hareketinden dolayı yanımızdaki adamı dövmekten beter edecek kadar cesur ve korkusuz bi kadın benim için.  daha önce yazdığım bir olaydan dolayı özlemin bu durumlara tepki vermemesine hep kızıyorum.
belki bodrumda gösterilere katılmıştır bilemem. benim bahsettiğim çok farklı. az da olsa bir takipçi kitlesi var twitterda. çok faydalı olabilirdi isteseydi. benim sitemim buna. öte yandan ben ona kızarım, o bana küfür eder. size ne :*
tabiki sana attım.. özlemle çok yakın olduğunuzu söylüyosun ozaman kendisine söyle sen ona kız o sana küfür etsin falan burda böyle tepkiler verilmesi çok yersiz zaten ülkede yeterince kaos yaşanıyor herkes çok hassas kişisel nefret söylemlerine hiç gerek yok kadın istediğini yapar..

« Yanıtla #1280 : 03 Haziran 2013 - 22:41:36 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben nefret söyleminde bulanacağım az kaldı canım sıkılıyo..bunu yazan tosun okuyanna gosun
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1281 : 03 Haziran 2013 - 22:43:20 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ben nefret söyleminde bulanacağım az kaldı canım sıkılıyo..bunu yazan tosun okuyanna gosun
hahaha hahaha hahaha

« Yanıtla #1282 : 03 Haziran 2013 - 23:06:03 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
twitter da paylaşımlarda bulunmuş bunlarda tepki değil mi :/
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #1283 : 03 Haziran 2013 - 23:07:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Baydın be shiver!   :4

« Yanıtla #1284 : 04 Haziran 2013 - 08:44:26 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
tabiki sana attım.. özlemle çok yakın olduğunuzu söylüyosun ozaman kendisine söyle sen ona kız o sana küfür etsin falan burda böyle tepkiler verilmesi çok yersiz zaten ülkede yeterince kaos yaşanıyor herkes çok hassas kişisel nefret söylemlerine hiç gerek yok kadın istediğini yapar..
nerde nasıl tepki vereceğimi sana sormam! özleme de söyledim gerekeni merak etme.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #1285 : 04 Haziran 2013 - 13:25:49 »

Çevrimdışı drown

• Cool

Kişisel nefret söyleminde bulunsun diyen biri oldu mu şu ana kadar? İstediğini tabii ki yapar. İnsanlar sadece beklentilerini söylüyor. Bırak da bunu yazalım. Ayrıca yazılanları okuyun, anlayın sonra yorum yapın. 

Bu da genele; Özlem'i eleştirebilirsiniz umarım bir gün.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1286 : 04 Haziran 2013 - 13:40:05 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Özlem daha aktif bir rol oynayabilir miydi? Kesinlikle. Ki belki de oynuyor, Bodrum'da meydanda 2-3 gündür toplanmalar falan var, belki gitmiştir bilemem.

Lakin 2 gün önce, ben Akaretler yokuşunda resmen polis tarafından kıstırılmışken Özlem'in bana çok yardımı oldu, bana telefon yönlendirdi özelden, sanırım gelip bizi yıldız caddesine kaçıran o arkadaş grubuydu.

« Yanıtla #1287 : 04 Haziran 2013 - 13:52:44 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Özlem fazla bireyci. Özlem'den isyana katılmasını beklemiyordum zaten. Bu keyfi yerinde rockçılık.
Her devrimci asidir; ama her asi devrimci olamaz arkadaşlar..
..

« Yanıtla #1288 : 04 Haziran 2013 - 14:04:08 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Kaldı ki Artvin'e  ''Kaçkar Dağları Sürdürülebilir Orman Kullanımı ve Koruma Projesi'' için gittiğinde hes'lere karşı ufak da olsa bir tutum gösterdi mi, hayır! Gitti, gördü, oraya aşık olduğunu söyledi.
'' hes'ler yapılır mı belli değil ama yapılmadan önce mutlaka görün'' diyen biri o .  hı:

Çıkıp da polisle mi savaşacak :*
..

« Yanıtla #1289 : 04 Haziran 2013 - 19:55:23 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Her devrimci asidir; ama her asi devrimci olamaz arkadaşlar..

bunun üstüne daha da konuşmam.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...