Gönderen Konu: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)  (Okunma sayısı 97396 defa)

Ynt: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)
« Yanıtla #225 : 23 Şubat 2009 - 22:38:09 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Türk yönetmenleri daha bi sevdiğini an itibariyle öğrendiğim,eskiye göre daha olgun olduğunu hissettiğim ve buna sevindiğim üye.İsmi Burak (:

Saçları hala böyle mi merak etmekteyim.Bunu sormayı unuttum kendisine.Avatarı uzun zamandır değişim göstermedi sanırım imzasında bi kaç oynama söz konusu :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #225 : 23 Şubat 2009 - 22:38:09 »

« Yanıtla #226 : 25 Şubat 2009 - 19:13:47 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
Severim bu üyeyii shiverla karıştırırım arada

Soulmates never die   

« Yanıtla #227 : 25 Şubat 2009 - 21:12:10 »

Çevrimdışı Ben_BöyLeyim

• Üye
  • **
  • renKLi hayaT bana hayaLimi SaT... !...(:
hımmm.....

Seda 310 mesaj sayılı Aktif ÜYe...xD

drown u sevio ve arada shiver ile karıştırıyo...xD

haa...bide...Coca Cola İsrail ve amerikan ordusuna gönüllü bağış yapmakmış....!....yeni öğrendiğim....xD

böle işte :D
Bir elveda cümlesinin kıyısından aşağı bıraktı adam kendini
ve bu yüzden hiçbir vedaya el süremedi..
kadın gitti
adam öldü
gökten üç nokta düştü
yakışmadı hiçbir aşkın sonuna ( ... )

« Yanıtla #228 : 25 Şubat 2009 - 21:20:34 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Ben_Böyleyim.... (acaba niye adının arasına ''_'' koymus merak ediyorum...) oooww daha çook yenii bana sitedekii ilk günlerimi hatırlattı :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #229 : 25 Şubat 2009 - 22:46:35 »

Çevrimdışı hebelehobolo

• Deneyimli Üye
  • Öslem bir çiçek .....
    • www.
O da benim gibi gitar caliyomus yeni ogrendim hehehee
Biz garbinkini hürmetle dinlediğimiz gibi, bizim musikimiz de bütün dünyada hürmetle dinlenecek bir halde olmalıdır.<br />Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir.<br />Milletin, ince duygularını, düşüncelerini anlatan, yüksek deyişleri, söyleyişleri toplamak, onları bir an önce, genel son musiki kurallarına göre işlemek gerekir. Mustafa Kemal Ataturk

« Yanıtla #230 : 25 Şubat 2009 - 23:26:58 »

« Yanıtla #231 : 26 Şubat 2009 - 11:03:47 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
hep gereksiz tartışmaların içinde
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #232 : 26 Şubat 2009 - 11:15:38 »

Çevrimdışı hebelehobolo

• Deneyimli Üye
  • Öslem bir çiçek .....
    • www.
cok manyak supoer avatari var kendisinin ailecek begeniyoruz  .ninca.
Biz garbinkini hürmetle dinlediğimiz gibi, bizim musikimiz de bütün dünyada hürmetle dinlenecek bir halde olmalıdır.<br />Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir.<br />Milletin, ince duygularını, düşüncelerini anlatan, yüksek deyişleri, söyleyişleri toplamak, onları bir an önce, genel son musiki kurallarına göre işlemek gerekir. Mustafa Kemal Ataturk

« Yanıtla #233 : 26 Şubat 2009 - 18:00:32 »

Çevrimdışı Ben_BöyLeyim

• Üye
  • **
  • renKLi hayaT bana hayaLimi SaT... !...(:
avaTarını en çok beğendiğim üyelerden biri...xD

haa bide bu nicki nerDen buLdun ya çok ilgi çekici...xD

haa bide Rockgril neden adının arasına _ koymuş dmeiş ne bilim değişiklik olsun die koydum...xD

Bir elveda cümlesinin kıyısından aşağı bıraktı adam kendini
ve bu yüzden hiçbir vedaya el süremedi..
kadın gitti
adam öldü
gökten üç nokta düştü
yakışmadı hiçbir aşkın sonuna ( ... )

« Yanıtla #234 : 26 Şubat 2009 - 20:06:33 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
çok hızlı bir girişi oldu
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #235 : 26 Şubat 2009 - 20:11:00 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
çok karakterli.
tuhaf.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #236 : 08 Mart 2009 - 23:30:06 »

furkiii

• Ziyaretçi
bu kez çiçek-sevgi-böcek kıvamında tanıtmayacağım kendisini üzgünüm..:D zaten kendisiyle ne kadar iyi dost olduğumuzu,kendisine ne kadar değer verdiğimi,kankitoluğunu devamlı devamlı anlattık,bu özet burada yeterli o yüzden..:D

son günlerde özellikle de bugün gözlemlediğim üzere yok artık denilecek düzeyde sabır sahibidir aslında kendisi,sitede pek öyle görünmese de..:p tüm gün boyu maja poljak diye sayıklamalarımı dinlemiş,maja'nın boyu ve kilosunu öğrenmiş,resimlerine bakmış,aldığı ücretten de haberdar olmuştur..:D yani bunları yapmıştır ve beni bölmemiştir yaparken..:D öyle ki bu davranışı uzun aradan sonra beni bu başlığa yazmaya yönlendirmiştir..:p

öss derdiydi şuydu buydu derken bu kadarını yapabiliyorsak dertler bitip aynı şehirlere gelince nasıl eğleniriz kimbilir diye ortak düşünceye hakim olduğumuz kanatsız melek;) o..:D

dostluğunu,yardımseverliğini,iyi niyetini her daim yanımda hissetmek istediğim biricik arkadaşım..

halbuki ben bunları yazmayacağımı söylemiştim ama konu yine buraya geldi..sanırım gizem diyince bunlar asla aklımdan çıkmıyor ve tabii bir de onu tanıtırken bile sanki sohbet ediyormuşcasına rahat hissediyorum,ilk tanıştığımızda olduğu gibi..:D

işte böyle diyerek yazımı sonlandırırken eminim şu an gizem'in de dediği gibi akıl-fikir diyorum ve bunun baş nedeni olan arı majam poljak'a buradan tüm selam,sevgi ve öpücüklerimi yollamayı fırsat biliyorum..:D gizem'in şu anki yüz ifadesini de tahmin ediyorum..:D üff furkiii..:D
« Son Düzenleme: 08 Mart 2009 - 23:32:17 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #237 : 09 Mart 2009 - 17:19:39 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
  üstteki üye kanatsız melek hakkında bunları söyleyen:

bu kez çiçek-sevgi-böcek kıvamında tanıtmayacağım kendisini üzgünüm..:D zaten kendisiyle ne kadar iyi dost olduğumuzu,kendisine ne kadar değer verdiğimi,kankitoluğunu devamlı devamlı anlattık,bu özet burada yeterli o yüzden..:D

son günlerde özellikle de bugün gözlemlediğim üzere yok artık denilecek düzeyde sabır sahibidir aslında kendisi,sitede pek öyle görünmese de..:p tüm gün boyu maja poljak diye sayıklamalarımı dinlemiş,maja'nın boyu ve kilosunu öğrenmiş,resimlerine bakmış,aldığı ücretten de haberdar olmuştur..:D yani bunları yapmıştır ve beni bölmemiştir yaparken..:D öyle ki bu davranışı uzun aradan sonra beni bu başlığa yazmaya yönlendirmiştir..:p

öss derdiydi şuydu buydu derken bu kadarını yapabiliyorsak dertler bitip aynı şehirlere gelince nasıl eğleniriz kimbilir diye ortak düşünceye hakim olduğumuz kanatsız melek;) o..:D

dostluğunu,yardımseverliğini,iyi niyetini her daim yanımda hissetmek istediğim biricik arkadaşım..

halbuki ben bunları yazmayacağımı söylemiştim ama konu yine buraya geldi..sanırım gizem diyince bunlar asla aklımdan çıkmıyor ve tabii bir de onu tanıtırken bile sanki sohbet ediyormuşcasına rahat hissediyorum,ilk tanıştığımızda olduğu gibi..:D

işte böyle diyerek yazımı sonlandırırken eminim şu an gizem'in de dediği gibi akıl-fikir diyorum ve bunun baş nedeni olan arı majam poljak'a buradan tüm selam,sevgi ve öpücüklerimi yollamayı fırsat biliyorum..:D gizem'in şu anki yüz ifadesini de tahmin ediyorum..:D üff furkiii..:D

biridir diye mesajı yollamak dahi aklımdan geçmişken aklıma birkaç tümce geldi..

şimdi voleybolu çok seviyo desem heralde hadi canım dersiniz :D :D
 tuttuğu takım zannımca ya güneş sigorta, yada türk telekom
 bide emin olmamaklan birlikte sanırsam feridun düzağacı çok seviyo, tabe emin değilim, ahmetde değilim mehmette..
 ayrıcanada türkçe'nin kullanımı konusundaki hassasiyetini de ailecek takip ediyoruz, imza gününe gelces..
« Son Düzenleme: 09 Mart 2009 - 17:20:32 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #238 : 09 Mart 2009 - 20:44:38 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Vay vay vaaay.Benim ile bir çok kez gereksiz yere tartışmaya giren,bunlarda su gibi üste çıkan( :D ) ama bütün bu olaylara rağmen aradan zaman geçtiği için olsa gerek şuanda hiçbir kızgınlığım olmayan üye.Benim hakkımde ne düşündüğünü az çok biliyorum.Okan Bayülgen'in Disko Kralı'nı kaçırmayan ve Okan'ın hayranı olduğunu düşüyorum.Okan evlendiği zamanda üzülmüştü sanırım :D nedenini bilmiyorum ama :D

« Yanıtla #239 : 10 Mart 2009 - 00:48:05 »

ARGo_

• Ziyaretçi
00.47..sitede sevdiğim bir abimiz...şimdi tanıt deseniz..klavye başında uyur kalırım...:)