Gönderen Konu: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)  (Okunma sayısı 97407 defa)

Ynt: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)
« Yanıtla #330 : 26 Haziran 2009 - 01:11:28 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
bu akşamdan beri son derece eğlendiğim grubun içinde olan cici kız =)

kiwisinede ben bakıcam =)

ardaşkıyla çok mutlu olmasını istediğim çok sevdiğim tatlı kardeş =)

.klbk.

Özlem Tekin

« Yanıtla #330 : 26 Haziran 2009 - 01:11:28 »

« Yanıtla #331 : 26 Haziran 2009 - 02:54:00 »

furkiii

• Ziyaretçi
herhalde siteye yeni üye olduğum dönemde yazmış olsaydım bu yazıyı söyleyeceklerim arasında epey fark olacaktı..:p

kendisinin aslında sinir sahibesi gibi bir lakabı vardı ama ben *artık* (:p) pek yakıştırmıyorum açıkçası çünkü sitemizin cici adminesi o..:D çok sıcak ve sevecen bulduğumu belirtmekle beraber çok eğlenceli olduğunu ve sağlam espriler sahibi olduğunu söylemeliyim..:D bu kadar şeyin üstüne yine de bu akşam oldukça iyi vakit geçirmemi sağlayan grubun kahramanlarındandı..:D şu an gülümsüyorsam onun da payı oldukça büyük..=)yine de belki de hep bildiği eski ben olarak kalmalıydım..:p

unutmadan,elmam da ona emanet aynı zamanda..=)

« Yanıtla #332 : 26 Haziran 2009 - 19:34:59 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Seviyeli,dürüst,doğru ve zamanında haberleri dinlemek(öğrenmek) için özel mesaj bırakabilirsiniz kendisine,her zaman aktif olan,her girişimde foruma şaşmaz bir biçimde saygı duruşunda siteyi selamlayan,bukelamun gibi herkesin rengine gidebilen,bu özelliğini sevdiğim insan.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #333 : 26 Haziran 2009 - 19:58:06 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Sağlam  bir gözlemci olmasından mütevellit yazdılarına - kendi düşüncelerime göre zaman zaman  onaylasam da onaylamasam da- ve açıkca belirttiği düşüncelerine saygı  duyduğum üyedir. Hande yener'i çok sever,evet. Neden sevdiğini de belirtebilecek konumdadır.

« Yanıtla #334 : 26 Haziran 2009 - 20:29:52 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sevdiğim bir üye :) diyip bitirirmişim :D 

Aslında işin özünde yukardaki cümle yatıyor (: Herneyse olaylara bakış açısını sevdiğim insan.Her daim farklı olduğunu belli ediyor.Yazdıklarıyla bunu da kanıtlıyor.Sadece yazdıklarını okuyan biri onu çok soğuk bulabilir ama aslında hiç de öyle değil.Olabildiğince samimi :) Ortamına ayak uydurmayı başarabilen ve bunu samimiyetle yapabilen nadir insanlardan. Hı bi de aşık :) Güzel bi gelecek görüyorum önlerinde.Mutlu olucaklar çok :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #335 : 27 Haziran 2009 - 00:05:14 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
özel mesajlarıma cevap vermeyen bu yüzden gıcık olmaya başladığım üye
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #336 : 27 Haziran 2009 - 11:25:24 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Çok fazla ve alakalı alakasız her konuda, herkese özel mesaj atan üye. Bazen komik bulduğum, temiz insanlardan; orası ayrı.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #337 : 28 Haziran 2009 - 03:26:16 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
her resmini gördüğümde street fighter oynayasım geliyo her konu hakkındada uzun uzun yazıyo okuyana kadar canım sıkılıyo  :höö:
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #338 : 28 Haziran 2009 - 15:17:36 »

ARGo_

• Ziyaretçi
nebilim üsttekini kendini Alphachino zanneten bir zat..(bunlar klonlanmış bir şekilde piyasada mevcut 1..2..diye gidiyor..)
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2009 - 15:18:44 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #339 : 29 Haziran 2009 - 21:47:38 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
Komikkk............ ......
Vedattt abi facebookta buldum kendisini:D

Soulmates never die   

« Yanıtla #340 : 29 Haziran 2009 - 21:55:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
ne zamandır hiç muhabbettimiz olmadı,oysaki birden çıkagelip hiç tahmin edemeyeceğim sorular sorması dün gibi..:D muhtemelen bu yazıdan sonra da öyle olacak..=) bir de abi tavsiyesi olarak bu yaşta zararlı alışkanlıklarını bırakmasını öneriyorum,zararını sonra kendisi çeker;dediğim gibi yalnızca tavsiye..benim sözümü dinler eminim..=)

anladığım kadarıyla facebookta pek bir aktif kendisi,sürekli yeni birilerini bulur ve facebook sayesinde sanatçı hayranlıklarını pekiştirir..:D yalnızca kendi açımdan değil sitede de son zamanlarda pek göremiyorum seda'yı..bilmiyorum o da mı özlem'e kızanlar arasında..=) belki de enteresan arkadaş grubu içinde yeni maceralar ve entrikalarla boğuşmaktadır..=) yine bahsettiğim bu üçlü-dörtlü içinde seda'yı daha bir severim,yardımseverdir,canayakındır..ee abisi de olurum,öyle kabul görmüşümdür kendisi tarafından..=) zaten ablasıyla da kısmen tanışmış olup ailevi ilişkilerimizi güçlendirmişizdir..=)

« Yanıtla #341 : 29 Haziran 2009 - 22:00:00 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
benbunun kadar çapkınını görmedim desem yeridir .. nasıl bi yakışıklılık varsa adamda eve gelen arkadşlarım bile msn avatarını görüp "ne kadar karizmatik"diyebiliyor ..

ama site kızları uzak dursun söyliyeyim .. sevgilisi vaaaarrrmışş  :D

bunlar dışında ;

bu kadar iyi bu kadar sevimli biri olduğunu bilmiyodum hiç .. her ne kadar beni kötü kız jessie yapsada hala seviyorum onu :D
çok aklı başında çok tatlı muhabbeti güzel çok sevdiğim arkadaşlarımdan =)

ama bunları okuyup barış imzaladık sanmasın  .ninca. Savaş ilan etti bi kere  .ninca.

« Yanıtla #342 : 29 Haziran 2009 - 22:10:42 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Canım ablam benim   .lala.

Yok yahu ne ablası en gencimiz o bizim :) Bi sinirli muhabbetidir almış başını gidiyor ama yalan o :) Evet biraz tehditkar sürekli bir baskı falan ama o kadar yani onun dışında başka bişey yok :) Açık sözlü herşeyi dank diye söyler yüzünüze biliyorum bana yaptı :) Tahmin etmediğim kadar da muhabbeti hoş konuşurken kopmadığım zaman sayısı az :) Hı bi de sürekli ateşe körükle gitme durumu var :) Neyse çok da konuşmak istemiyorum bu konuda az sonra tehdit mesajları yağmaya başlıycaktır zaten :D

Yukarıda yazdıklarımın hepsi tamamen hayal ürünüdür  .islik. 

Forumun sevdiğim az sayıdaki insanından bi tanesi  ::::: Bu valla gerçek :D

I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #343 : 30 Haziran 2009 - 14:30:02 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Türkçe'yi yanlış kullanalara açtığı savaşı takdire şayan bulduğum,

sitenin sağlam insanlarından,

moderatörlüğüne gayet içten bi şekilde sevindiğim,

gayet seviyeli yerinde yorumlarıyla pek çok kez takdirimi kazanmış

kişi...

hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #344 : 01 Temmuz 2009 - 22:33:16 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
ne zamandır hiç muhabbettimiz olmadı,oysaki birden çıkagelip hiç tahmin edemeyeceğim sorular sorması dün gibi..:D muhtemelen bu yazıdan sonra da öyle olacak..=) bir de abi tavsiyesi olarak bu yaşta zararlı alışkanlıklarını bırakmasını öneriyorum,zararını sonra kendisi çeker;dediğim gibi yalnızca tavsiye..benim sözümü dinler eminim..=)

anladığım kadarıyla facebookta pek bir aktif kendisi,sürekli yeni birilerini bulur ve facebook sayesinde sanatçı hayranlıklarını pekiştirir..:D yalnızca kendi açımdan değil sitede de son zamanlarda pek göremiyorum seda'yı..bilmiyorum o da mı özlem'e kızanlar arasında..=) belki de enteresan arkadaş grubu içinde yeni maceralar ve entrikalarla boğuşmaktadır..=) yine bahsettiğim bu üçlü-dörtlü içinde seda'yı daha bir severim,yardımseverdir,canayakındır..ee abisi de olurum,öyle kabul görmüşümdür kendisi tarafından..=) zaten ablasıyla da kısmen tanışmış olup ailevi ilişkilerimizi güçlendirmişizdir..=)

Evet çok güçlendirdiniz hayran kaldım..

İlk muhabbet ettiğim abi...!!!
Severim ama pek rastlaşamıyoruz..
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2009 - 22:35:41 Gönderen: SeDaEnGiN »

Soulmates never die