Gönderen Konu: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)  (Okunma sayısı 97421 defa)

Ynt: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)
« Yanıtla #1560 : 26 Kasım 2011 - 12:48:53 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
geçenlerde rüyamda tanıştığım üye..kısa boylu kıvırcık kısa saçlı bir bayandı hayal meyal hatırlıyorum rüyamdaki görünüşünü bilmem tuttu mu..sana özel msj atacaktım ama unutuyodum hep burda isabet oldu
bayan mı  :höö:
yanılan üye.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

Özlem Tekin

« Yanıtla #1560 : 26 Kasım 2011 - 12:48:53 »

« Yanıtla #1561 : 26 Kasım 2011 - 13:42:10 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bayan diye gördüm valla bilememm :D
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1562 : 26 Kasım 2011 - 14:55:26 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Mehmet'ten devam :

Yeni katılan üyelerce pek de sevilmeyen,onlarla yaşadığı tartışmalarla beni çok eğlendiren,yardımsever de bir insan.

Hamiş:Geçen sene senle paylaştığım o Özlem T. arşivinden geriye hiçbir şey kalmadı,biliyo musun?Kendimi çıplak gibi hissediyorum.

Sevilecek adamsın sen.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #1563 : 26 Kasım 2011 - 16:49:44 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
en nötr olduğum üye..sıkı tekinlst..ama bi ara handeyi özlemden daha çok sevdiğini düşünüyodum..benzeyen müzik zevklerimiz var.. O da benim gibi "degişik" bayan vokallerden hoşlanır
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2011 - 16:51:24 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1564 : 10 Aralık 2011 - 23:16:55 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
eskiden ne terör estirirdi bu kız:D  sadık Özlem hayranı

zamanında avatar olarak öküz fotoğrafını kullanan:D ve her gördüğümde de gülmekten stress attığım üyemiz.aynı avatarı arada bi kullanmasını tavsiye ettiğim kişi..Melis
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2011 - 23:30:55 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #1565 : 11 Aralık 2011 - 00:30:00 »

ARGo_

• Ziyaretçi
eskiden ne terör estirirdi bu kız:D  sadık Özlem hayranı

zamanında avatar olarak öküz fotoğrafını kullanan:D ve her gördüğümde de gülmekten stress attığım üyemiz.aynı avatarı arada bi kullanmasını tavsiye ettiğim kişi..Melis
hatta pisikopat shiverminatör diyorlardı hey gidi ne günlerdi be:)) sen yanılıyon en güzel avatarı hipopotamlı olandı..dediğim üye...:))

« Yanıtla #1566 : 11 Aralık 2011 - 11:54:41 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
evet bende olmasan hiç çekilmeyecektiniz bu sitede....
argo mortal combat benzeri ikonlu üye :D :D

« Yanıtla #1567 : 17 Aralık 2011 - 09:55:48 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
bu gece disko kralını izlerken cips partisi yapacak tekinist koptum ya :D cips partsine bizi de çağır:)))
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #1568 : 17 Aralık 2011 - 12:00:12 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
özlemle beraber resimini görup güzel anlamda kıskandığım :p ve gördügüm kadarıyla çılgın bir özdaş  :D
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #1569 : 17 Aralık 2011 - 14:39:37 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
son zamanlarda görünmüyor buralarda.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #1570 : 17 Aralık 2011 - 14:58:31 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
çirkef mod memed hahahahaha :):):):):):) biri söylemişti bunu çok hoşuma gitmişti..lakabı bu olsun memonun :)

« Yanıtla #1571 : 17 Aralık 2011 - 15:36:19 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
Tanidigim en kafasi guzel kiz :D cok sinir oluyordum bu aralar sevmeye basladim ama pesindeyim tdk calisani gibi :D hatani ariyorum:p cin alinin roman kahramani olmadigini bilmeyen universiteli :D.

edit:bu yazıdan sonra attığı mesaj :D böylece melisin ruh sağlığıyla ilgili hepimizin fikri olsun :D
Alıntı
:b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b:
 .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö.
 .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music.
 :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b: :b:
 .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö. .öö.
 .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2011 - 15:49:34 Gönderen: ßurçin »

« Yanıtla #1572 : 17 Aralık 2011 - 15:58:21 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
gençlik zamanlarını bilirim bu eski asi kızın :p acayip neşeli fıkır fıkır kıpır kıpır :D pupzz hoş sohbeti olan sıcakkanlı biridir (: ha birde fanatik antalyasporludur ((((:
Sagolısın satriani valla ne cok sohbet ederdik :)
Bu arada burçin için istegimi yerine getiren duyarlı yönetici :)
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #1573 : 17 Aralık 2011 - 16:25:53 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
bu da kim yahu dedirten bu ara çok sık online olan bir üye :)
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #1574 : 18 Aralık 2011 - 20:17:09 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
Uzun zamandır onlıne göremiyorduk. Sitede sevdiğim bir kaç üye gibi neşe verici mizah anlayışı kuvvetli, eğlenceli bir üyemiz. Konuşmuşluğumuz yoktur, lakin ben ona bayılırım, yorumlarının takipçisiyim.  .hmm.
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,