Gönderen Konu: Şuraya bir de İzmir buluşması eklesek fena olmaz dimi arkadaşlar!!!  (Okunma sayısı 3726 defa)

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bedri kardeşim izmire gelsinde buluşma yapmasakta olur :P biz hertürlü görüşürük onla:P
derye ben bu muhabbetleri ikibuçuk sene evvelinden hatırlıom lem:D başlıa bööle yapalım edelim süper olur ben gelirim çalışırım vsvs  yazıpta bi poh olmadıı günleri gördüm   hep birer kişi oldu buluşmalar sato ve doom sato ve ( kızın adını unuttum lan) :D   sato ve aysun sato ve hilal bu liste baya kabarık :D:D
demem o ki adam gibi bi tarih yazılsın bitsin bu iş... boşa laf kalabalıı yapılmasın...

hehe doğru diyosun ama ben bi kere dedim ve katıldım izmir buluşmasına ...abi sen uygun zamanı yaz mümkünse haftasonu olsun bide bayram seyran olmasınm gelelim en baştada ben

« Son Düzenleme: 06 Aralık 2007 - 22:12:15 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Özlem Tekin

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin

hehe doğru diyosun ama ben bi kere dedim ve katıldım izmir buluşmasına ...abi sen uygun zamanı yaz mümkünse haftasonu olsun bide bayram seyran olmasınm gelelim en baştada ben

önümüz bayram yılbaşı  zaten mecburi planları vardır herkesin(  bnm varda:P) o yüzden yılbaşından soraki ikinci pazar ( ayın kaçı oluosa artık) la  ebeveyinler günü gibi oldu bu :D:D ahahaha:D
neyse işte  ocak ın ikinci pazarı öğlen saat birde alsancakta kahvebahane de buluşak ( gazi kadınlar sokaından  bi soraki sokak yani uğrak barın yan tarafı... gelmicek olan gelirim çalışırım vs gibi ..ötünü yiğim ayaa yapmasın :D adam gibi gelmek isteyen buyursun gelsin eğlenek coşak kaynaşak fokurdaşk hebele hübele  zart zurt işte amaaan öff sıkıldım .....
I\'m going slightly mad

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
evet evet sato dediğin gibi ocak ayının 2. pazarı alsancakta kahve bahane'de saat 13.00'te buluşalım ...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
hafta içi olmaz mı yaa... bide saat 13.3o falan .. kahvebahene iide zaman uyusmadı ben gelemicem arkadaslar... ikinci bulusmaya artık..
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
hafta içi olmaz mı yaa... bide saat 13.3o falan .. kahvebahene iide zaman uyusmadı ben gelemicem arkadaslar... ikinci bulusmaya artık..

peki tüm haftasonları içinmi gelemezsin yoksa sadece ocak ın ikinci pazarı içinmi?
I\'m going slightly mad

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
benim hafta sonları selcukta olmam lazım... yani bütün hafta sonları.. nese yaf ikinci bulusmaya gelirim bende =))

Çevrimdışı yorgunsavaşçı

• Yepyeni Üye
  • *
yorgunsavaşçı biraz dikkatli mesaj atarsan iyi olur..forumun seviyesini düşürecek mesajlar atmaya ve kimseye sataşmaya gerek yok..herkes ne yapacağına kendi karar verebilir..
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2007 - 19:01:41 Gönderen: furkiii »
Hayat bir gündür , O da bugündür...

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
bi buluşma yaz aylarında ayarlarsınız umarım neyse size iyi eylenceler
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2007 - 19:14:54 Gönderen: öcü »
vamos bien

Çevrimdışı yorgunsavaşçı

• Yepyeni Üye
  • *
arkadaşlar olmuyor böyle işine gelmiyorsa atabilirsin.Herşeyden alınmana gerek yok yukarıdaki yazılarda geçen kelimeleri iice analiz et istersen.Kim haklı görürsün.İsteyen istediği gibi yazabiliyor.Burada rütbenin bi önemi varsa belirt de biz de ona göre davranalım.Her türlü küfrün ilk harfi değiştirilip kullanılmış.Kimin terbiyesiz olduğunu bence doğru dürüst süzgeçten geçirip söyle.
Hayat bir gündür , O da bugündür...

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar olmuyor böyle işine gelmiyorsa atabilirsin.Herşeyden alınmana gerek yok yukarıdaki yazılarda geçen kelimeleri iice analiz et istersen.Kim haklı görürsün.İsteyen istediği gibi yazabiliyor.Burada rütbenin bi önemi varsa belirt de biz de ona göre davranalım.Her türlü küfrün ilk harfi değiştirilip kullanılmış.Kimin terbiyesiz olduğunu bence doğru dürüst süzgeçten geçirip söyle.

birisine terbiyesiz demedim..kime nasıl hitap edeceğimi biliyorum..yazdığın mesajı da biliyorum..:s insanlar buluşmaya gelmedi diye onlara ilk harfi yazılmamış da olsa küfürlü konuşamazsın,sana bu hakkı kimse vermez..daha fazla uzatmaya da gerek yok sanırım..

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
bence bi etginlikle bir arada olursanız daha özel olur sadece bi fikurrrrr kanumca
vamos bien

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
bence bi etginlikle bir arada olursanız daha özel olur sadece bi fikurrrrr kanumca
ben etkinlik yapıcam satoyla görüşces daha nollsuunnn :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ben etkinlik yapıcam satoyla görüşces daha nollsuunnn :D

he yaf özdry buluşak  buluşmasınada bu pyro gelirse dahada bi tadından yenmez olur bizim etkinlik nedersin:))

melankolia selçuk ta bi mekan ayarla biz oraya gelelim he?:)) ordan bi meryem ana yaparız...( ahahaha nası bi cümle oldu lan bu ahahaha:))))) :PP
I\'m going slightly mad

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
he yaf özdry buluşak  buluşmasınada bu pyro gelirse dahada bi tadından yenmez olur bizim etkinlik nedersin:))

melankolia selçuk ta bi mekan ayarla biz oraya gelelim he?:)) ordan bi meryem ana yaparız...( ahahaha nası bi cümle oldu lan bu ahahaha:))))) :PP

abi bu kadar önemli olduumu bilmiodum=)) selcukta bulunmam zewk için deil iş için yoksa ayarlardım.. nese uzatmayalım.. ben gelmicekmişim gibi dawranın ama gelirsemde sasırmaın =))