Gönderen Konu: Şuraya bir de İzmir buluşması eklesek fena olmaz dimi arkadaşlar!!!  (Okunma sayısı 3725 defa)

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
aranızda olmayı isterdim izmirde yaşıyan biri olarak izmirli özz cüleri daha yakından tanımak isterim neyse iyi eylenceler
vamos bien

Özlem Tekin

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
biz satoylan tanışıyoz anca yeniler gelirse onlarla tanışcas :D nese sato bak bu buluşma bahanesiylen görüşüces eski buluşmayı yad ederiz... :56
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2007 - 20:42:06 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
bende yazları izmirdeyim ama daha  hiç bir tekinistle görüşmedim umarım bu yaz artık görüşürüz

:D :D
vamos bien

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
abi bu kadar önemli olduumu bilmiodum=)) selcukta bulunmam zewk için deil iş için yoksa ayarlardım.. nese uzatmayalım.. ben gelmicekmişim gibi dawranın ama gelirsemde sasırmaın =))

ben bunu geliceksin olarak kbl ediom melankolia:))

5E bi önceki sayfada tarih yer yazıo seve seve gel emi:))) yokmu başka gelen :P la bedri özellikle senin gelmeni bekliom kardeşim iş durumları müsait olursa tabii.. bide bişekilde güntac a ulaşın haberi olsun,, oda gelir sanırım:...
I\'m going slightly mad

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
aloo yazın diyorum bi buluşma ayarlarsınız dimi erçi erken ama şimdiden söyliyim istedim
vamos bien

Çevrimdışı öz_lemm

• Yepyeni Üye
  • *
bnde gelmek istiyorum  arkadaşlar inş gelirim  :D

Çevrimdışı yorgunsavaşçı

• Yepyeni Üye
  • *
yaa millet sömestrda bi buluşma daha organize delim olmuyoo bölee.cevap bekliyomm pls
Hayat bir gündür , O da bugündür...

Çevrimdışı zıkkım_666

• Yepyeni Üye
  • *
yaa millet sömestrda bi buluşma daha organize delim olmuyoo bölee.cevap bekliyomm pls
dostum haklısın bence herkesın uygun oldugubı gun kararlastırılsın bnım tanıdıgım bı suru rock cafe/bar var ıclerınden bırını secerız