Anket

En beğendiğiniz Marilyn Manson albümü hangisi?

1994 - Portrait of an American Family
0 (0%)
1995 - Smells Like Children (EP Remix)
0 (0%)
1996 - Antichrist Superstar
4 (57.1%)
1998 - Mechanical Animals
0 (0%)
1999 - The Last Tour on Earth (Canlı konser albümü)
0 (0%)
2000 - Holy Wood
1 (14.3%)
2003 - The Golden Age of Grotesque
1 (14.3%)
2004 - Lest We Forget – The Best of Marilyn Manson
0 (0%)
2007 - Eat Me, Drink Me
1 (14.3%)
2009 - The High End of Low
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 6

Gönderen Konu: Marilyn Manson  (Okunma sayısı 32033 defa)

Marilyn Manson
« : 10 Kasım 2005 - 20:22:49 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
diskografi :

Lest We Forget 2004

Golden Age of Grotesque 2003

Holy Wood 2000

Last Tour On Earth 1999

Mechanical Animals 1998

Antichrist Superstar 1996

Smells Like Children 1995

Portrait of an American Family 1994

Brian Warner'dan Mr. Manson'a

Marilyn Manson, gerçek adıyla Brian Warner, 1969' da Canton Ohio'da epey dindar bir ortamda dünyaya geldi. Ufak tefek zayıf Brian hemen her gün mahallede ki çocuklardan dayak yiyordu. 8 yaşındayken komşunsuun tacizine uğramıştı, ailesi de ona yardim amacıyla onu pahalı bir katolik okuluna gönderdiler. Bu sayede Brian daha da nefret edilen bir  çocuk haline geldi. Her gün katolik dini üzerine dersler görüyor, çıkışlarda da dövülüyordu ve evde sapık bir büyükbabası vardi. Brian içinde biriken tüm öfke ve tepkiyle müziğe yöneldi.

"Eğer o zaman müziği keşfetmeseydim şimdiki dururumum çok daha farklı olurdu ve büyük ihtimalle çok daha karanlık. Jeffrey Damher ve Richard Ramirez gibi seri katillerin yaşamlarını okudum ve onları anlayabiliyorum. Onların nereden geldiklerini ve ne yaşadıklarını  anlıyorum ve aramızdaki fark benim bir dereceye kadar kendimi ifade edecek bir çıkış yolu bulmuş olmamadan başka birşey değil. Onlar bunu yapamadılar. Belki de yaptığımız tek şey bir yardim ve ilgi çağrısıdır yalnızca, tek fark ise bu çağrının aldığı biçim." demiş Manson.

dipnot: bu konu sitede mevcuttu fakat sildim silmemin sebebi ise konu içinde yapılan geyiktir ..  :sorry:
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2007 - 15:05:00 Gönderen: furkiii »

Özlem Tekin

Marilyn Manson
« : 10 Kasım 2005 - 20:22:49 »

Ynt: Marilyn Manson
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2005 - 20:28:55 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
  • Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar.
    • OZ
oke benim yazdığım mesaj nerde onudamı sildin neyse tekrar yazayım barii

Marilyn Manson amerikanın IQ seviyesi en yüksek insanıymış doğrumu acep ??
₯___ώ ћ € я € ע € я     |      μ á Y    я ٥ á μ___₯

« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2005 - 17:34:00 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
marlyn manson'ın bi şarkısına taparım
eminim çoğunuz duymamıştır ya...
this is the new shit-goldfrapp remixi alison mükemmel vokalleriyle şarkının sonunnda insanı uçurup götürüyor(ömrümde bu kadar güzel küfreden bi kadın daha duymadım,görmedim ben :D)
electroclash seviyorsanız kesin indirin limewire'de mevcut bulunmaktadır bu rmx

« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2005 - 19:52:06 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Bayılıyorum Bu Adama. Süpper Bi Adam Yaaaa. Tam Manyak. Benlik Yane  :alkıs:
Müşteri Daima Haklıdır :P

« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2005 - 15:36:24 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
    • OZ
valla pek akıllı birine benzemiyo dünya dışı bi varlık gibi

« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2005 - 14:22:56 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
    • OZ
çok şeker bi adam.farklı bişey.enteresan
böyle ilginç insanları çok severim.valla makyajına bitiorum

Şeker mi  ??   :höö:     İstersen Sakin Kafayla Bi daha Düşün   =(

« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2005 - 14:46:16 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
    • OZ
Ben Yeterince Dikkatli Baktım Hakkında Bazı Şeylerde Biliyorum
Sadece Şarkıları Güssel O kadar

« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2005 - 16:03:09 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
çok şeker bi adam.farklı bişey.

Bence de Şeker Bi Adam.  hehe Walla Hem Şarkılarını Hem de Tipini Seviyorum  hehe

« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2005 - 19:58:28 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
    • OZ
Şarkı sözleri, konserleri ve yaşam tarzıyla özellikle ABD’de muhafazakarların boy hedefi haline gelen rock yıldızı Marilyn Manson Hırvatistan’ı karıştırdı. Konserin iptal edilmesini isteyenlerin baskısına aldırmayan Manson, konseri gerçekleştirdi.

Hırvatistan’daki dini gruplar, Marilyn Manson’ın şarkı sözlerinin ve dış görünümünün satanizm, uyuşturucu kullanımı ve şiddeti körüklediği gerekçesiyle son dakikaya kadar konserin iptal edilmesi için lobi yaptılar.

Yedi katolik papaz, organizatörlere, konserin iptali durumunda, zararlarını ödemeyi önerirken, bir grup da polisten konseri yasaklamasını talep etti. Ancak bu istekleri, konserin halk açısından tehlike teşkil ettiğine dair bir kanıt bulunmadığı gerekçesiyle reddedildi.

Tüm ateşli tartışmalara rağmen, bir kıyı şehri olan Pula’daki konserin bilet satışlarında herhangi bir azalma olmadı. Bazı seyirciler ise, medyanın, ‘konsere gidenleri eleştiren haberler’ yapmasını kınadı.

Zagreb’den Daniela, “Biz satanist değiliz. Tanrı’ ya inanıyoruz, ama bu tarz müziği de seviyoruz, bundan başka birşey yok” derken, Rijeka’dan Nikola ise “70’li yıllardan kalma yaşlı bir rock dinleyicisiyim. The Beatles, The Rolling Stones, The Doors, Pink Floyd ve Janis Joplin dinlerdim. O zamanlarda herkes bunlara karşıydı ve bizim garip, hatta satanist olduğumuzu düşünüyorlardı” diye konuştu.

MANSON, MEDYAYA TAVIR KOYDU

Konser sırasında dinleyicilerine teşekkür eden Manson, daha önceden planlanmış olan basın toplantısını -medyanın kendisine karşı tavrından dolayı iptal etti.

« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2005 - 20:10:53 »

Çevrimdışı Freedevil_sf

• Aktif Üye
Şarkı sözleri, konserleri ve yaşam tarzıyla özellikle ABD’de muhafazakarların boy hedefi haline gelen rock yıldızı Marilyn Manson Hırvatistan’ı karıştırdı. Konserin iptal edilmesini isteyenlerin baskısına aldırmayan Manson, konseri gerçekleştirdi.

Hırvatistan’daki dini gruplar, Marilyn Manson’ın şarkı sözlerinin ve dış görünümünün satanizm, uyuşturucu kullanımı ve şiddeti körüklediği gerekçesiyle son dakikaya kadar konserin iptal edilmesi için lobi yaptılar.

Yedi katolik papaz, organizatörlere, konserin iptali durumunda, zararlarını ödemeyi önerirken, bir grup da polisten konseri yasaklamasını talep etti. Ancak bu istekleri, konserin halk açısından tehlike teşkil ettiğine dair bir kanıt bulunmadığı gerekçesiyle reddedildi.

Tüm ateşli tartışmalara rağmen, bir kıyı şehri olan Pula’daki konserin bilet satışlarında herhangi bir azalma olmadı. Bazı seyirciler ise, medyanın, ‘konsere gidenleri eleştiren haberler’ yapmasını kınadı.

Zagreb’den Daniela, “Biz satanist değiliz. Tanrı’ ya inanıyoruz, ama bu tarz müziği de seviyoruz, bundan başka birşey yok” derken, Rijeka’dan Nikola ise “70’li yıllardan kalma yaşlı bir rock dinleyicisiyim. The Beatles, The Rolling Stones, The Doors, Pink Floyd ve Janis Joplin dinlerdim. O zamanlarda herkes bunlara karşıydı ve bizim garip, hatta satanist olduğumuzu düşünüyorlardı” diye konuştu.

MANSON, MEDYAYA TAVIR KOYDU

Konser sırasında dinleyicilerine teşekkür eden Manson, daha önceden planlanmış olan basın toplantısını -medyanın kendisine karşı tavrından dolayı iptal etti.

Offf Beee. Olay Budur Kardeşim. Aslanım Marilyn. Bu Adamı Durdurabileceklerin i Gerçekten Düşündüler mi Acaba...

« Yanıtla #10 : 23 Kasım 2005 - 20:00:11 »

Çevrimdışı gigaoz

• Emekli Mod
    • OZ
Hayır Ben Her Müziğe Müzik Derim Herkes İStediğini Dinlemekte ÖzgürAmma Bu Kadarda Deil.Neyse Konu Dağılmasın

« Yanıtla #11 : 10 Aralık 2005 - 02:23:37 »

Çevrimdışı 109876543210boom!

• Üye
  • **
ismi marilyn monroe we charlie manson ın birleşiminden ileri gelir bu güzel yaratığın..charlie manson da dehşet bi seri katildir bilmeyenler için sölim dedim.internet sitesine bi girin bakın derim ben.çoğu şarkıya yaptığı coverlar orjinalinden güzeldir.this is the new shit aşmış bi şarkı olup..tainted love,m'obscene,disposable teens te faworilerim arasındadır.cinsel tercihi hakkında kesinleşmiş bi bilgimiz olmamakla beraber kaburga kemiklerinde değişiklik yapmasının sebebi düşünülürse dahi olduğu kesindir.. :ıslık:
beetle juice..beetle juice..beetle juice..

« Yanıtla #12 : 10 Aralık 2005 - 12:39:14 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
bu kaburga olayı asparagas bence

eminim o işi ona yapmak için gönüllü bi sürü kişi vardır etrafında zaten :mickey:

cinsel tercihi biseksuel olsa gerek

« Yanıtla #13 : 10 Aralık 2005 - 14:01:33 »

Çevrimdışı 109876543210boom!

• Üye
  • **
kaburga olayı bence kesinlikle asparagas diil..tamam kaburga filmini çektirmedim adamın ama bu yıllardır olan bişi..

ayrıca adam istese ztn başkalarına yaptırır..amaç kendine yetebilmek  :dill
beetle juice..beetle juice..beetle juice..

« Yanıtla #14 : 10 Aralık 2005 - 16:53:56 »

Çevrimdışı blackdevil

• Yepyeni Üye
  • *
ya bn de bi zamanlar dinlerdm çook hoşma gidiodu yaptıı müzik ama bu aralar dinlemez oldm adam çok tuhaf bişe yahu bi kız arkaddaşm da çok sexi buluodu onu bn de çooookk şaşrdm walla neresi sexi yahu :ıy: