Gönderen Konu: Çapıt  (Okunma sayısı 507 defa)

Çapıt
« : 05 Mayıs 2008 - 12:41:27 »

Çevrimdışı hiperaktif

• Deneyimli Üye
  • nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
Çapıt Grubu 05/11/06 Tarihinde İbrahim karabatak(Vocal)Samet Doyduk(Bass) ve Okan Akkuzu(Davul)tarafından kuruldu.Ibrahim karabatak 1999 senesinden beri grunge tarızını adanada yaşatmaya çalışmıştır ve 1999 dan beri bir çok müzisyenle çalışmıştır.Çapıt grubunun önderi kendisidir.Grubun Bass gitaristi Samet ise Daha önce 2002 den 2006 ya kadar Mnagor isimli Heavy Metal Grubunda Vocallik yapmıştır.Grubuyla Anlaşarak ayrılan Samet Çok yakın dostu ibrahim ile Arayışlar içine girer Ve kendi grubuyla ayrılan Okanla birlikte Çapıt Grubunu Kurdular.Okan 4 Senedir DAvulla ilgilenmesine RAğmen kendi imkanlarıyla kendini geliştirmeyi başarmış ve dahada geliştirmek için Hızla ilerlemektedir.Grup Tüm hızıyla kendi Bestelerini oluşturmakta Şu anda Ve bu Tarzda Türkiyenin En iyisi olmak için Hızla ilerliyor.....

Grup Bilgileri

Adı:ÇaPIT

Kuruluş Yılı:5 Kasım 2006

Biyografi:Çapıt Grubu 05/11/06 Tarihinde İbrahim karabatak(Vocal)Samet Doyduk(Bass)
ve Okan Akkuzu(Davul)tarafından kuruldu.Ibrahim karabatak 1999 senesinden beri grunge tarızını
adanada yaşatmaya çalışmıştır ve 1999 dan beri bir çok müzisyenle çalışmıştır.
Çapıt grubunun önderi kendisidir.Grubun Bass gitaristi Samet ise Daha önce 2002 den 2006 ya kadar
Mnagor isimli Heavy Metal Grubunda Vocallik yapmıştır.Grubuyla Anlaşarak ayrılan Samet Çok yakın dostu
ibrahim ile Arayışlar içine girer Ve kendi grubuyla ayrılan Okanla birlikte Çapıt Grubunu Kurdular.
Okan 4 Senedir DAvulla ilgilenmesine RAğmen kendi imkanlarıyla kendini geliştirmeyi başarmış ve
dahada geliştirmek için Hızla ilerlemektedir.Grup Tüm hızıyla kendi Bestelerini oluşturmakla beraber
Nirvana,Pearl Jam,Silverchair,Mad Season,Foo Fighters gibi gruplarından da cover parçalar çalmakta.
Şu anda Ve bu Tarzda Türkiyenin En iyisi olmak için Hızla ilerliyor...

Müzik Türü:Grunge

Ve Grup Patosmusicproject müzik yarışmasında T-rock bölümünde Türkiye geneli ilk 10 grup arasından 3. sırada
yer almıştır.

Beni Yakan Aşkın kurşun mu?
Denizde Yediğim vurgun mu?
Ben Aşık Olmazdım Ama Senin Aşkın Bir Başka...

Özlem Tekin

Çapıt
« : 05 Mayıs 2008 - 12:41:27 »

Ynt: Çapıt
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2008 - 09:46:48 »

Çevrimdışı ciklet

• Üye
  • **
grunge grubu severim kedilerini...

direc-t den sonra grunge anlamında diğer bir grup...dikkate alın derim

« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2008 - 11:15:40 »

Çevrimdışı hiperaktif

• Deneyimli Üye
  • nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
grunge grubu severim kedilerini...

direc-t den sonra grunge anlamında diğer bir grup...dikkate alın derim

direc-t de adana grubu, çapıt da. adana grupları grunge oluyo genelde zaten
Beni Yakan Aşkın kurşun mu?
Denizde Yediğim vurgun mu?
Ben Aşık Olmazdım Ama Senin Aşkın Bir Başka...

« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2008 - 18:17:09 »

Çevrimdışı ciklet

• Üye
  • **
Grunge is not dead

Çapıt Grubu 05/11/06 Tarihinde İbrahim karabatak(Vocal)Samet Doyduk(Bass) ve Okan Akkuzu(Davul)tarafından kuruldu.Ibrahim karabatak 1999 senesinden beri grunge tarızını adanada yaşatmaya çalışmıştır ve 1999 dan beri bir çok müzisyenle çalışmıştır.Grubun Bass gitaristi Samet ise Daha önce 2002 den 2006 ya kadar Mnagor isimli Heavy Metal Grubunda Vocallik yapmıştır.Grubuyla Anlaşarak ayrılan Samet Çok yakın dostu ibrahim ile Arayışlar içine girer Ve kendi grubuyla ayrılan Okanla birlikte Çapıt Grubunu Kurdular.Okan 4 Senedir Davulla ilgilenmesine Rağmen kendi imkanlarıyla kendini geliştirmeyi başarmış ve dahada geliştirmek için Hızla ilerlemektedir.Grup Tüm hızıyla kendi Bestelerini oluşturmakta Şu anda Ve bu Tarzda Türkiyenin En iyisi olmak için Hızla ilerliyor...

parcaları dinlemek ve indirmek icin

www.myspace.com/capitband

www.capitband.com
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2008 - 18:19:20 Gönderen: ciklet »