Gönderen Konu: Tekinİzm(ir)  (Okunma sayısı 26081 defa)

Ynt: Tekinİzm(ir)
« Yanıtla #315 : 07 Eylül 2006 - 20:18:25 »

mehhmet

• Ziyaretçi
yaw memet gelmionmu cidden bea  :hı: :hı:  la o kadar yola tek başımamı gitcem şimdi anaaa.du bakalım hade hayırlısı
ah ah ne planlarim vardi tanu buluşcaktik ilk otobusle döncektik pazar gunu pazar gunu ben canimla gezecektim istanbulda senle taniştircaktim nede olsa aileden olursun gelin görcektin ama yok kardes olmuyo :s :s ah ah yanarim yanarim kaderime yanarim

Özlem Tekin

« Yanıtla #315 : 07 Eylül 2006 - 20:18:25 »

« Yanıtla #316 : 07 Eylül 2006 - 20:38:13 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
ah ah ne planlarim vardi tanu buluşcaktik ilk otobusle döncektik pazar gunu pazar gunu ben canimla gezecektim istanbulda senle taniştircaktim nede olsa aileden olursun gelin görcektin ama yok kardes olmuyo :s :s ah ah yanarim yanarim kaderime yanarim

yaw sağolasınnn. üzüldüm yaa  :cry1: :cry1: süper olcaktı yaa. izmirde lunaparka gitcektik beraber t-shirt yaptırcaktık  :cry1: :cry1:

« Yanıtla #317 : 07 Eylül 2006 - 20:43:47 »

mehhmet

• Ziyaretçi
yaw sağolasınnn. üzüldüm yaa  :cry1: :cry1: süper olcaktı yaa. izmirde lunaparka gitcektik beraber t-shirt yaptırcaktık  :cry1: :cry1:
gine gideriz ben telden katilirim gondala binerken beni ara salincakta sallanirken bana msj at :ühüh :ühüh
gelmedim diye unutma beni :ıslık: kismet deyilmiş tanu gelin görmek bize ben sennikiyle sen benimkiyle tanişamadin :ühüh :ühüh :ühüh
bakarsin baska bir gun olur unumuzde uzun yıllar var :ıslık:
melosh senle yuz yuze tanişmak kismet deyilmiş baska bahara
sato sitenni abisi tekrar bir gun göruşuruz baska kimse kaldimi ha erkan abi izmitde göruşuruz pyro abi sen gel istye ramazan baslamadan sonmkez icelim :D :D :D
adini sayamadim tum izmir halki tanişamadim  bi gun tanişmak icin gelecem özunuzle kalin emi :hug:
(görende ölume gidiyor sanir :D)

« Yanıtla #318 : 07 Eylül 2006 - 21:23:34 »

erkan8

• Ziyaretçi
gine gideriz ben telden katilirim gondala binerken beni ara salincakta sallanirken bana msj at :ühüh :ühüh
gelmedim diye unutma beni :ıslık: kismet deyilmiş tanu gelin görmek bize ben sennikiyle sen benimkiyle tanişamadin :ühüh :ühüh :ühüh
bakarsin baska bir gun olur unumuzde uzun yıllar var :ıslık:
melosh senle yuz yuze tanişmak kismet deyilmiş baska bahara
sato sitenni abisi tekrar bir gun göruşuruz baska kimse kaldimi ha erkan abi izmitde göruşuruz pyro abi sen gel istye ramazan baslamadan sonmkez icelim :D :D :D
adini sayamadim tum izmir halki tanişamadim  bi gun tanişmak icin gelecem özunuzle kalin emi :hug:
(görende ölume gidiyor sanir :D)

gercekten cok duygulu olmusss :ühüh :ühüh :ühüh neyse janım saglık olsun baska sefere kısmet ıste.. :höö:

« Yanıtla #319 : 07 Eylül 2006 - 21:52:45 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaw memet duygu sömürüsü yapıon la.gelmiceksen gelme la  :dill :dill :dill yaw sağlık olsun dediğin gibi.izmir yakın zaten gideriz gene be.izmir buluşmaları yine olur.nese artık telden buluşurusun telden ciddi ciddi konuşuruz senle  :D :D :D

« Yanıtla #320 : 07 Eylül 2006 - 21:55:53 »

erkan8

• Ziyaretçi
yaw memet duygu sömürüsü yapıon la.gelmiceksen gelme la  :dill :dill :dill yaw sağlık olsun dediğin gibi.izmir yakın zaten gideriz gene be.izmir buluşmaları yine olur.nese artık telden buluşurusun telden ciddi ciddi konuşuruz senle  :D :D :D

yaff ne konuscazz daha bıoz gezerken onunlamı ugrasacazz :dill :dill

« Yanıtla #321 : 07 Eylül 2006 - 22:01:22 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
valla yaw elimizde tellemi dolaşçaz.hem nergisim kızar valla ona geç yazarsam.bu arada aramıztekrar  iii durumda

« Yanıtla #322 : 07 Eylül 2006 - 22:03:53 »

erkan8

• Ziyaretçi
valla yaw elimizde tellemi dolaşçaz.hem nergisim kızar valla ona geç yazarsam.bu arada aramıztekrar  iii durumda

sefındım valla..mehhmet en ıyısı o gun yapacak baska 1 sey bul kendıne.. :dill :dill

« Yanıtla #323 : 07 Eylül 2006 - 22:07:19 »

mehhmet

• Ziyaretçi
len siz şimdi citdi citdi fuarda yapcaksniz öylemi yani cafede oturmicaksniz öylemi sokaklarda gezeceksniz öylemi  dans muzik eğlence öğlemi birde konser varmiş anam diyeyim icim gitti tanu  sende  bariş birda ayrilma devlet meselesi oldu bu konu :D :D

« Yanıtla #324 : 07 Eylül 2006 - 22:09:17 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
he yaw memetla bak cafeye gidersek haber veririz girersin cam açarız sana.sende açarsın fotoda belki sende gözükürsün ozmn sende katılmış olursun zaten  :D :D :D ayrıca sen aqua parka git ıslak ıslak  hehe

« Yanıtla #325 : 07 Eylül 2006 - 22:11:09 »

erkan8

• Ziyaretçi
len siz şimdi citdi citdi fuarda yapcaksniz öylemi yani cafede oturmicaksniz öylemi sokaklarda gezeceksniz öylemi  dans muzik eğlence öğlemi birde konser varmiş anam diyeyim icim gitti tanu  sende  bariş birda ayrilma devlet meselesi oldu bu konu :D :D

yaaa malesef ole yapacazz..ben yarın gıtıp 1 bakıyık su fuarda ne tur etkınlıkler var.. :dill :dill devlet meselesını gectı yaff.. tey tey :dill

he yaw memetla bak cafeye gidersek haber veririz girersin cam açarız sana.sende açarsın fotoda belki sende gözükürsün ozmn sende katılmış olursun zaten  :D :D :D ayrıca sen aqua parka git ıslak ıslak  hehe

efet sen aqua parka gıt senı ıslatacak kımse olmayınca kendını yalnız hıssedersın.. :dill :dill :şeytan:

« Yanıtla #326 : 07 Eylül 2006 - 22:25:01 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaaa malesef ole yapacazz..ben yarın gıtıp 1 bakıyık su fuarda ne tur etkınlıkler var.. :dill :dill devlet meselesını gectı yaff.. tey tey :dill

efet sen aqua parka gıt senı ıslatacak kımse olmayınca kendını yalnız hıssedersın.. :dill :dill :şeytan:

tmm yarın bi bakarsın ne var ne yok.ben yoldayken gene teli açık bırakırım gizli gizli msj atarım sorun olmaz  :D :D vallla devlet meselesi gibi ama halledilcek tabiki  :alkıs: :alkıs: süper eğlencez buluşmada valla  :alkıs:

« Yanıtla #327 : 07 Eylül 2006 - 22:26:04 »

erkan8

• Ziyaretçi
tmm yarın bi bakarsın ne var ne yok.ben yoldayken gene teli açık bırakırım gizli gizli msj atarım sorun olmaz  :D :D vallla devlet meselesi gibi ama halledilcek tabiki  :alkıs: :alkıs: süper eğlencez buluşmada valla  :alkıs:

yakalanma sakın laa otobuste sonrada atmasınlar senı dısarı.. :dill :dill

« Yanıtla #328 : 07 Eylül 2006 - 22:44:23 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaw ışığı ele verio bazen ama çantanın içinde artık alıştım yazmaya.bakmadanda msj atıom ama bakmadan msj okuyamıom yaw.onada çalışmam lazım  :dill :D :D ayrıca izmit firmasıyla gelcem ondan bişi yapamazlar bana  :alkıs: :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #329 : 07 Eylül 2006 - 23:40:23 »

mehhmet

• Ziyaretçi
len benim  polar vardiya noldu la erkan izmire getircektin benim yerime  polarim katiliyo ehuehuehu len benim yerime onu islayin birde eliniz deymişken yıkayin :D :D :D: :D :D